grsail.com

Sklepy Joga w Austin, TX

Sklepy Joga w Austin, TX


Sklepy jogi w Austin, TX, pozwalają szansę nauczyć się jogi, jak również akcesoria do jogi odebrać. Istnieje wiele opcji dla sklepów jogi i studiach w Austin.

Zajęcia z jogi w Austin, TX

Istnieje wiele studio jogi w Austin, gdzie odbywają się zajęcia. Obejmuje wiele różnych stylów jogi, takich jak Bikram, gorącego i Power joga, aby wymienić tylko kilka. Wybór najlepszego studio jest w dużej mierze funkcją osobistych preferencji. Prawo dla Ciebie instruktor nie może być dobrym instruktorem dla kogoś innego. Wybór klasy jest również funkcja celów osobistych i jak klasa joga pomoże Ci osiągnąć te cele. Pamiętaj również, że rodzaj jogi, że wybór będzie informować, w jaki sposób wydać swoje pieniądze w sklepach jogi w Austin, TX. Upewnij się, aby porozmawiać z instruktorem z wyprzedzeniem o wszelkich produktów, które potrzebujesz, aby można było się przygotować.

Sklepy Joga w Austin, TX

Studio jogi może mieć sklep z nim związane. Może to być mały sklep towar w salonie lub duży, samodzielny sklep.

  • Austin Joga ma mały sklep o nazwie sklep prop. Tutaj mogą się Państwo maty gumowe, bloki Cork, meksykańskie koce i pasy D-ring. Sklep posiada również ciekawy element, krzesło backless stalowej. Są jak krzesła stalowych siedział w w szkole, ale z tyłu kawałek metalu usunięty, pozostawiając tylko przewody. To krzesło jest zaprojektowany specjalnie dla jogina w umyśle.
  • Podobnie ma Sunstone Joga sklep, który obejmuje energii i wytrzymałości zdrowe napoje.
  • Lululemon oferuje lokalizację w Austin, który obejmuje również społeczności ogłoszeń na szereg działań na rzecz społeczności jogi.
  • Bodhi oferuje zajęcia jogi, a także kawiarnia i butik, w którym można kupić maty i odzież do noszenia podczas zajęć.

Akcesoria do jogi w innych sklepach

Nie koniecznie trzeba iść do sklepu jogi dostać dostaw dla praktyki. Sklepy towarów sportowych często mają punkt, w którym można odebrać materiały, takie jak maty do jogi, jogi i wygodne torby ubrania, aby zrobić swoje jogę w. Może robić zakupy w jednej z sieci sklepów na całym Austin, lub zamiast zdecydować się na lokalny biznes. Joga, takie jak materiały podgrzewaczy do jogi można znaleźć w każdym sklepie świec. Można również zakupić kadzidło lub świec zapachowych w połączeniu jogi i aromaterapii w nowych sklepach wiekowych. Księgarniach zarówno głównego nurtu new age i ma klasyczne i współczesne teksty na temat jogi i pokrewnych praktyk, takich jak ajurwedy.