grsail.com

Samochód dla Charity Alabama

Samochód dla Charity Alabama


Podczas oddawania samochodu na cele charytatywne w Alabamie, to najlepiej, aby przestrzegać zasad. Doners nadal będzie w stanie pomóc swojej ulubionej miłości i odbierać odliczenia od podatku, ale jak duże odliczenia jest uzależnione od tego, co pojazd jest używany przez cele charytatywne.

Samochody na Charity Alabama

To, co kiedyś było nowatorski sposób pozyskania środków pieniężnych dla organizacji non-profit jest teraz wykonywana przez prawie każdej miłości wszędzie, w tym w stanie Alabama. Przed oddać samochód, że są rzeczy, które trzeba zrobić i pytania trzeba zadać.

Kto jest Odbierając samochód?

Zadzwoń do miłości i zapytać o ich samochodu na cele charytatywne programu Alabama. Czy przyjmują wpłaty bezpośrednio lub zostały one zawarte z sprzedawcy firm do rozporządzania samochodem?

To jest ważne, aby wiedzieć. Kupowane innych firm są na zysk usług i miłość odbiera tylko część sprzedaży pojazdu lub stałą opłatą. Ważne jest, aby mówić zarówno do miłości i ponownego sprzedawcy i dokładnie określić, jak program działa. Na przykład, płaski układ opłata może usunąć kwalifikowalności Doner za dochodzenie roszczeń wszelkiego rodzaju odliczeń podatkowych.

Jak Czy Charity Zarejestrowany?

Upewnij się, że miłość jest zarejestrowany jako 501 (c) (3), zwolnione z podatku organizacji. Zapytaj o kopię determinacji listu organizacji lub odwiedzić lokalne biuro IRS. Zapoznaj się z jałmużny z Better Business Bureau, z Charity Navigator, a, jeśli są członkiem, z miejscowym United Way lub agencji regulacyjnej rządu.

Uwaga: Kościoły nie zawsze mają do nas determinacji. Sprawdź, z głową regionalnym lub państwa kościoła prosić, a otrzymasz list potwierdzający kościół w ramach uznanej organizacji religijnej.

Internal Revenue Service jest twoim przyjacielem

Samochód dla Charity Alabama

Jeśli chodzi o darowizny samochodu, Internal Revenue Service ma kilka świetnych wydawnictw wspomagających potencjalnych doners.

Chociaż są wyjątki i przypadki szczególne, to podstawowe zasady:

  • Przed darowizny samochodu lub samochodów na cele charytatywne, w stanie Alabama, sprawdzić w Departamencie Alabama pojazdów. Upewnij się, że zarówno tytuł jak i licencji są jasne.
  • Upewnij się przenieść samochód poprawnie na cele charytatywne. Wpisz swój samochód na tytuł do korzystania z samochodu na uzasadniony charytatywnej Alabama. Nie zostawiaj przypisania papierów własnościowych pustych jak można ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek zdarzeń drogowych, w tym biletów parkingowych mogą wystąpić charytatywną, zwłaszcza jeśli dać go do osoby, która nie przeszkadza, aby zarejestrować samochód. Żądanie przez miłość, aby zrobić coś takiego jest zacieniony do powiedzenia najmniej.
  • Zrób zdjęcia swojego samochodu i ostatnio aktualizacje pamiętać i / lub napraw.

IRS i podatkowe Odliczenia

Należy pamiętać, że osoby oddające pojazd do legalnego miłości może tylko odliczenia wartości rynkowej do 500 dolarów. Jeśli twierdząc darowizny samochodu równe $ 500 lub więcej trzeba będzie wypełnić i dołączyć formularz IRS 8283 do zeznania podatkowego. W przypadku ubiegania się o dotację w wysokości 5.000 dolarów lub więcej, trzeba będzie oficjalne oceny zawodowej, aby zweryfikować claim.Be świadomość, że prawo IRS, że kwota odliczenia jest ustalana, gdy samochód jest sprzedawany. Doners otrzymać pokwitowanie stwierdzające wysokość sprzedaży. Zawsze należy stosować wartość rynkową w następujących sytuacjach:

  1. Miłość trzyma samochód do celów organizacyjnych.
  2. Miłość musi dokonać napraw do samochodu, zanim go sprzedać.
  3. Samochód sprzedawany jest do osoby o niskich dochodach po obniżonej cenie.
  4. Samochód jest wart mniej niż 500 dolarów.

IRS jest bardzo surowe o tym i zegarki roszczeń ściśle.

Dodatkowe informacje

Aby uzyskać dodatkowe informacje, zapoznaj się z samochodów Darowizna Podręcznik IRS i darowizn Kreatora.