grsail.com

RV: kluby, stowarzyszenia i organizacje Porady

Miej wpływ

Możesz dokonać zmian w świecie poprzez wolontariat swój czas do różnych grup. RVers są poszukiwane jako volunters ponieważ mamy możliwość pójść, gdzie potrzebna jest pomoc najbardziej. Wiele grup, jak Habitat for Humanity, mimo że program nazywa się "RV Care-Vanners", że podróż do tworzenia stron i poświęcić swój czas i energię!

Oszczędność pieniędzy

Camping World prezydent klubu zaoszczędzić 10% zniżki i materiałów RV. Plus jako członek Klubu masz prezydent 10% zniżki na Paszport America 50% Zniżka Camping karty, które pozwala zaoszczędzić 50% na RV Kempingi w całej Ameryce. Wielkie oszczędności.

Dołącz do klubu

Kluby i stowarzyszenia mogą dać wiele korzyści. Klub Paszport Ameryka tnie wydatki kemping w połowie. Jest to oryginalna 50% zniżki Klub Kemping w przemyśle RV. Niezawodny i oferuje różne usługi. FMCA również inny wielki klub dla właścicieli samochodu kempingowego.

Znajdź Inny RV'ers Online

Kluby internetowe i grupy dyskusyjne są doskonałym sposobem na handel RV informacje i być na bieżąco z innymi podróżnymi. MyRVparks.com to co dzieje się w pogawędkę branżowymi RV i forach. Pozwolili wiesz, co się dzieje w parkach RV, takich jak zabawy i wydarzeń specjalnych. RV.net w poszukiwaniu rv dostarcza również cennych informacji z innych RV'ers. Możesz wpisać w RV przedmiot zainteresowania i zobaczyć, co inne RV'ers mają do powiedzenia.

Awaryjne drogowe Serwis dla samochodów turystycznych

Monica W

Zmiana gumę na RV nie jest dokładnie taki sam jak na sedana rodziny. Sama masa pojazdu sprawia, że ​​chore znacznie trudniejsze. Holowanie RV wymaga także większy pojazd holowniczy i specjalne umiejętności, aby uniknąć uszkodzenia systemów pokładowych. Nie tylko trzeba się martwić o silnika i podwozia, należy wziąć pod uwagę systemy, które są częścią sekcji obudowy. Jedno pociągnięcie w złym kierunku może pęknąć wąż wodny przekłuwać zbiornik na fekalia. Podpisanie z usługi pomocy drogowej, który obsługuje RV jest najlepszym sposobem, aby chronić swój dom na kółkach i zachować spokój ..

Dobry Sam

Ta sama firma, która pomaga znaleźć miejsce do obozu na noc oferuje również pomoc RV drogowa. Obejmują one takie zagadnienia jak blokad, zaczyna skakać, oponach, służby awaryjne i holowania gazu. W zależności od planu można również pokrywać swój samochód, motocykl i / lub ciężarówkę. Niektóre plany obejmują usługi mechanika drogowej, okładki wynajęty RV i oferują inne zniżki.

AAA

Ten charakterystyczny firma drogowa z znajome niebieskie i żółte samochodów oferuje również ubezpieczenia na przyczepach. Zasady są różne w różnych krajach, ale generalnie, aby uzyskać pokrycie RV należy zarejestrować się w usłudze RV Premier lub Plus. Pokrycie jest podobna do niektórych planów Dobry Sam. AAA oferuje również usługi i ubezpieczenie pojazdu biuro podróży. Skontaktować się z państwa macierzystego szczegółów. Karty honorowane są również AAA w Kanadzie w sklepach akceptujących CAA, równoważnego kanadyjski. Kolumbia Brytyjska ma własną sub-label, BCAA.

Aby znaleźć inne źródła służby drogowej RV awaryjnego, zapytaj dealerskiej, w którym zakupiono RV lub skontaktuj się z obecnej firmie ubezpieczeniowej auto, aby zobaczyć, czy zapewniają one zasięg.