grsail.com

Ruchu w sieci Web: Porady Reklamy internetowe

Upewnij się, że adres URL jest dokładna i pracuje.

To może wydawać się oczywiste, ale adres URL wyświetlany w reklamie musi dokładnie odzwierciedlać adres URL witryny internetowej. Jeśli rzeczywisty link docelowego jest zbyt długi dla reklamy, użyj krótszego łącza - takich jak strony głównej - to pasuje w limicie znaków URL. Oprócz tego, że dokładne, adres URL musi zawierać rozszerzenie domeny, i musi być w dobrym stanie technicznym - dokładnie sprawdzić za błędy ortograficzne i inne literówki, aby zapewnić prace linku! Ponadto, nie może prowadzić do adresu e-mail lub pliku - musi to być strona internetowa działa. I nie zapomnij, aby korzystać z adresów URL śledzenia w kampaniach. Musisz śledzić skuteczność kampanii marketingu internetowego lub może skończyć się rzucając dobre pieniądze po źle.

Nie twórz i umieścić reklamy, jeśli witryna jest w trakcie budowy.

Google AdWords, jeden z największych silników PPC, wyeliminuje swoje ogłoszenie, jeśli strona docelowa jest w budowie. Sprawdzi, czy strona docelowa zawiera treści dotyczące reklamy, więc strona docelowa reklamy musi być kompletny. Jeśli witryna jest w trakcie budowy lub w trakcie prac konserwacyjnych, można "zatrzymać" kampanię. Wprowadzanie ruchu internetowego na swojej stronie przed jego pełna nie jest dobry plan i tak. Kto chce kupić od firmy, która wygląda niechlujne i nieprofesjonalne? Poświęć trochę czasu, aby zaplanować swój projekt i kampanie więc używać budżetu reklamowego online, tak skutecznie, jak to możliwe!

Nie kierować użytkownika do strony z okien pop-up.

Google AdWords nie zezwala linków do stron docelowych, które generują wyskakujące okienka, gdy użytkownicy wejścia lub wyjścia z tej strony docelowej. Pop-upy to wszystkie okna, które otwiera się w dodatku do pierwotnego okna - niezależnie od treści. Podczas gdy ten będzie spełniać standardy GoogleAds, pozwoli także zwiększyć swoje szanse na generowanie ruchu w sieci ekologicznej, ponieważ roboty obniży dynamicznych stron takich jak pop-up. Konkluzja: keep it simple!

Upewnij się, że witryna ma pracy Powrót przycisk.

Google AdWords wymaga, że ​​strona internetowa umożliwia użytkownikom, aby powrócić do strony z wynikami wyszukiwania Google i sieci reklamowej za pomocą jednego kliknięcia przycisku Wstecz przeglądarki. Dwukrotnie sprawdzić, że funkcja ta jest operacyjne w różnych przeglądarkach. Upewnij się, że korzystasz z narzędzi analizy witryny do śledzenia tego rodzaju działalności. Jeśli użytkownik kliknie do Google, oznacza to, że nie znaleźliśmy to, co potrzebne lub nie lubią swoją stronę. Ta informacja jest bardzo cenna w opracowywaniu strategii strony internetowej.