grsail.com

Shoe Size Conversion

Shoe Size Conversion
Nie utknąć z butów, które nie pasują!

Jeśli kiedykolwiek byłeś w sklepie, który miał buty kochasz w nieznanym rozmiar buta, rozmiar buta podział konwersji jest to, czego potrzebujesz.

Męskie Damskie vs.

Aby znaleźć swój rozmiar buta, można wstać i zmierzyć swoje stopy w calach lub centymetrach. Nie jest to tak proste, jak to wszystko, choć. Stamtąd, jeśli chcesz przekonwertować do wielkości w USA, lub męskie do kobiet (lub odwrotnie), można użyć wykresu jak ten znaleziony w Zappos.com. Oto przykład: kobiety w USA rozmiar 5 jest męski rozmiar 3, 8 5/8 cala, a 22 centymetrów.

Międzynarodowy Shoe Size Conversion

Kolejny wykres konwersji można użyć jest OnlineConversion.com. Można konwertować rozmiary męskie lub rozmiarów kobiecych z kraju do kraju. Oto wybiegiem próbka: męska rozmiar 10 w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie jest 44 w Europie, 9 w Meksyku, 28 w Japonii, 9,5 w Wielkiej Brytanii i Australii, a 45 we Francji. Podczas gdy jesteś na to, można przekonwertować rozmiary odzieży, rozmiary pierścienia, i więcej.

Dlaczego warto wykresu

Jeśli zamówieniu online w sklepie obuwniczym za granicą lub jesteś checking out oferty na eBay, może nie wiedzieć, jaki rozmiar zamówić. W innej sytuacji, to może chcesz kupić buty dobrany drugiej płci. Od czego zacząć szukać?

Kobieta w Stanach Zjednoczonych, który jest używany do sobie rozmiar sześciu może zakochać się w pary męskie trampki do noszenia na treningi, które są częścią uchwały jej noworocznym. Ona jest online, zakupy na eBay na ofertę, bo czuje się one drogie w witrynie oryginalnego detalicznego zagraniczne w.

Po pierwsze, ona będzie trzeba konwertować format Jej kobiet sześciu do męskiej wielkości (cztery), a następnie przekonwertować do formatu jest odpowiadającą kraju. Gdy jej buty przyjechać, nie będzie przerażająco duże dla jej stóp; sprawdzając rozmiar buta wykres konwersji mogło uratować ją przed rozczarowaniem.

Tabela rozmiaru buta można zaoszczędzić czas, pieniądze i wyeliminować jedno źródło irytacji, gdy jesteś zakupy obuwia online lub podczas wakacji w innym kraju. Chcesz idealne dopasowanie-nie najlepsze przypuszczenie.

Aby być na bezpiecznej stronie

Jeśli masz okazję spróbować na buty, to zrobić niezależnie od ich wielkości przekształca się od męskich, damskich, lub systemu zaklejania innego kraju. Przymierzania jest zawsze lepsze niż na wykresie, który mówi ci, jak buty powinny pasować. Podczas zakupów online, wykres jest doskonałym narzędziem mieć. Jednakże, jeśli para butów jest dostępny w centrum handlowym lub sklepie wolnostojące można odwiedzić, najlepiej na dobre dopasowanie jest, aby spróbować go na nie.

Jest powód, wykresy wielkości buty nie mogą być wykorzystywane wyłącznie. Jak Obcasy dla mniej państw na ich stronie internetowej, przemysł obuwniczy, nie może być standaryzowane. Dwie osoby mogą mieć taką samą długość stopy, ale noszą różne rozmiary. Wielkość zależy od szerokości i kształtu nogi, too.

Trzeba także wziąć pod uwagę rodzaj buta którego szukasz kupić. Jeśli twoja ulubiona para baletu mieszkań są rozmiar sześć i szukasz w niektórych szpilki z wężowej skóry ze spiczastymi palcami, nie należy zamówić buty w oparciu o fakt, że nosisz rozmiar sześć w zaokrąglonymi czubkami mieszkań.

Jest to dobry bit zmienności z buta do buta, a od osoby, jeśli chodzi o rozmiary obuwia. Użyj wszystkich wytycznych można (szukają jeden rozmiar większy w spiczastych butach toe, na przykład) i wykres rozmiar buta do konwersji do wielkości może być konieczne. W ten sposób, nawet jeśli robisz zakupy w oparciu o skalę innego kraju lub obuwia druga płeć, powinniśmy być w stanie uzyskać dobre dopasowanie większość czasu.