grsail.com

Ruchu internetowego: Pisanie Porady internetowe Ogłoszenia

Użyj standardowego, zwięzły styl i gramatykę podczas pisania reklamy w Internecie.

Niezależnie od tego, co Pay Per Click silnik używasz, przestrzeń, że masz jest bardzo ograniczona. Ponadto reklamy muszą być zbudowane przy użyciu właściwego interpunkcyjny, liter, pisowni, gramatyki i odstępy. Nie tylko to pomoże zapewnić, że reklama spełnia standardy swojego silnika, ale stosując się do standardowych zasad angielskim pomoże zapewnić, że reklama pojawia się profesjonalnym do potencjalnych klientów. Należy pamiętać, że w Google AdWords, tytuły reklam są ograniczone do 25 znaków i dwie linie opis i wyświetlany adres URL są ograniczone do 35 znaków. Na Overture, który umieszcza reklamy na Yahoo! i innych głównych wyszukiwarek, cała reklama jest ograniczona do 40 znaków. Podzielone reklamy testowe, jak to jest konieczne. Spróbuj dwie różne reklamy, użyj oprogramowania do analizy strony internetowej ruchu i nie tylko zobaczyć, która reklama przyciąga więcej ruchu, ale która reklama przyciąga ruch, który zamieni.

Prawidłowe gramatykę, język prosty i korektę!

Jak można dostarczyć wiadomości mogą być równie ważne, jak sama wiadomość. Sposób tekst wygląda i jak brzmi wpłynie wrażenie czytelnika wiadomości i Twojej firmy. Niechlujstwa strona z małymi tekstowymi, literówki, błędy ortograficzne i będzie można wydawać nieprofesjonalnie; jasne i zwięzłe pismo z właściwego gramatyki i ortografii i języka, który jest odpowiedni do tematu, będzie bardziej efektywnie dostarczyć wiadomości i wzbudzić zaufanie odbiorców. Re-czytać treści internetowych, e-maile, reklamy i informacje prasowe dla jasności i spójności, i sprawdzić błędy ortograficzne, literówki i nadużywane słowa. Jeśli nie jesteś ekspertem w tym - czy wystarczy świeże oko dostrzec rzeczy, może masz brakowało - poprosić o pomoc. Jeśli nie uda się umieścić swoje najlepsze stopy do przodu, wiele swoich stron internetowych i marketingu internetowego analizy wydatków kampanii może być na marne.

Opracowanie unikalne wezwania do działania, który opisuje usługę lub produkt można dostarczyć.

Nie używaj "link tutaj", "kliknij tutaj" lub lub inne połączenia do działania, które można zastosować do każdej strony. Google AdWords nie zatwierdzi aukcji reklam, które to zrobić, a także traci swoje miejsce i będzie generować kliknięcia kosztować budżet reklamowy i dają mniej wartościowe odwiedzających. Zamiast jednostek konkretnego wezwania do działania, który informuje użytkownika, co on lub ona będzie robić lub uzyskaniem przez następujący link. Użyj więcej słów kluczowych można znaleźć w witrynie narzędzi analitycznych, które dają wysoki współczynnik konwersji. Na przykład, jeśli masz stronę internetową, która pozwala użytkownikom na wyszukiwanie nieruchomości, nie wystarczy zastosować link z napisem "kliknij tutaj, aby szukać". Zamiast korzystać z miejsca, aby powiedzieć "Znajdź dziś kolejną domu."

Jeśli Twoje cele są naprawdę marki i odwiedzających, dostroić swój tytuł reklamy obejmuje zarówno i wykorzystać opis dodać dalsze szczegóły.

Choć będzie to łatwiejsze do jednostek Uwertura tytuły reklam, które koncentrują się na jednej marki lub gości, może być tak, że Twoje cele biznesowe domagają się, że reklamy obsługuje oba gole. To jest trudne w 40 postaci, ale może być wykonana z jakiegoś kreatywności. Po pierwsze, jeśli nazwę Twojej firmy jest bardzo krótki, może to być proste, aby obejmować zarówno nazwę firmy i słów kluczowych w tytule reklamy. Jeśli masz dłuższą nazwę firmy, jednak należy określić jeden lub dwa słowa, które są unikalne nazwy firmy i obejmują tylko te słowa i słowa kluczowe w tytule. Wykorzystaj swoje internetowych narzędzi analizy witryny, aby zrozumieć, jakie słowa w nazwie firmy są wyjątkowe i przemawia do klientów. Po utworzeniu tytuł reklamy, która koncentruje się zarówno marki i odwiedzających, należy wzmocnić te cele w pierwszej linii z opisem. Aby uzyskać wysoki współczynnik klikalności i marki witryny, pierwsza linia swoim opisie powinno być zdanie, że zaczyna się od słowa kluczowego i zawiera nazwę strony internetowej. Ponieważ wiele wyszukiwarek podkreślić warunki wyszukiwania na stronie wyników, technika ta podkreśli początek twojego opisu i są szanse, że użytkownicy będą czytać. Mając nazwę firmy blisko hasła zwiększyła przejrzystość i bliskość kluczowych i Twojej firmy, aby użytkownicy zidentyfikować dwa razem, zwiększając postrzeganego znaczenia.

