grsail.com

Seter angielski Rescue

Seter angielski Rescue


Nadanie domu do ratownictwa pies Seter angielski może być bardzo satysfakcjonujące doświadczenie.

Istnieje wiele powodów, dlaczego psy są umieszczone w centrum ratunkowego. Od czasu do czasu, okoliczności zmieniają, a ludzie nie są już w stanie opiekować się psami. Inne czasy, psy są umieszczone, ponieważ zostały zagubione lub porzucone, a ich właściciele nie są śledzone, lub niestety, psy były źle traktowane i zabrano ich właścicieli. Centra ratownicze i organizacje odgrywają ważną rolę w dostosowaniu niechciane psy z nowych właścicieli.

O seterów angielskich

Angielski setery są psy pistolet i są rasy pracy. Istnieją dwa rodzaje, Ława Setery Setery polowe. Setery ławki są większe i są zazwyczaj pokazują psy natomiast są mniejsze Setery polowe.

Jako psy pistolet lub "wskaźniki", angielski setery mają tendencję do ścigać ptaki i gry. Oznacza to, że mogą się rozpraszać podczas chodzenia, a czasami może być trudny do zapamiętania. Setery angielskie są również pełna energii i wymagają odpowiednie ćwiczenia. Mogą one być bardzo pozytywne cechy rasy, ale może również przekazać je trudne dla niektórych ludzi, aby opiekować. Połączenie tętniącej życiem przyrody psa z być może zmiany w stylu życia właściciela, może spowodować konieczność umieszczenia psa w schronisku ratownictwie.

Czasem właściciel może po prostu nie wiedzieć o specjalnych wymagań setera angielskiego przed rozwijał i wprowadzenie jednego domu. Mimo, że jest to bardzo smutna sytuacja, umieszczenie psa w centrum ratunkowego, gdzie będzie troszczył się o korzystne jest utrzymywanie go w nieodpowiednich warunkach.

Przyjęcie uratowany ustawiaczy

Jeśli szukasz setera angielskiego, a następnie przyjęcie psa od centrum ratunkowym może być bardzo satysfakcjonujące. Mimo, że niektóre psy umieszczone w centrum są tam z powodu problemów z zachowaniem, inni będą tam nie z własnej winy. Angielski setery miłości do wiązania się z ludźmi i szybko przywiązują się do swoich nowych właścicieli.

Większość centrów ratowniczych uważnie wywiad potencjalnych właścicieli, aby zapewnić, że będzie do zapewnienia dobrego, stabilnego środowiska dla uratował Seter angielski. To może być pocieszające dla potencjalnego właściciela, jak często będą również informowani o temperamencie różnych psów szukających domów. Pomaga to zapewnić dobre dopasowanie.

Zapewnienie, że pies ma kochającego domu na resztę jego życia jest najważniejsze, więc centrum ratownictwa będzie chciał mieć pewność, że potencjalni właściciele są dobrze poinformowani o rasie Seter angielski. Proces przyjmowania może obejmować wizyty domu, by sprawdzić, że potencjalni właściciele mają odpowiednią przestrzeń dla psa. W domu wywiady mogą być również prowadzone. Większość centrów ratunkowych pozwoli potencjalnych właścicieli do podjęcia psów na spacery dając jednocześnie możliwość poznania siebie.

Seter angielski ratownicze Organizacje

Istnieje szereg dedykowanych organizacji ratowniczych prowadzonych przez Seter angielski ludzi charytatywnych, którzy z pasją o rasie. Centra ratownicze często mają siłownia edukacji i oferuje porady na temat specjalnych wymagań Seter angielski rasy.

  • EnglishSetterRescue.org
  • ESAARescue.net
  • ESRescue.org

Strony internetowe, przede wszystkim oferują szczegółowe informacje o procesie przyjmowania setera angielskiego.

Porady adopcyjne

  • Pomoc i obsługa techniczna: Przy ustalaniu nowego psa do domu, nie bój się prosić o pomoc lub poradę od centrum ratownictwa. To będzie dziwny czas dla was obu, potrzebują wsparcia!
  • Pewność: Twój nowy pies będzie z pewnością miał niepokojące kilka tygodni lub miesięcy. Daj mu dużo otuchy i niech wie, że masz zamiar być partnerstwo dla życia.
  • Inne Zwierzęta: angielski setery gonić małe stworzenia; to jest w ich naturze i jest jedną z cech tej rasy. Czy to rozważyć i mieć pewność, że nie będzie to powodować problem.


Podjęcie żadnego psa może być trudne doświadczenie, ale jest to niezwykle satysfakcjonujące. Angielski setery zrobić wspaniałe zwierzęta i to zaszczyt być w stanie podać jeden z tych pięknych psów nowego domu.