grsail.com

Skate Board: Porady Skateboarding

Bramkarz Odwraca - wersja 2

Ok, jest to powszechny problem z ludźmi nauki akcja koziołki. Miałem też ten problem dorastania łyżwach. W celu rozwiązania tego problemu trzeba jeździć trochę dłużej, skate trochę trudniej, i nie można się poddawać. Myślę, że trzeba skupić się na pokładzie, aby utrzymać się w powietrzu nieco dłużej. Najlepszym sposobem na to jest za pomocą kostki więcej niż rzeczywistych nogi, patrz koziołki kopać są wykonane w jednym ruchu, jak przystawki swój ogon. Jedną rzeczą do zapamiętania jest to, że trzeba być rzucając swoje stopy i przednie kopnięcie odbijania i skoki w tym samym czasie. Postaraj się doprowadzić swoje nogi bliżej siebie i czekać na pokładzie podjechać. Gdy chodzi wokół zakładu nogi z powrotem na pokład. Jeśli gruntów śruby to jest to plus. Upewnij się odjechać gładka i rzucić największy Shaka i dostać podsycane. Och, o swoim nowym skate parku i szarpnięć nie martw się o nich ... zignoruj ​​je i zawsze dobrze się bawić. I nie bójcie się, aby trzymać się dla ciebie ja.

Frontside Odwraca się Freddy Active Mailorder

Jestem Fred i mam zamiar pomóc w FSB koziołki. Po pierwsze, chcemy zacząć w stanie kick-odwrotną upewnij się, że masz dobre kwotę prędkości - nie wolno i nie szybko - prędkość, że są wygodne. Następnie chcesz złożyć tylną nogę na środku ogona; połowa stopy powinny być wiszące ogona. Następnie Twoja przednia stopa powinna być w samym środku płyty z połowy stopy wisi od boku planszy. Kąt palce lekko w kierunku nosa deski z dolnej części ciała i biodra powinny być równoległe do płyty. Skręć tułów lekko i spojrzeć w kierunku nosa deski. Następnie chcesz ollie fronside 180, ollie tak wysokie, jak można włączyć tylko w dolnej części ciała. Górnej części ciała powinno obracać tylko trochę i kick-flipa w tym samym czasie. Oprzyj ciężar górnej części ciała w kierunku nosa oczekiwania zarządu na pokładzie, aby całkowicie odwrócić. Wreszcie, ziemia, na śrubach i roli się możliwie jak najbardziej harmonijne. Pamiętaj, praktyka czyni mistrza nigdy się nie poddawaj.

360 Flips

Po pierwsze, musisz się nauczyć 360 shove-jej, pop shove-360 i kick-swoje koziołki. Wtedy może być w stanie rzucić 360 flip. Co najważniejsze trzeba ćwiczyć pop shove-it i nauczyć się zatrzasnąć ogon tylko regularnych 180 pop shove-it. Gdy pojawi się tej sztuczki, spróbuj dowiedzieć się pop shove-it kick-flip.

Gdy dojdziesz, że podstęp się rozpocząć popychanie płytę trochę trudniej, aby zmusić go do obracania 360 i odbija się to trochę wolniej niż pop shove-it kick-flip i wtedy powinieneś mieć siebie klapki tre. Pamiętaj, praktyka czyni mistrza.

Wyższe Ollies

Gdy byłem dzieckiem, to jest sposób w jaki patrzył na rzeczy; Pomyślałem, czy mogę przejść 5 stóp w powietrzu, to mogę ollie 5 stóp. I wiesz co? Zaczęło działa na mnie. Ale to było po latach jazdy na łyżwach, będąc w kształcie i opanowaniu ollie. Tak więc, po pierwsze, co musisz zrobić, to uruchomić tworzenie przeszkód ollie nad. Wspomniał pan, że można ollie nawet 8 cali prawda? To o tak szeroko jak deska ustawiona bokiem. W każdym razie, w czasie następnej sesji łyżwy powinny ty i twoi budies na zmianę wyznaczania każdej inne deski bokiem. Praktyka olling na jednym pokładzie, aż poczujesz prawdziwy wygodne usuwania go. Następnie układać kolejną płytę tak, masz dwie deski ułożone. Hieght z dwóch płyt ułożone sidewyas jest około 1 stóp lub więcej. Praktyka rozliczeń 2 płyty, aż do uzyskania bardzo wygodne z tej wysokości. Gdy kapitan, że stos 3rd płytę. Wyznaczanie celów pomoże Ci rozwijać szybko. Kluczem do progresji mieć obstale aby wyczyścić i ustawić cele. Następnym razem, skontaktuj się z nami tutaj w activemailorder powinieneś być na prawie 3 płyty. Należy uważać i pamiętać, że praktyka czyni wielkie ollies.

Dysk Odwraca - wersja 2

Trudno klapka jest połączenie dwóch sztuczek. Kombinacje sztuczki są klapki kopać i FSB pop wpakować go. Czy można zrobić te 2 przez nich samych sztuczek Następnie możesz zrobić twardy klapki. Mówię z doświadczenia jej mieszania kilka sztuczek, aby jeden trick. Kluczem do dysku klapka trzyma ramiona równolegle z płyty. Chcesz tylko obrócić dolną przednią część ciała, jak Twój akcja odbijania i wtykając swój pokład. Upewnij się, że nie robią złudzenie koziołki które są trochę trudne koziołki, że klapki w-między nogami. Aby lepiej wyjaśnić to spójrz na Mike'a Carrol i Richarda Mulder, ci faceci mają najlepszy dysk odwraca tam. Teraz pamiętać, pamiętać, co ci mówiłem o dwóch sztuczek w jednym. Wszystkie trudne klapka jest, to klapka kopać i FSB pop wpakować go. Teraz wyjść i ćwiczyć ... pamiętaj, praktyka czyni mistrza.