Unikać superlatywy i wspierać swoich roszczeń.

Rozszerzenie idei, że nie powinno być prawdą w reklamie, usługi reklamowe będą uważać zawyżenia w nazwach reklam i tekstów. Należy unikać stosowania terminów takich jak "najlepszy" i "Greatest", a jeśli można autentycznie twierdzą, że są "Top Lista", być przygotowane na weryfikację. Wreszcie, jeśli porównać produktu lub usługi do konkurentów, musi być wyświetlane na stronie docelowej reklamy wsparcie dla swoich roszczeń. Spójność ta jest ważna nie tylko w rozwoju opartą na zaufaniu relacji z potencjalnym klientem, ale w zapewnieniu sukcesu kampanii. Śledzić skuteczność reklamy z śledzenia odwiedzających strony internetowej, aby upewnić się, że komunikują się bazy klientów i wprowadzenie potencjalnych nabywców.

Nie powtarzaj słów w wymyślne sposób.

Po pliku dziennika i analizy ruchu w sieci, będziesz miał wspaniały listę konwersji słów kluczowych. Uważaj jak ich używać. Skoro masz bardzo ograniczoną przestrzeń, w której zdefiniować unikalnej oferty i odwołania się do klientów, unikać powtarzania słów kluczowych. Ponadto, aby pomóc Ci zapewnić jak najwięcej istotnych informacji, jak to możliwe, pomoże to również reklama zostać zaakceptowane przez silniki. AdWords i Overture nie zatwierdzi reklamy, które używają tego, co uważają za "spam" techniki, w tym nadużywanie lub powtarzanie słów. Nie marnuj przestrzeni, czasu i zasobów reklamowych: craft kreatywne opis reklamę, która będzie zachęcić użytkowników do klikania na niego.

Identyfikowanie partnerstwa i innych porozumień.

Etyczne zachowanie biznesu orzeka, że ​​musi ujawnić swoje relacje do innych stron lub dystrybutorów, jeśli są wypłacane link do nich lub do promowania swoich produktów. Można uprościć ten proces, w tym termin. Wstaw słowo "partnerski" (jeśli jesteś cudzą) lub "dystrybutor" (jeśli jesteś dystrybutorem) w tekście reklamy lub tytułu. Metryki internetowe to klucz do sukcesu w programy partnerskie i dystrybutor więc miej to na uwadze podczas projektowania kampanii.

Wyróżnij swoją unikalną ofertę, w tym lokalizacji, jeśli Twój produkt lub usługa jest specyficzne dla lokalizacji.

Jeśli jesteś miejscowy biznes i szukasz kliknięć-through z potencjalnymi klientami w swojej docelowej geografii, to ma sens to swoją lokalizację w tekście reklamy. Ponadto, podkreślając to, co jest twoja firma nie może być bardziej wartościowe niż w tym nazwę firmy, powinna być szczelna przestrzeń. W ten sposób, osób poszukuje masażystki w San Francisco może znaleźć Sandry masaż, nawet jeśli nie wiedzą, Sandra! Jeśli jesteś "atuty" uważamy tym nazwę firmy w tekście, jak również.

Szacunek i stosować wszystkie normy prawne.

Powinno to bez gadania, że ​​tekst reklamy powinien być własne - nie plagiat! Co więcej, można uniknąć wielu ból głowy, jeśli masz trochę czasu, aby zastosować wszystkie odpowiednie znaki do kopii, w tym praw autorskich (©), znaku towarowego (™), znak sprzedaży (S), zarejestrowany znak towarowy (®), jak i inne adnotacje właściwe. Niektóre usługi reklamowe zapewni podstawowe badania do skarg i mediacji, aby uniknąć problemów prawnych - i chronić własne nazwy produktów i treści - będąc świadome tych wymogów prawnych.

Zapamiętaj "prawdy w reklamie."

Nie ma znaczenia, że ​​"Viagra" jest jednym z najbardziej poszukiwanych terminów w Internecie, jeśli sprzedają koce dla dzieci w Internecie. Należy używać tylko i zawierać słowa kluczowe, które są szczególnie istotne dla danego produktu lub usługi, które są reklamy. Jeśli nie, reklama nie zostanie zatwierdzona, nie można wyciągnąć naturalny ruch, jeśli wyszukiwarki zobaczenia przy użyciu słów kluczowych, które nie są odpowiednie do Twojej oferty produktowej. Cały ruch internetowy nie jest dobry ruch i tak. Nie marnuj pieniędzy na tych wszystkich kliknięć przez użytkowników poszukujących czegoś innego, że to, co masz do zaoferowania!