grsail.com

Słoneczne Ładowarki

Słoneczne Ładowarki

Korzystanie słonecznych ładowarek staje się coraz bardziej powszechne. Klienci często specjalnie je kupić, aby naładować swoje telefony komórkowe, choć istnieją także inne zastosowania dla nich. Klienci mogą się zastanawiać, czy ładowarki słoneczne są opłacalne i być zaniepokojony tym, że za pomocą ładowarek słonecznych nie będzie mała różnica, środowiska, aby uzasadnić ich użycie. Istnieje wiele ładowarki słoneczne na dzisiejszym rynku, a ich cechy będą się różnić.

Rodzaje ładowarki solarne

National Geographic (NatGeo) wskazuje, że istnieje wiele ogniw fotowoltaicznych stosowanych w ładowarek słonecznych. Solarized główna (SH) wskazuje na trzy główne odmiany ładowarek słonecznych, które mogą być klasyfikowane w zależności od ich konstrukcji, w tym miniaturowych paneli słonecznych, które mogą być składane, panele słoneczne z regulacją wielkości, które przypominają koła i kompaktowych ładowarek słonecznych. Istnieje wiele różnych, nawet w tych kategoriach, ale wiele słonecznych projekty ładowarka może być odpowiednio pogrupowane. Ładowarki słoneczne będą się różnić pod względem tego, co specyficzne elektroniki mogą pobierać opłaty, więc trzymaj urządzenia, które chcemy naładować pamiętać podczas zakupów.

Miniaturowe Panele słoneczne

Słoneczne Ładowarki

Poweradd Portable Solar Panel

SH oznacza, że ​​składanie miniaturowe panele słoneczne pomaga chronić delikatne ogniwa fotowoltaiczne. Jako takie, często składane podstawowe znaczenie dla projektu i jest jedną z cech, która odróżnia miniaturowe panele słoneczne z innych ładowarek słonecznych. Te panele słoneczne są małe w stosunku do pełnego rozmiaru paneli słonecznych ludzie używają do zasilania swoich domów. Jednak miniaturowe panele słoneczne są bardziej jak stosunkowo małych urządzeń w porównaniu do wielu ładowarek słonecznych, które są często, jak mały i wygodny do prowadzenia, jak telefony komórkowe i akumulatorów, które.

Siedem-watowy Poweradd Portable Solar Panel dostępny przez Amazon ma współczynnik konwersji energii o 18 procent, a może z szeroką gamą telefonów komórkowych i smartfonów, urządzeń GPS, czytniki e-booków oraz urządzeń USB zasilanych. Jego cena wynosi 70 dolarów, ale klienci zazwyczaj kupują go przez Amazon w obniżonej cenie.

Ładowarki słoneczne z regulacją Rozmiary

Słoneczne Ładowarki

Solio Classic 2

Ładowarki słoneczne, które mogą być dostosowane są zaprojektowane tak, aby być bardziej skuteczne, jeśli chodzi o przechwytywanie energii, zgodnie z SH. Solio firma opracowała szeroką gamę ładowarek słonecznych. Jeden z kultowych ładowarek Solio jest pięć-watowy Solio Classic2, który wygląda prawie jak koło, gdy jest w trakcie ładowania. Jego średnia cena wynosi 100 dolarów i można go ładować urządzenia tak szybko, jak w przypadku większości standardowych ładowarek.

Jego unikalna konstrukcja daje większą powierzchnię i pozwala klientom łatwiej znaleźć odpowiedni kąt Sunlight przez to, co jest w istocie prowizoryczne zegar słoneczny. Klienci mogą naładować swoje smartfony, tablety, urządzenia do uzdatniania wody, reflektorów, e-czytniki, podświetlenie rowerowe, elektroniki USB zasilane i zegarki za pomocą GPS Solio Classic2.

Kształt koła mogą być zamknięte, w tym momencie staje się ładowarka słoneczna wygodny w przenoszeniu jako typowy kompaktowej ładowarki słonecznej. Zasadniczo, gdy kształt koła jest otwarty, to prawie przypomina trzy ładowarek połączone w jedną całość. Zamknięty, będzie wyglądać stos trzech ładowarek.

