grsail.com

Rozmiary opon Opony: Porady

Plus rozmiar opony

Niektórzy ludzie lubią eksperymentować z różnymi oponami o wymiarach do swoich pojazdów. Zmiana kombinacji opon i kół może dać niższą profil dla pojazdu, zwiększenie odpowiedzi na zakrętach i układu kierowniczego, opony i wiele innych plus size benefits-- w zależności od kombinacji. Wiele z tych świadczeń zależy w dużej mierze od marki i modelu samochodu powiększonej oryginalnych opon Zaczęło się. Najlepiej skonsultować się z ekspertami przed zmianą rozmiaru, aby dowiedzieć się, jakie korzyści lub wady szczególności wielkość może mieć w sklepie dla swojego pojazdu. Będą wiedzieć dopuszczalne alternatywne rozmiary opon do twojego pojazdu.

Plus Opony rozmiar i Rozmiar Rim

Miłośnicy niestandardowych samochodów cieszyć próbuje plus opony o rozmiarze na swoich maszynach, ale jedna rzecz, że każdy przybysz do opon plus size powinien wiedzieć; Opony montażowe przeznaczone do jednego rodzaju wielkości obręczy nigdy nie powinny być zamontowane na obręczy różnych rozmiarach. Jeśli felga mówi 16 ", opony powinny być zgodne. Możesz być w stanie dostać oponę aby zmieścić się na nawet nieco większy obręcz, ale jest ryzyko wybuchowego szkody, które nie mogą być ignorowane. Niedopasowanie oponę i koło nie jest bezpieczny ,

Co to jest "Montaż"?

Gdy mechanik mówi o uzyskanie odpowiedniego wyposażenia pojazdów w opony, on mówi o instalacji opony i felgi, które spełniają specyfikacje fabryczne Państwa pojazdu do wielkości i szerokości opony. Istnieje wiele opcji Montaż Zamocuj - można iść z regularnych opony emisyjnej dołączonej do pojazdu jako wyposażenie standardowe, można też spróbować zatwierdzone plus opony rozmiar, jeszcze mniejsze w niektórych przypadkach. Każdy pojazd jest inny, a wybór należy do Ciebie. Wiele razy to sprowadza się do tego, co jesteś gotów wydać i jakie konkretne potrzeby, ale niezależnie od wyboru, należy powiedzieć o tym sprzedawcy chcesz element wyposażenia, który jest nadal w zalecanych specyfikacji dla swojej marki i modelu samochodu.

Wymiana istniejących Opony

Dla tych, którzy po prostu chcą umieścić w porządku dla opon, które już mają, nie ma potrzeby wyszukiwania w Internecie na temat rozmiarów opon lub konsultacji w instrukcji obsługi. Wystarczy sprawdzić boku opony. Zobaczysz serię liter i cyfr, który wygląda dokładnie coś-nie-tak: "P195 / 65R15".
To, plus nazwa marki wymienione na opony, pokaże się ze sprzedawcą lub mechanik wszystko, co niezbędne, aby Ci identyczny zestaw opon, aby dopasować te wymieniasz. To takie proste! Jeżeli sprzedawca prosi o dodatkowe informacje, napisz, co proszą i skonsultować się oponę raz jeszcze. Może chcą, aby rozważyć inny rodzaj opony w zależności od dostępności opon trzeba, lub ich bieżącej sprzedaży opon.

Rozmiar opon konwersji

Klasyczne miłośników samochodów często znajdują się konieczności konwertowania ze starego systemu cyfrowy lub alfanumeryczny opon do dzisiejszych rozmiarów. Na szczęście, nie ma już potrzeby inwestowania żadnego potencjału umysłowego w konwersji. Istnieją strony internetowe ze specjalnymi rozmiaru opony funkcji konwersji, które można "przetłumaczyć" rozmiary opon dla Ciebie. Strona Onlineconversion.com posiada szereg konwerterów dostępnych, rozmiary opon to tylko jedna z wielu funkcji.

Pojazdy starsze i rozmiary opon

Znalezienie opony do nowoczesnych lub nowszych pojazdów jest stosunkowo łatwe. Co nie jest tak łatwo jest dostać się wyczerpujące informacje na temat pojazdów starszych modeli, ich opony i odpowiednich rozmiarów opon. Na szczęście są "stare przewodniki Timer" lub "przewodnicy", że zabytkowe może dać miłośników samochodów w miłości z modeli wykonanych między 1920 i 1980 potrzebne informacje na temat rozmiarów opon samochodowych wykonanych w tych latach.