grsail.com

SEO: User Experience Porady

Czyste Projektowanie stron internetowych może pomóc zoptymalizować swoją stronę

W projektowaniu witryny, skupić się na projekcie, który ma czyste wygląd i jest łatwa w nawigacji. Strony internetowe, które są przyjazne dla użytkownika i łatwe w nawigacji są bardziej atrakcyjne dla turystów. Jeśli Twoja strona nie jest intuicyjny, odwiedzający mogą stać się sfrustrowani i zakończyć swoją stronę, nie widząc dużo treści. Odwoływanie się do gości, to ważne, aby utrzymać wysoki poziom ruchu, ale czyste projektowania stron internetowych jest również korzystne, gdy wyszukiwarek indeksowania witryny. Jest bardziej prawdopodobne, że wyszukiwarki odwiedzi wszystkich stronach witryny, jeżeli wynika to proste i tradycyjne standardy projektowe.

Użyj czcionki dla konwencjonalnej Search Engine Optimization

Korzystanie rodzajów i rozmiarów, które następują zwykle przyjęte standardy czcionek mogą pomóc zoptymalizować swoją stronę. Poświęć trochę czasu na zwiedzanie popularnych stron internetowych i będzie bez wątpienia zauważyć, że większość z tych stron internetowych wykorzystuje podobne rodzaje i rozmiary czcionek. To nie jest przypadek. Skuteczne strony internetowe uświadomić sobie potrzebę zaspokoić ich gości. Tekst, który jest zbyt mały, zbyt duży lub napisane w trudne do odczytania czcionek mogą być bardzo rozpraszające. Trzymaj czcionek jasne i łatwe do odczytania i Twoja strona będzie atrakcyjne dla większości użytkowników.

Wybierz kolory mądrze Kiedy Optymalizacja witryny

Pamiętając o następujących kombinacjach kolorystycznych, z których korzystasz na swojej stronie internetowej. Mimo jasnych neonowych kolorach, które kontrastują początkowo mogą przyciągnąć uwagę, że kolory te mogą być trudne w oczy. Te kolory są również nie wygląda estetycznie większości odwiedzających. Największą zawartość w świecie może być pomijane z powodu złego projektowania stron internetowych, który używa nieatrakcyjne kolory. Jeśli chcesz, aby ludzie zainteresowani swojej stronie, używać kolorów, które są skoordynowane i łatwe w użyciu na oczy.

Host Twoja strona internetowa na szybkim serwerze

W optymalizacji witryny internetowej, należy ocenić szybkość serwera, na swojej stronie internetowej. Slow serwera spowoduje zwiększenie czasu potrzebnego na swojej stronie internetowej, aby załadować w przeglądarce odwiedzający Internet. Opóźnienie to może doprowadzić do utraty zainteresowania zwiedzających. Mogą dać się na swojej stronie internetowej, zanim jeszcze ładunku. Jedna wskazówka do wyszukiwania komputera o szybkim serwerze jest na stronie internetowej potencjalnych gospodarzy i ocenić, jak szybko ich witryna ładuje. Najprawdopodobniej gospodarzem własną stronę internetową tak, czas ładowania będzie wskazywać na około, jak długo potrwa swoją stronę, aby załadować.

Użyj kody Hex w Optymalizacja witryny

Estetyczny wygląd swojej strony może mieć wpływ na optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). Jeśli witryna nie jest atrakcyjne dla innych, to może nie być popularna albo. Kolory użyte na swojej stronie może przyczynić się do odwołania swojej stronie. Jednak przeglądarki internetowe mogą wyświetlać kolory inaczej. Jednym ze sposobów uniknięcia tego problemu jest użycie kodów sześciokątne zdefiniować kolory używane na swojej stronie internetowej. Kody Hex są włączone do kodu HTML, aby zdefiniować swoje kolory i te kolory są postrzegane powszechnie we wszystkich przeglądarkach.

Jasno określić swoją stronę do optymalizacji

Jednym z search engine optimization (SEO) strategii związanych z projektowania stron internetowych obejmuje zapewnienie swój projekt odzwierciedla cel swojej stronie. Jeśli sprzedajesz konkretnej linii produktów, odwiedzających witrynę powinni zdać sobie sprawę, co sprzedajesz natychmiast. Jeśli jesteś promowania usługi, witryna powinna jasno wskazywać usługi, które oferują. Przejrzysty układ i struktura strony internetowej może zrobić stronę internetową bardziej atrakcyjne dla turystów, który będzie również sprawiają, że bardziej istotne dla wyszukiwarek.