Kompaktowa ładowarka słoneczna

Słoneczne Ładowarki

Premium Solar Charger

W przeciwieństwie do miniaturowego panelu słonecznego, kompaktowa ładowarka solarna będzie często pozornie nie do odróżnienia od standardowego elektroniki bardziej ładowarką. Podczas miniaturowe panele słoneczne mogą być nieco uciążliwe do noszenia, ludzie mogą łatwo utrzymać kompaktowe ładowarek słonecznych w ich torebki lub kieszeni.

Ładowarka słoneczna z Premium technologii jest jednym XTG z najbardziej przystępnych ładowarek słonecznych na rynku, w cenie katalogowej jedynie 29,99. Został zaprojektowany z myślą o przenośności, podobnie jak wszystkie kompaktowych ładowarek. Jak w przypadku wielu małych ładowarkach, klienci będą musieli dokonać pewnych poświęceń w zakresie efektywności energetycznej, od Premium Solar Charger sam pobiera nawet o 60 procent w większości na energii słonecznej. Klienci mogą ładować różne urządzenia USB zasilany z tym Solar Charger Premium, w tym odtwarzacze MP3, telefony komórkowe, słuchawki, USB samych ładowarek.

Inne Ładowarki słoneczne

Istnieje kilka ładowarek słonecznych, które nie łatwo wpaść ustalonych kategorii SH. Niektóre ładowarki słoneczne są bardzo wyspecjalizowane w zakresie ich funkcji i co mogą pobierać opłaty. Podczas gdy niektóre ładowarki słoneczne może zasilać szereg małych urządzeń, inni będą wykorzystywane przede wszystkim do ładowania akumulatorów samochodowych.

  • 1.5 Watt słoneczna ładowarka z Narzędzia Port towarowe mogą być wykorzystywane do prowadzenia akumulatora naładowanego. Klienci mogą umieścić panel na przedniej szybie, gdzie będzie uzyskanie niezbędnych ekspozycji na słońce.
  • Do ładowarki solarne z Tech Pulse może utrzymać baterie różnych pojazdów pobierana nawet jeśli są one przechowywane na zewnątrz przez długi okres czasu.

Ładowarki jak te wskazują na fakt, że niektóre ładowarki słoneczne mieć aplikacje dla innych urządzeń.

Korzyści z ładowarki solarne

Black Diamond Electric (BDE) zaleca ładowarek słonecznych specjalnie dla urządzeń, takich jak odtwarzacze muzyczne, telefony oraz urządzenia GPS ładowania, oprócz baterii. NatGeo opisuje ładowarek słonecznych, które są używane do lamp mocy, kalkulatorów i komputerów. Jako takie, ładowarki słoneczne mogą być wykorzystywane do prowadzenia szereg małych urządzeń dzieje.

Przenośność

Solio zwraca uwagę, że jednym z głównie korzyści z jej produktów jest fakt, że mogą one dać klientom większą swobodę ruchu, gdy używamy ich elektronikę. Klienci mogą wziąć ich elektronikę niemal wszędzie, a oni mają urządzenia, które mogą naładować je w gotowe, nawet jeśli są one nigdzie w pobliżu gniazdka elektrycznego.

Backup Źródła zasilania

Ładowarki solarne mogą służyć jako wygodne źródła zasilania podczas przerwy w dostawie prądu i camping wycieczki. Urządzenia takie jak Poweradd Portable Panel słoneczny często są specjalnie skierowane do osób, które korzystają campingi i inne zajęcia na świeżym powietrzu. Ludzie, którzy mieszkają na obszarach, które są podatne na przerwy w dostawie prądu może szczególnie mogą skorzystać z ładowarek słonecznych. SH oznacza, że ​​wielu współczesnych ludzi w dużym stopniu polegać na ich telefony komórkowe, więc o środki do ładowania telefonu komórkowego w prawie każdym miejscu może być ogromnym źródłem ulgi.

