grsail.com

Ruchu w sieci Web: Zgłoszenia witryny i porady ruchu internetowego

Planować na swoich zgłoszeń.

Wyszukiwarki mogą potrwać nawet miesiąc do indeksu witryny. Dlatego, jeśli masz, na przykład, nowe miejsce handlu, że chcesz żyć i wysoko wg świątecznym, należy mieć to dopracowany i gotowe do składania kilka miesięcy z góry, aby umożliwić kilku cyklach składania. Jeśli witryna nie pojawia się po około miesiącu, ponownie złożyć. Jeśli nadal nie osiągnąć pozycję w wyszukiwarkach, które chcesz, ponownie strategii słów kluczowych i korzystania i ponownie złożyć.

Zrozumieć różnicę pomiędzy i katalogów.

Chociaż ludzie mogą pomyśleć, że za pomocą Yahoo! lub Google do wyszukiwania w internecie to tylko kwestia preferencji, dwa są całkowicie różne stwory: Yahoo! (i jemu podobne) są katalogi, a Google (i jej rówieśnicy) są wyszukiwarki. Katalogi, takie jak Yahoo !, LookSmart i OpenDirectory Project, są edytowane przez ludzi, a wyszukiwarki, takie jak Google czy AltaVista, zatrudniających zautomatyzowane "pająki" do "crawl" w sieci i identyfikacji kluczowych mecze. Katalogi i wyszukiwarki zarówno związek środek popularność w decydujących rankingu, a każdy katalog i silnik ma własny algorytm do rankingu witryn. Istnieją dowody na to, że coraz witryny wymienione najpierw na renomowanych katalogów opartych na ludzkich zwiększy swoje linki jakości i daje silniejsze ogólnych rankingach wyszukiwania. Po prostu wrodzone różnice między wyszukiwarek i katalogów w tył głowy, gdy jesteś umacnianie strategii marketingu internetowego i zdecydować, co internetowej metryki będzie śledzenie i jak.

Iteracyjnie dostroić słowa kluczowe i przedkłada je do wyszukiwarek.

Na niektórych wyszukiwarkach, możesz przesłać adres tak często, jak raz dziennie. Jak można nadal dostroić które są twoje najcenniejsze słowa kluczowe, można zaktualizować tytuł, meta, meta opis i znaczniki, a także swój górna i dolna-of-the-stronie treści należą do tych słów kluczowych. Zrozum, że potencjalni klienci będą korzystać z różnych wyszukiwania słów i że te poszukiwane będą ewoluować w czasie, więc nie wystarczy po prostu zrobić jeden zestaw analizy słów kluczowych i tag- i zawartości rozwoju. Bądź na bieżąco z rozwojem kluczowych poprzez użycie narzędzi monitorowania stron internetowych.

Regularnie i rozsądnie Prześlij swój adres URL.

Kiedy już opracowane treści i kodowane swój tytuł, meta, meta opis i znaczniki, przedstawienia swoich stron do wyszukiwarek. Oszczędzał swoje wnioski - więcej niż pięć stron dziennie na miejscu będzie przekraczać maksymalnie większości silników "oraz zgłoszeń dopuszczalne tylko kilka razy w tygodniu. Należy pamiętać, że wyszukiwarki regularnie odrzucić wnioski, bez ich przetwarzania. Jak można ponownie złożyć stron, można zwiększyć prawdopodobieństwo, że twoje wnioski będą przetwarzane. Ponadto, niektóre wyszukiwarki dać pierwszeństwo nowych zgłoszeń, dlatego należy regularnie aktualizować swoją stronę. Użyj tych regularne aktualizacje wykorzystać informacje zebrane za pośrednictwem swojej strony internetowej analizy, poprawy treści, słów kluczowych i projekt, aby utrzymać stronę jako świeże i odpowiednie do potrzeb klientów, jak to możliwe.