grsail.com

Skandynawskie Urbanears - Dobre słuchawki, jasny kolor

Te nowe słuchawki od Skandynawii nazywane były wyraźnie Urbanears przeznaczone dla tych, którzy lubią sportu ich kolory sygnatur - lub po prostu rzucić nieco koloru na ich bezpośrednim otoczeniu.

Skandynawskie Urbanears - Dobre słuchawki, jasny kolor

Unikalne tekstury i materiały zostały wykorzystane w tworzeniu URBANEARS próbując ich wygląd "część garderoby, część słuchawek".

Skandynawskie Urbanears - Dobre słuchawki, jasny kolor

Wykonane raczej z myślą o modzie niż na silne ścieranie, nadal zapewnić godziwą jakość dźwięku m.in. wzbogacony możliwości wydajność dźwięku. Są one wyposażone w mikrofon oraz pilota zdalnego sterowania i są kompatybilne z praktycznie dowolnej marki telefonu komórkowego.

Kolor ma jako jeden z najistotniejszych cech, Urbanears są w 10 różnych wariantach kolorystycznych i wersje okrojoną w 14.

Istnieją również dwa style do wyboru - "Tanto" (zaprojektowany na wzór lat 80 Walkman słuchawki) i "Plattan" (ponad ucho modelu). Ten ostatni posiada dodatkową funkcję - wtyczkę 'Zound' opatentowaną technologię, w której twój przyjaciel lub krewny może podłączyć i słuchać się bez względu na to, gdzie jesteś.

Urbanears są dostępne w Wielkiej Brytanii za £ 34.99 (Tanto) i £ 54.99 (Plattan).