grsail.com

Składniki naturalne płukania tkanin

Składniki naturalne płukania tkanin
Wiele komercyjnych zmiękczania tkanin mają żrących chemikaliów.

Naturalne składniki do zmiękczania tkanin może być doskonałym wyborem dla singli, małżeństw i rodzin. Istnieje wiele powodów do korzystania z naturalnych produktów i kilka możliwości produktów do rozważenia.

Dlaczego warto skorzystać Składniki naturalne tkaniny Zmiękczacze

Chociaż wiele fosforany zostały zakazane, nadal istnieją substancje chemiczne i zanieczyszczenia w wielu zmiękczania tkanin i środków czyszczących. Nie wszystkie środki zmiękczające i detergenty są biodegradowalne, jak inni. Konsumenci mogą chcieć nawet za rodzaj plastiku, że pojemnik jest wykonany z, gdy próbuje żyć bardziej ekologicznego stylu życia.

Czy kochasz zapach płynu do płukania tkanin? Wierzcie lub nie, niektórzy ludzie naprawdę lubię ten zapach i chcesz go z ich ubrania. Wiele z tych samych składników, które tworzą ten zapach są toksyczne i mogą powodować problemy z oddychaniem u niektórych osób. Również ci, którzy są wegańskie mogą być przeciwieństwie do używania tłuszczu zwierzęcego. Arkusze do włosów zawierają czasami łoju.

Masz wybór, jeśli chodzi o środki do zmiękczania tkanin:

  • Kup Green: Regularne zmiękczania tkanin są wykonane z syntetycznych składników i zwierząt. Naturalne składniki zmiękczające tkaniny są wykonane bez składników syntetycznych.
  • Make Your Own: Wciąż obawia się, że Twój zmiękczania tkanin mogą nie być w 100 procentach naturalne? Zawsze można zrobić własny zmiękczania tkanin z takich składników jak ocet.

Marki Naturalnych zmiękczających

Jeśli nie są do podejmowania własnych lub po prostu jak dodanej zapewnienia miękkie szaty, możesz sprawdzić w kilka różnych marek zmiękczania tkanin, które są naturalne.

  • Lawenda płukania tkanin: To zmiękczania tkanin jest całkowicie za darmo i chemiczne z wykorzystaniem naturalnych produktów. Twierdzi również, aby rozjaśnić tkaniny. Ten środek zmiękczający jest hipoalergiczne, co czyni go bezpiecznym dla skóry wrażliwej. Brak barwniki są używane, a produkt nie jest testowany na zwierzętach. Jeden 32 uncji butelki zrobi 32 ładunków prania.
  • Ecover zmiękczania tkanin dobrze współpracuje z szamb też. Składniki obejmują elementy, takie jak woda, kwas askorbinowy i chlorek magnezu.
  • Safe n miękkie nie ma żadnych agresywnych środków chemicznych, barwników i substancji zapachowych. Jest to również biodegradowalny. Ten środek zmiękczający jest na bazie warzyw.
  • Siódma generacja płukania tkanin oferuje opcję czyszczenia zielony startowej, że jest zdrowe dla ludzi mieszkających w domu, a także zdrowe dla środowiska. Nawet plastikowy pojemnik wykonany jest z materiałów nadających się do recyklingu w 100 procentach.
  • Mountain Green jest idealny dla skóry wrażliwej. Wszystkie ich detergentów i środków do zmiękczania tkanin są również dopuszczone do stosowania w pralkach wysokiej efektywności. Jeżeli zamówisz więcej niż 80,00 dolarów, otrzymasz bezpłatną wysyłkę.
  • Shaklee Get Clean Sheets włosów daje wygodę arkusza suszarki, bez tego całego tłuszczu zwierzęcego i agresywnych środków chemicznych. Pobierz Czyste linia produktów do prania oferuje proszku do prania, ciekły zmiękczający tkaniny i te arkusze suszarka.
  • Pani Meyers oferuje linię aromaterapeutycznych czyszczących. Wszystkie produkty do prania są biodegradowalne, fosforanów i zawierają olejki eteryczne. Naturalny płyn do zmiękczania tkanin jest w zapachy, takie jak bazylia, lawenda, cytryna werbeny i geranium. Arkusze suszarka są w tych samych zapachów powiększonej dziecko kwiat.


Istnieje wiele sposobów, aby zmniejszyć korzystanie z toksyn i tworzenia bezpieczniejszego, czystszego domu i bezpieczniejszego świata czystsze. Stosowanie naturalnych składników zmiękczania tkanin to jeden z wielu sposobów można pracować w kierunku osiągnięcia tych celów.