grsail.com

Skaut Fundraising

Skaut Fundraising


Skaut fundraising jest ważnym elementem utrzymania jakiegokolwiek oddziału. Większość żołnierzy będzie trzeba zrobić jeden lub więcej zbiórki pieniędzy przez cały rok, aby zrównoważyć koszty operacyjne. Przy odrobinie kreatywnego planowania, twój oddział może osiągnąć celów pozyskiwania funduszy, wyznaczonych.

O Boy Scout Fundraisingu

Według Boy Scouts of America, organizacja non-profit organizacja wolontariuszy jest oparte, z około 50 mln absolwentów. Choć większość żołnierzy za niewielką składkę członkowską, aby zapisać, większość oddziałów polegać na gromadzeniu środków, aby zapłacić za sprzęt, wydarzeń i zrównoważyć koszty dla potrzebujących rodzin.

Przed podjęciem jakiegokolwiek rodzaju imprezy pozyskiwania funduszy, omówić plany twojego Troop z lokalnej rady. Niektóre samorządy wymagają zatwierdzenia zbiórki pieniędzy, zanim pozwoli wojska do prowadzenia tych programów. Ponadto większość rady pracować z lokalnymi organizacjami na finansowanie wojska. Firmy i inni mogą sponsorować wojsk lub regionów, kontaktując się z rady lokalnej za pośrednictwem strony internetowej harcerzy.

Możliwości sprzedaży

Jednym ze sposobów, zwiadowcy mogą zarabiać pieniądze dla oddziału jest sprzedaż produktów, żywności lub innych przedmiotów do rodziny i przyjaciół. Boy Scouts of America nie zachęca do pozyskiwania funduszy od drzwi do drzwi, ale nie zachęcać do tego rodzaju pozyskiwania funduszy ze sprzedaży. Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci znaleźć tylko odpowiednie rzeczy do sprzedania.

  • Karty podarunkowe: Jedną z opcji do rozważenia jest sprzedaż kart restauracja prezent. Organizacje takie jak Restaurant.com pozwoli organizacje sprzedać karty upominkowe do lokalnych restauracji przez spółkę programu. Organizacja otrzymuje obniżkę zysków z każdej sprzedaży.
  • Przysmaki: Zastanów się zbiórka pieniędzy ze sprzedaży smakołyków, takich jak ciastka, słodycze, a nawet zestawów pizzy. Praca z firmy takiej jak The Goodies Fabryki sprzedać smakoszy potraw z rodziną i przyjaciółmi.
  • Popcorn: Sprzedaż popcorn z End Trail jest tradycją dla wielu żołnierzy. Oddział utrzymuje się do 70 procent ceny sprzedaży. Inne firmy mogą również sprzedawać produkty popcorn dla pozyskiwania funduszy.

Sprzedaż produktów, jak to jest coś, każda organizacja non-profit mogą uczestniczyć w. Proces selekcji powinien skupiać się zarówno kwoty zwrotu otrzymanej przez wojsko, do udziału w sprzedaży, a także jak również wspólnota otrzyma produkt. Omawiają jedną lub więcej z następujących opcji w ciągu roku.

Zbiórki poprzez pracę

"Czy A dobry kolei dziennik" slogan Boy Scouts of America nie oznacza, darowizny, ale w niektórych przypadkach jest to właściwe dla wojska do sponsorowania imprez lokalnych w celu pozyskania funduszy. Staraj się współpracować w celu opracowania unikalnych pomysłów na danym obszarze. Kilka pomysłów do rozważenia:

  • Myjnie samochodowe: Trzymaj myjnię w lokalnej, wybitnych biznesowych. Mają datki żądania oddział jako zapłatę za myjni zamiast podając opłatę. Zapytaj lokalnych firm do oddania dostaw.
  • Sponsoring: Kontakt z lokalnych firm i żądania sponsoringu. W zamian za to sponsoring, zwiadowcy mogą zrobić coś w zamian dla firmy, takich jak sprzątanie parkingu. Zapytaj menedżerom, jakie usługi są potrzebne. Po prostu może znaleźć wielki nowy Fundraising idei w ten sposób.
  • Wydarzenie specjalne: Host szczególne wydarzenie. Zaproś członków oddziału, rodziny, przyjaciół i przywódców społeczności. W przypadku darowizny, goście mogą zjeść posiłek, angażują się w rozmowę, dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach lub uczestniczyć w innych sposobów.

Są to tylko niektóre ze sposobów, twój oddział może służyć innym i zarabiają finansowanie działalności i potrzeb Troop. To jest dobry pomysł, aby skupić się w szczególności na to, co działa w swojej społeczności.

Zbiórki Środki Przejrzystość

Jedną z najważniejszych rzeczy do zrobienia, jak wojsko skautów ma być przejrzysty pod względem finansowym. Jeśli przywódcy wojsk wyraźnie wskazują na potrzebę pozyskiwania funduszy, jest bardziej prawdopodobne, że członkowie oddziału będą uczestniczyć w programach charytatywnych. Zachęcamy wszystkich użytkowników, aby wspólnie omówić możliwości pozyskiwania funduszy, zbyt. Przechowywać opcje otwarte i zmieniać możliwości pozyskiwania funduszy wykorzystywanych do utrzymania ludzi interesuje.

Przechowywać Scouting przystępne Fundraisingu

Skaut fundraising jest często koniecznością, aby uniknąć wyższych kosztów związanych z członkostwem. Wyższe koszty często jazdy chłopców w ramach społeczności, które mogłyby skorzystać z członkostwa w programach harcerskich. To jest jeden z powodów, że zbieranie pieniędzy jest tak ważne dla wojska skaut.