grsail.com

Rozdzielczość noworoczny: 6 Porady Jak rzucić palenie

Wszyscy kiedyś postanowił rozpocząć nowe życie od poniedziałek lub pierwszego dnia roku. Palenie nie jest wyjątkiem.

Rozdzielczość noworoczny: 6 Porady Jak rzucić palenie

W rzeczywistości, pomimo tej obietnicy jest najbardziej popularnym na Nowy Rok, tylko 4 z 10 palacze są w stanie spełnić tej obietnicy, a sześć z nich wymaga kilku prób, zanim w końcu pozbyć się nałogu. Statystyka ta została opublikowana w komunikacie prasowym z American Lung Association. Eksperci twierdzą jednak, że przygotowanie do samego próby rzucenia palenia może znacznie zwiększyć swoje szanse na sukces. Dzień Nowy Rok to doskonały czas, aby doprowadzić plan życia, a oto kilka wskazówek, jak zrobić to nieco łatwiejsze niż myślisz.

  1. Jeśli okaże się, że trudno jest rzucić palenie na własną rękę, należy skonsultować się z lekarzem. Dziś rynek leku jest wystarczająco wyposażona farmakologicznych środków, które ułatwią ból.
  2. Wybierz dzień, kiedy będziesz na zawsze rozstać się z papierosami i zaznacz go w kalendarzu z góry. Spróbuj uruchomić go w weekend, gdy jest mniej stresu niż w dni powszednie. Analizowanie zwykły dzień, myślę o sytuacjach, w których potrzebne są papierosy najczęściej, spróbuj wyobrazić sobie, jak uniknąć takich sytuacji i opracować nowy model zachowania (na przykład, ktoś idzie na przerwę dymu, i dołączyć do tych, którzy chcą pić herbatę lub po prostu zrobić dziesięć pompek z podłogi).
  3. Ćwicz codziennie, lub na spacer. Fitness i świeże powietrze poprawi samopoczucie i zwiększa poziom energii. I chodzenie jest powszechnie uważany idealnym sposobem na stres po rzuceniu palenia. Ponadto, weź zbilansowaną dietę, pić dużo wody i mają wystarczająco dużo snu.
  4. Nie wahaj się zapytać znajomych, kolegów i krewnych o pomoc. Jest prawdopodobne, że w ciągu kilku pierwszych dni po rzuceniu palenia, trudno będzie się skupić na najprostszych codziennych zadań, które można używanych do wykonywania pewnie i łatwo w ​​spółce z papierosem.
  5. Znaleźć ludzi podobnie myślących. Łatwiej jest rzucić palenie "w spółce".
  6. Znajdź motywację. Jeżeli mówimy o zdrowie? A co na temat korzyści finansowych? I zatwierdzenie swoich krewnych i przyjaciół, którzy nie będą już martwi się o swoje samopoczucie? I dodatkowy czas można spędzić z rodziną, bawić się z dziećmi, chodzić z nimi w parku?

Nowy Rok zbliża się bardzo szybko! Więc zaznaczyć dzień w kalendarzu - i powodzenia!