grsail.com

Senior Kanały

Senior Kanały


Wielu emerytów mężczyźni i kobiety są przyciągane do starszych czatach jako sposób bycia społecznego i współdziałania z innymi seniorów w Internecie. Jak Internet zostanie zintegrowane codziennego życia, te czaty może zapewnić istotną link do poznawania ludzi i nadal utrzymywać umysł aktywny.

Komputery i emerytury

Emerytura nie musi być czas, aby spowolnić. Wielu seniorów zobaczyć go jako czas, aby zrobić w zajęciach, które były w ich umysłach przez lata. Chociaż niektórzy ludzie mogą dobrowolnie lub podróży, gdy dorosną, inni długie, aby kontynuować naukę i kształcenie się w zaciszu domu. Dla wielu seniorów, Internet jest narzędziem, które może utrzymać je uczyć i cieszyć się życiem przy użyciu prostych technologii, takich jak czaty.

Łączenie ze sobą

Dowiedz się, jak korzystać z czatów ma wiele zalet dla seniorów, z których jeden jest zdolność do łączenia się z innymi ludźmi na całym świecie i przedyskutować różne tematy. Dla każdego, kto chce wykonywać połączenia, ale kto może być nieruchome lub po prostu chce dotrzeć za pomocą technologii, czaty daje rade. Czy to aby znaleźć przyjaźń, romans, śmiech, lub nauczyć się czegoś nowego, za pomocą czatów otwiera świat możliwości.

Online Miejsce dla osób starszych

Istnieją czaty poświęcone wszystko i wszystkich, w tym działań, które seniorzy korzystają. Możesz znaleźć czatów, gdzie ludzie dyskutują ciekawostki pytania, nauczyć się nowych umiejętności, grać w gry, spotkać kogoś wyjątkowego, pisanie akcji, zaplanować wycieczkę lub omówić podróży, zadawać pytania do eksperta, lub po prostu podzielić się przemyśleniami z innymi.

Znalezienie Senior Chat Rooms

Większość czaty nie wymaga specjalnego oprogramowania. Normalnie, trzeba tylko komputer z dostępem do Internetu oraz dobrą umiejętność pisania na klawiaturze.

Oto kilka dobrych czaty, aby sprawdzić dla seniorów:

 • Pojedyncze senior seniorzy mogą znaleźć pokoje Czat być miejscem spotkać kogoś wyjątkowego.
 • Opieka nad osobami starszymi online ma grup dyskusyjnych dla starszego społeczeństwa i tych, którzy opieki dla seniorów.

Etykieta czacie

Tak jak w każdym internetowym forum, chat room to miejsce, gdzie żywe wymiany komunikacji odbyć. Istnieje poziom niepewności tożsamości ludzi i to jest dobre, aby zachować ostrożność z informacji osobistych akcji. Tylko dlatego, że ktoś twierdzi, że starszy mężczyzna lub kobieta nie koniecznie, że to prawda. Nigdy nie podawaj informacji, takich jak adres, numer telefonu, numer karty kredytowej lub numer ubezpieczenia społecznego. Niektóre czaty są moderowane i zazwyczaj jest to dobra rzecz. Czasem w niemoderowaną czatach, jeden użytkownik będzie dokuczać innym, ale to nie jest właściwe zachowanie. Pokaż szacunek do innych użytkowników i zgłosić wszelkie złe zachowanie powinno powstać. Jeśli stwierdzenie, że uczestnicy czacie są niegrzeczny do siebie, zostaw tę społeczność i znaleźć inną. To nie jest warte, aby mieć do czynienia z negatywnym zachowaniem, kiedy można się uczyć czegoś lub zabawy.

Czat akronimy

Warto również zdać sobie sprawę z pewnych wspólnych rozmów symbole pokoju i akronimów, więc nie daj się w lewo w ciemności, jeśli chodzi o to, co mówią ludzie. Są to skróty, które ludzie używają, kiedy wzajemnie tekstowych na telefon komórkowy lub odwrotnie na wyższych czacie. Niektóre spotykane to:

 • LOL (śmiać się głośno)
 • BRB (zaraz wracam)
 • G2G (iść)
 • TTFN (ta ta na razie)
 • JK (żartuję)
 • LYL (kocham cię dużo)
 • OMG (oh my god)
 • ROFL (ROTFL)
 • WB (welcome back)
 • ASL (wiek, płeć, lokalizacja)

Jeśli chcesz odświeżyć swoje slangu, Zakład Logiki Stosowanej online ma instrukcji z dodatkowych skrótów internetowych.

Obejmując Technologia

Bez względu na wiek, angażuje się w świecie online otworzy cię do wielu zasobów. Znalezienie dobrego czacie może być nieocenionym źródłem informacji dla osób starszych, które mieszkają samotnie lub którzy po prostu chcą spróbować czegoś nowego.