grsail.com

Seks ze starszych kobiet

Seks ze starszych kobiet

Jeśli jesteś w związku z kobietą więcej niż kilka lat twój starszy, lub po prostu marzy o seks ze starszą kobietą i zastanawiam się, co by było, istnieją pewne wyzwania pokonać pierwszy. Związek - czy płeć - może być satysfakcjonujące, jeśli wiesz, czego się spodziewać.

Wyzwania seks z kobiety Starsze

Można, twój kochanek i przyjaciół lub rodziny, których opinie cenisz umowę z różnicy wieku? Co z nią niepewność ciała? Możesz być przyciągane do niej nie wiem co, ale niektóre kobiety czują, że wiek i czas nie są jej przyjaciele.

Wiek Gap Czy przejmuj Ją (lub Ty)

Jeśli jesteś w nowym związku lub szukasz seks ze starszą kobietą, pamiętaj, jak różne poglądy na temat seksu może być zaostrzone przez różnicy wieku. Młody człowiek patrząc na "spięcie" nie mogą mieć ten sam pogląd na seks jako starsza kobieta szuka popełnione w związku. Choć może to być problem w każdym związku, niezależnie od wieku zaangażowanych osób, może to być bardziej jaskrawa problemem, gdy kobieta jest bardziej niż gotowy się ustatkować. Ona będzie się zastanawiać, czy nie ma przyszłości i czy seks z mężczyzną, będzie bardziej lub mniej prawdopodobne, że będzie trwały związek. Czy ona się emocjonalną więź będzie ona pochodzić żałować, jeśli ona ma seks z nim? Mężczyźni myślą o seksie jako połączenie fizycznego przede wszystkim, ale kobiety myślą o niej jako o jednej emocjonalnego i fizycznego.

Lori Gorshow, trener randki z randki Made Simple, waży się na wyzwaniach związanych z dużej różnicy wieku między młodszym mężczyzną i starszej kobiety, twierdząc, że "Jestem z przekonania, że ​​wpływ na ilość zależy od trzech czynników: chronologiczny, emocjonalne i intelektualne wieku od dwóch osób zaangażowanych. Na przykład, jeśli jesteś 19 i twój partner jest 36, to różnica wieku ma większy wpływ, ponieważ obejmuje wpływ doświadczeń życiowych znany również jako poziomu dojrzałości. Z drugiej strony , powinny być w wieku, w którym zostały mieszka i pracuje na własną rękę za znaczną ilość czasu, ten sam chronologiczny różnica wieku może być znacznie mniejsze, ponieważ jest prawdopodobne, że możesz jednocześnie korzystać z mądrości życiowych doświadczeń. "

Wcześniejsze relacje

Starsza kobieta może nawet zastanawiać, czy to jest w porządku, aby interesować się kimś znacznie młodszy, więc mogła zakwestionować ją chce mieć seks z młodszym mężczyzną, nawet jeśli ich związek buduje się w czasie. Jeśli ona niedawno rozwiedziony, ona może się zastanawiać, jak szybko, jest zbyt wcześnie, by zainteresować seks z kimś innym-i strachu, że jej zainteresowanie z dużo młodszym mężczyzną jest nieodpowiednie lub związane z coraz się z szoku i bólu rozwodu. Gorshow mówi: "Nie ma zasady, jak wiele czasu trzeba być rozwiedziony przed zajściem w bliskości z kimś nowym. Wszyscy martwi i porusza się w innym tempie, co to jest właściwy czas dla Ciebie może być inna dla kogoś innego."

Ciało niepewności

Nawet jeśli jesteś na tej samej stronie i jak chcesz te same rzeczy z twojego seksualnego, czy to stojak na jedną noc lub ciągły kontakt, nadal mogą być pewne problemy związane z ciała terytorium. Ponieważ wszystko, co nie zawsze jest tak napięta i stonowanych jak poprzednio, kobieta może czuć się nieswojo odsłaniając jej nagie ciało do swojego młodszego kochanka, po raz pierwszy, a nawet każdej chwili. Nie ma potrzeby, aby kobiety czują się w ten sposób, i istnieją sposoby, aby zwiększać krzywe kobiece i pobudzenia jej poczucie własnej wartości. Gorshow mówi: "Mężczyźni i kobiety zobaczyć atrakcyjności inaczej. W większości przypadków, ludzie są istotami wizualne. Widzą całość i jak to. Kobiety, z drugiej strony, mają tendencję do koncentrowania się na części. W rezultacie kobiety mają ciało bardziej negatywny obraz niż mężczyźni. Jest prawdopodobne, że młodszy mężczyzna jest fizycznie przyciąga do wszystkich [starszej kobiety], a kiedy dostaje ją poznać, jego zainteresowania poszerza i pogłębia. Kobiety koncentrują się na części jego zainteresowania i znaleźć usterkę, gdzie ich nie ma. Z drugiej strony, naga młodsza kobieta nie musi martwić się o grawitacji. To zło wróg może być bardzo poważnym problemem dla starszych i stanik kobiety. Odpowiedź radzenia sobie z rywalem arch jest bielizna ! Nie tylko bielizna idealna dla zwiększenia intymności, dobrze przygotowana bielizna może być wielką pomocą dla zmniejszania wagi, jak również zwiększenie wizualną formę swojego ciała. "

Ciesz się swoim związku

Jeśli jesteś starsza kobieta zainteresowana prowadzeniem relacji z młodszym facetem, wiem, że to jest całkowicie do przyjęcia, ale także być świadomi wyzwań. Jeśli jesteś młody człowiek związany z pewną starszą kobietę, zrozumieć, że być może trzeba iść na swój sposób, aby stłumić jej obawy o jej ciele lub długowieczności relacji. Poświęć trochę czasu, aby poznać się nawzajem i zobowiązać się na poziomie fizycznym i emocjonalnym, a można zarówno czuć się całkowicie spełniony i szczęśliwy w swoim związku intymnym.