grsail.com

Santa Cruz Beach Boardwalk

Santa Cruz Beach Boardwalk
Korzystać z plaży i więcej w Santa Cruz.

Jako najstarszy park rozrywki w Kalifornii, Santa Cruz Beach Boardwalk oferuje turystom wgląd w nostalgii parków rozrywki z przeszłości w połączeniu z emocji nowoczesnych atrakcji i zabawy rozrywki. Coś dla siebie, ten urokliwy park w Santa Cruz z pewnością zabawiać gości w nadchodzących latach.

Historia Park

Ten nadmorski Park został otwarty w czerwcu 1907 i od ponad 100 lat jest dostarczany przyjemną rozrywkę dla całej rodziny dla każdego. Na początku 20 wieku, parki i promenady Oceanside były niezwykle popularne, ale w czasie Wielkiego Kryzysu i II wojny światowej, wiele z tych mniejszych parków zostały zamknięte i opuszczone wesołe miasteczka opierał się na wielu plażach. Santa Cruz park, jednak kwitła i rosła, a dziś cieszy status historycznego punktu orientacyjnego, zapewniając, że będzie on dostępny dla przyjemności przyszłych pokoleń.

Zwiedzanie Santa Cruz Beach Boardwalk

Dziesiątki parku z jazdy i dodatkowe atrakcje to świetny sposób, aby przekazać zarówno wieczór lub całodzienne park rozrywki wypoczynek. Park jest otwarty przez cały rok, choć w mniej ruchliwych miesięcy różne przejażdżki i atrakcji mogą mieć ograniczone godziny pracy.

Przejazdy

Ponad 30 przejażdżki zapalić promenady i kusi gości z obrotów, dipów, i krople. Najpopularniejsze przejażdżki obejmują:

 • Giant Niedźwiedzica: Zbudowany w roku 1924, to jest stary drewniany rollercoaster cud i osiąga prędkość do 55 kilometrów na godzinę z jej 70 stóp wysokości początkowej wzgórzu. Pół mili i dipy utwór wiatr wzdłuż brzegu promenady, i ze względu na jego popularność i nostalgiczne odwołania Giant Niedźwiedzica jest wyznaczony National Historic Landmark.

Santa Cruz Beach Boardwalk
Huragan

 • Looff Karuzela: Ten znakomity Karuzela posiada 73 unikalnych konie z skomplikowanych ręcznie rzeźbione szczegółów. Zbudowany w 1911 roku, Looff jest jednym z karuzeli bardzo niewielu, które wciąż ma maszynę dzwonka dla zawodników, aby chwycić, a jego klasyczne organy piszczałkowe wypełnia jazdy i w połowie z natychmiast rozpoznawalnych melodii karnawałowych.
 • Huragan: To skręcona stalowa kolejka może wydawać się mały, ale z 80 stopni tor tur i napięty układu torowego, zawodnicy będą czuć się ponad czterokrotnie siły grawitacji podczas burzliwej jazdy.
 • Double Shot: najlepszy widok w parku jest na szczycie wieży 125 stóp, ale goście dostać tylko krótki przebłysk Monterey Bay i park są one ciąg w górę z sił trzykrotnie grawitacji.

Oprócz tych popularnych przejażdżki emocji, Park Santa Cruz oferuje szeroki wybór mniejszych przejażdżki karnawałowe, w tym przędzenia jazdy, jazda, niebo, ciemne statku pirackiego przejażdżki i klasyczne koryta łodzi. Najmłodsi Goście mogą bawić się w różnych, w tym przejażdżki dzieciaków dysz, buggy, łodzi, i więcej.

Atrakcje

Oprócz przejażdżki karnawałowe podszewka promenada, park oferuje szereg innych atrakcji, zabawy dla gości, aby spróbować, w tym:

 • Różne Midway Games karnawał nagród
 • Duża sala z laser tag

Santa Cruz Beach Boardwalk
Uderz zabawy na Boardwalk!

 • Minigolf
 • Kręgle
 • Ścianki wspinaczkowe
 • Stoły bilardowe
 • Interaktywne gry shoot-out

Oprócz zabawy w parku, w pobliżu plaży jest atrakcją dla wielu gości. Spokojna, cool wody i piaszczyste plaży są idealne na letni piknik lub szybki dip każdej chwili.

Rozrywka

Przez cały rok, Santa Cruz Beach Boardwalk odbywają się liczne specjalne występy i imprezy. Daty i godziny są różne, ale wiele różnych czynności są zazwyczaj zaplanowane, takie jak:

 • Chińscy akrobaci
 • Fajerwerki
 • Pokazy nurkowania
 • Hot rod i klasyczne wyświetlacze samochodowe
 • Konkursy zespołu
 • Koncerty
 • Kite festiwale

Bilety

Nie ma opłaty za wstęp na zwiedzanie parku, ale każda jazda i atrakcją nie wymaga opłaty. Jazda zaakceptować bilety (między trzy i sześć biletów na przejazd), które kosztują 0,75 dolarów każda, lub można kupić w książce 60 za 40 USD, idealne dla rodziny lub grupy do podziału. Poszczególne wszystkie opaski ride dnia dostępne są za 30 USD, a pozostałe oferty all inclusive, że to są dostępne niektóre z innych atrakcji deptaku znajduje. Karnety sezonowe obejmują książkę dyskontowej dla różnych atrakcji i kosztuje tylko 69 dolarów za cały rok z nadmorskiej zabawy.

Grupa zniżki i oferty specjalne są dostępne, w tym i innych kuponów drukowanych oszczędności. Kontakt park więcej informacji i aktualnych ofert.

Informacje kontaktowe

Aby uzyskać więcej informacji na temat Santa Cruz Beach Boardwalk, zainteresowane osoby mogą odwiedzić oficjalną stronę, BeachBoardwalk.com, zadzwoń (831) 423-5590, lub napisz do parku na:

400 Plaża St.
Santa Cruz 95060