Ładowarki słoneczne Solar-Powered Versus Elektroniki

Niektórzy klienci mogą rozważyć uzyskanie zasilane energią słoneczną elektroniki zamiast ładowarek słonecznych, aby mogli zasilić swoje elektronikę z energii słonecznej bezpośrednio. Na przykład, zgodnie z WeWi Telekomunikacji, ich SOL laptop może być w pełni naładowany po dwóch godzinach w słońcu korzystając z własnych baterii słonecznych. Jednak Solio promuje ideę, że za pomocą ładowarek słonecznych jest lepsza niż elektronikę, które są zasilane energią słoneczną siebie.

Electronics, że odebrane bezpośrednio energię słoneczną muszą być wystawione na działanie światła słonecznego przez długie okresy czasu. Solio twierdzi, że lepiej polegać na ładowarek słonecznych, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby poradzić sobie z okresami długiej ekspozycji na słońce, które mogą być również bardziej opłacalna strategia.

Wady ładowarki solarne

Chociaż istnieje wiele korzyści z używania ładowarek słonecznych, konsumenci powinni również rozważyć swoje wady.

Nieskuteczność w niektórych sytuacjach

Ładowarki słoneczne również nie zawsze w pełni naładować wszystkie elektronikę. BDE atrybutów na ten problem, że urządzenia, takie jak laptop zwykle mają wysokie wymagania energetyczne. BDE oznacza, że ​​próbujesz uruchomić laptopa, wykorzystując tylko aktualne modele Solar Charger byłoby zbyt kosztowne dla większości użytkowników.

Nieskuteczne dla dużych urządzeń

Ponieważ większość ładowarek słonecznych może niewystarczająco urządzenia mocy, takie jak laptopy, zasilających nawet większych urządzeń, takich jak dużych urządzeń gospodarstwa domowego, to nie wchodzi w rachubę. BDE wskazuje, że wiele urządzeń elektronicznych są bardziej energooszczędne niż kiedyś, ale trend ten nie może być wystarczająco szybko dla niektórych urządzeń.

Ograniczenia ekspozycji oparciu o Sun

NatGeo mówi, że poziom natężenia światła słonecznego, które w rzeczywistości odbiera ładowarka słoneczna, gdy jest ładowanie będzie mieć znaczenie. Jakość światła słonecznego będzie się różnić w zależności od pory roku, lokalna pogoda, a nawet od kąta z ogniw fotowoltaicznych w ramach ładowarki. SH wskazuje również, że ładowarki solarne zwykle trzeba poświęcić dużo czasu na słońcu początkowo do pracy.

Koszt

Solio Classic2 kosztuje 100 dolarów, co jest więcej niż niektórzy ludzie są skłonni wydać na ładowarce. Większość z najlepiej sprzedających standardowych ładowarek telefonów komórkowych Amazon są znacznie mniej kosztowne. Nawet stosunkowo niedrogie kompaktowe ładowarki słoneczne są stosunkowo kosztowne, a oni nie są tak energooszczędne. Choć klienci mogą być w stanie zaoszczędzić trochę pieniędzy na ich rachunki za prąd za pomocą ładowarki do telefonów komórkowych kolektora słonecznego, niektórzy klienci mogą nie chce wchłonąć początkowy wydatek.

Wartość ładowarki solarne

Ludzie nie mogą zasilać wszystkie swoje urządzenia gospodarstwa domowego za pomocą ładowarek słonecznych, ale ładowarki słoneczne są nadal warta rozważenia. Ludzie spędzają dużo czasu przy użyciu swoich telefonów komórkowych i innych małych urządzeń, a zużycie energii związany z wykorzystaniem telefonów komórkowych jest nadal znaczny. Urządzenie nie musi być powszechnie skuteczne być cenne dla środowiska lub finansowo. Ładowarki słoneczne, które pozwalają ludziom używać nieco mniej nieodnawialnych ogółu energii może być jeszcze wartościowe zakupy.