Jak ollie

Więc, chcesz nauczyć się ollie. Jednym ze sposobów, aby ćwiczyć Ollie jest ustawienie koła tyłu deskorolce w boku spacer crack, jak jeden z tych pęknięć widać co 10 metrów. Po umieszczeniu Twojego koła tylne w szparę utrzymuje deskorolka z ruchu podczas uprawiania swoje ollies. Najpierw umieścić tylną nogę na pół ogona deski, noga powinna być na ogonie tak pięta stopy wisi ogona deski. Umieść przednią nogą w środku planszy z tylko trochę pięty zawieszony z boku płyty. Następnie chcesz zginać kolana i ustawić ramiona równolegle do płyty. Twoje plecy nogi będzie trochę bardziej wygięta niż przedniej nogi. Następnie wyobraź sobie, że są lekkie jak piórko, rozłożone ramiona równowagi, a przystawki ogon. Jak tylko ogon i gruntu zwierny skakać i przekazania podczas podnoszenia płyty z tobą przednie i tylne nogi. Jeśli wszystko pójdzie dobrze; masz ollie. Zaleca się ollie opanować pierwsze zanim przejdziesz do kick-flip, więc pamiętaj, praktyka czyni mistrza nigdy się nie poddawaj. Po opanowaniu ollie został ollie i można się z krawężnika jesteś gotowy, aby rozpocząć naukę akcja koziołki. Pamiętaj, wszystko o zabawę.

Dysk Odwraca się Freddy Active Mailorder

Po pierwsze, chce się w pozycji kick-klapki z górnej części ciała skręcone w kierunku nosa deski upewnij się, że nie będzie zbyt szybko ani zbyt wolno. Następny ollie i wpakować-go w tym samym czasie, upewnij się uzyskać dobre przystawki przy ogonie. To jak robi FSB pop wpakować go. Rada powinna być dzieje za tobą, twój tyłu stopy powinny być kopanie podczas popping i wtykając płytę. Twoja przednia stopa powinna być kick-Rzut gdy całe twoje ciało powinno być w powietrzu. Upewnij się, że obie nogi są rozłożone czeka na pokładzie do lądowania. Gdy zauważysz, zarząd ponownie przynieść najbliższe okolice nogi razem i spróbować lądowania na śruby o stałym lądowania. Jeśli Ci się uda wrzucić Shaka podczas gdy pozbawienie się. Pamiętaj, praktyka czyni mistrza i nigdy się nie poddawaj.

Flips Kopnięcie

Musisz ćwiczyć kondycję akcja Flip wciąż bez toczenia. Po pierwsze, trzeba znaleźć gładką płaską powierzchnię, gdzie można ćwiczyć swoje koziołki kopać. Po drugie, trzeba, aby skonfigurować i chcesz upewnić się, że najlepsze stanowisko dla akcja koziołki. Wspomniałeś skate regularne stanowisko, więc ... swoją przednią nogę, która jest twoja lewa stopa powinna być około godzina pierwsza umieść swoją tylną nogę powinien być na około godzina trzecia w celu, aby w ramach stoiska tej godzinie Stanowisko rzeczy po prostu patrzeć na pokładzie jako zegar z nos pokładzie jest 12:00, a ogon jest 06:00. OK, teraz, że mamy, które rozliczone w klapce: kick. Teraz to, co chcesz zrobić, to ollie i upewnić się, że w takiej sytuacji po prostu wytłumaczyć. Chcesz dostać dobrą przystawkę i upewnij się, że przednia stopa dostaje dobre wyczucie na wklęsłej deski tak, że kiedy rzucić swoją przednią nogę płyta obraca się prawidłowo. Następnie zachować obie nogi w powietrzu, podczas gdy widzisz Płyta obraca się pod tobą. Gdy zarząd jest z powrotem do normalnej pozycji, trzymać obie stopy z powrotem na pokład. Czy to aż opanować. Aby zachować swoje nogi w powietrzu trochę dłużej spróbować skoków nieco wyższa po przystawki swój ogon. To zajmuje trochę czasu, aby opanować ... więc nie zniechęcaj się. Pamiętaj, aby ćwiczyć stoi na początku możesz zacząć z niewielką prędkością toczenia. Powodzenia i pamiętaj, praktyka czyni mistrza ... baw się dobrze.

Jak Ollie - wersja 2

Cóż to będzie nieco trudne do wyjaśnienia tylko dlatego, że nie jestem tam, aby rzeczywiście pokazać fizycznie. Jednak postaram mojej mocy. O to idzie. Po pierwsze, chcemy się upewnić, że czujesz się komfortowo na pokładzie i nie wszystkie z równowagi. Druga chcesz dostać w dobrej postawy, plecy stopa powinna być w połowie drogi na ogonie, koniec pięty stopy powinny być zawieszony i że powinien być tylko częścią stopy zawieszony. Twoja przednia stopa powinna wynosić około 2 cm nad środku deski z około 2/3 cali pięty wisi od boku planszy. Ok, teraz, że mamy swoje stanowisko w dół, można Ollie. W ten sposób masz zamiar zrobić tylko to. Po pierwsze, trzeba myśleć światło trzeba myśleć, że jesteś z piór. Następnie chcesz schrupać przez zginanie kolana chcesz zgiąć cię noga więcej niż przedniej nogi i upewnić się, że górna część ciała jest pochylony do przodu. Następnie nałóż ogon z organizm już chęć startu w powietrze. Tak szybko, jak się czujesz i słyszysz trzask ogon, podnieś całe ciało twoje przednia stopa przeciągając się z przodu płyty w kierunku ciężarówki przodu. Spójrz w dół i trzymać oko na górze planszy i poczekać do lądowania.