grsail.com

Silverwood Theme Park

Silverwood Theme Park


Jako największy w okolicy rozrywki w Northwest, park rozrywki Silverwood było ekscytujące i zabawne gości z całego świata dla pokoleń.

Historia Silverwood Theme Park

Silverwood rozpoczęła się, gdy Gary Norton, założyciel lokalnej korporacji, nabył prywatny lotniska w 1980 roku. Kupił ten pas powietrza, więc będzie miał miejsce na przechowywanie swojej kolekcji klasycznych samolotów, jak długo miał zamiłowanie do podróży lotniczych i rocznika samolotu w szczególności. Gdy zdobył 1915 silnik parowy w płodnej aukcji w 1986, zaczął marzyć o konieczności park rozrywki, który był transport tematyce - chciał publiczność do odkrywania radości i emocji rzadkich, zabytkowych samolotów, pociągów i samochodów - tak jak cieszył gromadzenia i cieszyć.

Nazwał parku Silverwood na cześć regionu Idaho górniczego oraz tarcicę dziedzictwo. Park cieszył jego dzień otwarcia w czerwcu 1988 roku Thrill przejażdżki były szybko dodał w kolejnych latach, a entuzjaści roller coaster w szczególności zaczął szukać emocje Silverwood w latach 1990.

Rok 2003 przyniósł otwarcie sezonu Boulder plaży park wodny, który również spotkał wielki sukces z jego przerażających koryt i zabawy slajdów rodzinnych. Park rozrywki świętował swoje 20-lecie w 2008 roku, a park jest nadal rosnąć i rozwijać się z każdym sezonem.

Podstawowe informacje

Dziś park rozrywki Silverwood jest otwarty do pracy co maja do września, a także w weekendy w październiku do specjalnego doświadczenia upiorny. Park wodny, Boulder Beach, jest czynny od maja do września. Możesz znaleźć najbardziej zaktualizowany harmonogram tutaj.

Ceny wstępu SilverWood są jednymi z najniższych w parku rozrywki arenie, z osobą dorosłą płaci nieco ponad 40 dolarów za jeden dzień przyjęcia. Oni również oferują pół ceny cenowych dla gości przybywających do parku po 5pm. Ceny biletów zawierają zarówno oryginalny park rozrywki i park wodny, co czyni go doskonałym, pełny dzień, że znacznie przekracza oczekiwania, co sugeruje, cena biletu.

Relaks w luksusie

Jeśli kochasz Boulder Beach, wrócić i zarezerwuj swój prywatny Cabana. Zapewnia to zacienionym miejscu na relaks z rodziną i przyjaciółmi, szafki na rzeczy osobiste, wynajem maty i ręczniki, i osobistym lodówce. Planując spotkanie rodzinne lub urodziny, rozważyć tę opcję, z rezerwacji online dostępnych za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej.

Poza przystępnej dopuszczenie i zabawy dla całej rodziny, Silverwood oferuje kilka specjalnych wydarzeń i promocje w całym sezonie.

  • Fizyka i Dni Nauki odbywają się w połowie maja, a to konkursy naukowe i dzień zabawy w parku. Art School w Parku jest wczesnym zjawiskiem czerwca, gdzie szkoły wyświetlić swoje projekty artystyczne i projekty chodnik sztuki, walczących o nagrody.
  • W czerwcu, Christian weekendu również cenę 2 za 1 bilet, a tatusiowie są wolne na Dzień Ojca weekend.
  • Wiosna przynosi również dzień rabatowe, które świętują otwarcie różnych przejażdżki w całym parku - na przykład, 1 maja i 2 jest 19,88 dolarów dopuszczenie do upamiętnienia parku 1988 otwarcie. Ich słynne jazdy, znany jako Wstrząsy, świętuje rocznicę w weekend 22-23 maja, a od jego otwarcia w 1999 roku, cena biletu dla tego weekendu jest - zgadliście! - 19,99 dolarów.
  • Sezon letni przynosi 4 lipca fajerwerków ekstrawagancję, wolne dni przyjęć dla kierowców Toyoty oraz Spokane do Sandpoint Scenic Relay Race każdym sierpnia.
  • Wreszcie, na jesieni, może się wybrać na Car Show weekend, Wspólnota weekendy aprecjacją gdzie oddawanie konserwy będzie Ci wstęp za połowę ceny, a dziadkowie mogą korzystać z bezpłatnych dni zniżki.

Jak widać, zawsze jest coś ekscytującego dzieje w Silverwood, a więc, gdy znajdziesz się w północno-zachodniej, należy zwrócić park wizytę!