grsail.com

Samoobrona Produkty: Strona główna Produkty Ochrona Porady

Ukrywanie zapasowy klucz do domu

Nigdy nie zostawiaj klucza do swojego domu, gdzie można go łatwo znaleźć. W rzeczywistości, to zwykle nie jest dobry pomysł, aby zostawić klucz do domu na zewnątrz. Jeśli czujesz potrzebę, aby to zrobić, najlepiej jest kupić bezpieczne jak kluczowy skale dywersji. Nie należy jednak zapominać, że jeśli nie słyszałem o bezpiecznym niż złodziei dywersji Prawdopodobnie słyszałeś o nich dobrze. To jest ich sprawa, żeby wiedzieć, gdzie szukać. Jeśli masz aparat bezpieczeństwa w miejscu, należy ukryć swój klucz w jego świetle. W ten sposób, jeśli złodziej nie próbuje się włamać, to mam nadzieję, że mają dobry widok z nich.

Bezprzewodowy i zasilany bateryjnie Security Systems

Istnieje kilka znakomitych produkty bezprzewodowe ochrony domu zaprojektowane, aby zapobiec włamaniom:

  • Urządzenia zabezpieczające rozpoznawania głosu dodać dodatkowy poziom bezpieczeństwa. Mogą zapobiec włamania, nawet jeśli linie telefoniczne są cięte, a energia elektryczna jest wyłączona.
  • Bezprzewodowe alarmy ochrony domu często pochodzą z pilota. Te zapobiegania włamaniom, umożliwiając uruchomienie alarmu, zanim intruz wchodzi do domu. To kupuje kilka dodatkowych minut przed włamywaczem do Ciebie dotrze. Alarm bezprzewodowy może być również połączone w sieć, aby ustawić reakcję łańcuchową. Alarm nie może zapobiec włamania, jeśli włamywacz może wyłączyć alarm. Wyłączenie alarmów staje się coraz trudniejsze, jeśli pilot zdalnego sterowania lub system bezprzewodowy, może wyruszył kilka alarmów w różnych miejscach domu.
  • Kamery bezprzewodowe oferują wiele korzyści. Urządzenia zabezpieczające rozpoznawania głosu Ochronę startowej na nowy poziom. Alarm może powiedzieć, "ktoś jest w szopie z powrotem," lub ", jest dziecko w basenie. To czyni z tej ochrony startowej alarm w poręczny "drugiego oka" dla matek, opieki dziennej dostawców i osób starszych.

High Security Home Protection

Poprawa ochrony startowej dla Ciebie i Twojej rodziny z alarm. System alarmowy może dać Ci ostrzeżenie, gdy intruz włamuje się do twojego domu i może przyczynić się do ich odstraszyć. Przed podjęciem decyzji, co firma powinna zainstalować system alarmowy, sprawdzić z Better Business Bureau, agenta ubezpieczeniowego, lub lokalnej policji zidentyfikować dobrą firmę ochroniarską. Po nich zadzwonić zapytać, co następuje:
1. Co to jest gwarancja na system alarmowy?
2. Czy wszyscy pracownicy firmy mają sprawdzenie?
3. Jakie dodatkowe opcje są włączone do systemu (tj tlenek węgla lub dymu czujki, itp)?
4. Jaki jest koszt?

Urządzenia ochrony domu, że Travel

Jest kilka rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę podczas podróży z urządzenia do ochrony domu:

  • Alarmy, które mieszczą się w oknach wiszą klamki i klin pod drzwi ostrzeże Cię do intruza.
  • Małe alarm ciśnienie wyczuwa zmianę ciśnienia spowodowanego otwarcia okna lub drzwi. Alarm siedzi na nocnym stoliku lub półce i jest na tyle mały, aby zabrać ze sobą.
  • Podczas podróży, w hotelach, drzwi lub okna klina zatrzyma przedostawaniu intruzów, nawet jeśli mają klucz dostępu. Zasilanie bateryjne kliny i alarmów będzie cię chronić, nawet w przypadku awarii zasilania.

Te urządzenia ochronne domu to doskonały wybór podczas pobytu za granicą lub w innych miastach. Zabezpieczenie domu nigdy nie powinna się zakończyć na swoje drzwi.

Telefon Home Security

Twój telefon może być kluczowym elementem systemu bezpieczeństwa w domu. Przy zakupie alarm antywłamaniowy do domu dowiedzieć się, czy będzie on podłączony do systemu telefonicznego. Droższe systemy można skonfigurować do podłączenia bezpośrednio do lokalnej policji lub innego centralnej lokalizacji w przypadku Twój alarmu. Tego typu systemy są często spotykane w budynkach biurowych, ale mogą być również instalowane w domach często w tym regularnego abonamentu do firmy ochroniarskiej.

Strona główna obrony i Sejf Pokoje

Nie musisz włączyć swój dom w więzieniu w celu utrzymania go w bezpiecznym miejscu. Niektóre prostych zasad, które pomogą Ci utrzymać dom i swój sejf rodziny:

  • Przechowywać drzwiami jasne
  • Miej pod ręką w-alarmu ktoś próbuje przypadku przesunąć drogę do domu.
  • Nigdy nie zostawiaj drzwi i okna odblokowane w domu lub w samochodzie.
  • Nigdy nie zostawiaj kluczy ukrytych poza domem.

Te wskazówki domu obronne ostrzeże większość przestępców, że jesteś przygotowany, aby chronić siebie. Możesz wziąć startowej obrony do następnego poziomu poprzez instalację typu odstraszająco. Środki odstraszające są urządzenia takie jak kamery monitorujące, czujniki ruchu z funkcją automatycznego wybierania, 911 Czujniki ruchu z alarmami wysokiej decybeli, klinów i barów, a w ostateczności, szafa może stać się bezpiecznym pokoju.
Jeśli zdecydujesz się na stworzenie bezpiecznego pokoju, upewnij się, że masz wodę, żywność, telefon komórkowy, latarki, gaz pieprzowy, a wysoki alarm decybeli w pokoju z tobą.

Kliny mogą spowolnić intruz

Jako dodatkowe metody ostrożności dla ochrony domu można zapobiec przedostawaniu się intruza do domu, instalując klinów drzwi. To nie może całkowicie zatrzymać potencjalnego włamywacza, ale może ich spowolnić. Drzwi klin jest tani i jest zamocowany do podłoża, tak aby zapobiec otwarciu drzwi z czym daleko nawet gdy ktoś naciska na nią. Choć może to być wykorzystane do pokrycia wszelkich wahadłowego drzwi, jego najlepsze wykorzystanie jest na drzwiach sypialni. Tworzy to bezpieczne miejsce, gdzie można ukryć, aż policja przyjechała.