grsail.com

Rozdział Książki dla Walcząc Czytelników

Rozdział Książki dla Walcząc Czytelników


Książki Rozdział dla walczy czytelników zaoferować coś ekstra zahaczyć uwagę czytelnika i przechowywać ją przez cały czas trwania dziesiątki lub nawet setki stron. Mimo, że niektóre dzieci są naturalne Bookworms, inni nie są tak lubiący czytania.

Rozdział Książki dla Walcząc Czytelników

Mimo, że wiele książek dziecięcych są ekscytujące, to ma coś specjalnego, aby niechętnie czytnik utrzymać przewracać strony. Jeśli nie jesteś pewien, co rade, zacznij od rozmowy z bibliotekarzem dla dzieci, który prawdopodobnie będzie w stanie polecić kilka tytułów, które będą pasowały interesów swoich dzieci oraz poziom czytania.

Gatunki

Mimo, że wszelkiego rodzaju książki mają prawo do przechwytywania uwagę dziecięca, istnieje kilka konkretnych gatunków, które mają tendencję do być szczególnie atrakcyjne dla niechętnych czytelników.

  • Literatura faktu - biografie, książki faktów, wielkości encyklopedyczny typu i innych książek literatury faktu może urodziła niektóre dzieci do łez, ale oczarować innych. Jeśli masz dziecko, które jest naprawdę zainteresowany konkretnym temacie, takich jak owady, zwierzęta lub chemii, odpowiednie tytuły Literatura faktu są idealne.
  • Przygoda - książki przygodowe mają Nonstop Action, który jest idealny dla dzieci z krótkich przęseł uwagę. Jest bardzo mało przestojów w tych książkach, więc trudno stracić zainteresowanie, nawet jeśli zmagasz się z części materiału.
  • Humor - Dzieci uwielbiają się śmiać, a to jest jeden z powodów, dlaczego książki żart nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli chcesz dostać twoje dziecko zabawne książki, choć, upewnij się, że rozumiesz jej poczucie humoru, bo coś, co jest absolutnie histeryczne jednego dziecka może całkowicie przegroda drugiego.
  • Sport - Młodzi sportowcy i dzieci, którzy lubią oglądać mecze w telewizji mogą cieszyć sportowych tematyce książki, też. Nie ma aż tak wielu z nich, ponieważ istnieją inne książki rozdział dla walczy czytelników, więc skonsultować się bibliotekarza o pomoc w wybierając najlepsze tytuły.
  • Horror - Pamiętaj jego RL Stine serii gęsiej skórki i? Dzieciak, który jest tylko trochę przestraszony przez co czyta jest dzieciak, który prawdopodobnie zachować czytania przez całą drogę aż do końca tej książki.
  • Powieści graficzne - Jednym z powodów, dla których wiele dzieci nie dobrze z książek rozdziałów książki jest, ponieważ w ogóle nie są zorientowane wizualnie. Powieść graficzna jest inny; to opowiedziana z komiksów i zdjęć, które mogą być o wiele bardziej interesujące wizualnego ucznia.

Książki z serii

Rozdział Książki dla Walcząc Czytelników

Książki z serii są jednymi z najlepszych wyborów dla czytelników, ponieważ walczy posiadają te same znaki klasyczne w każdej wielkości i dzieci, którzy lubią znaki mogą latać w całej serii w zdumiewającym tempie. Następujące książki nie są napisane specjalnie dla opornych czytelników, ale już sprawdzone, raz po raz, aby być interesujące, zabawne, i na tyle ekscytujące, aby przytrzymać uwagę nawet najbardziej niespokojny dla dzieci.

  • Diary of a Wimpy Kid serii Jeffa Kinney - Nie chciałbym zobaczyć wiele słów na stronie? Nie ma sprawy. Historie te, wyposażone zabawne średnim Schooler Greg Heffley, mówi się częściowo poprzez osobiste opowieści, a częściowo poprzez komiks. Rysunki Kinney są proste, wyraziste, i śmiać out głośne śmieszne.
  • Seria kapitan Kalesony przez Dav Pilkey - Jeśli masz dziecko, które pęknięcia w każdej wzmianki o bieliznę lub łazience humoru, akcje te książki z nią! Są na krótkim boku na książki rozdziałów, więc oni mogą być szybkie czyta nawet dla najbardziej opornych czytelników, a oni mają mnóstwo zdjęć, aby ożywić tekst.
  • Seria Chet Gecko Bruce Hale - te mądre, zabawne książki nie są zbyt długie, a strony łatwo latać. Główny bohater, gekon gumshoe kto w szkole podstawowej, jest dowcipny i zabawny, więc czytanie książek nie będzie czuć się jak w pracy. Najlepszy ze wszystkich, jeśli Twoje dziecko okazuje się ich kochać, on może być zajęte przez jakiś czas, ponieważ istnieje więcej niż kilkanaście książek w serii jak w 2010 roku, a Bruce Hale nadal pisać.
  • Seria Harry Potter JK Rowling - Twój dzieciak był prawdopodobnie mieszka pod rock, gdyby nie przeczytał jeszcze to, ale jeśli tak jest, ona jest na leczeniu. Książki o Harrym Potterze są absolutnie wciągające, o czym świadczy fakt, że już zachwycił miliony dzieci i dorosłych na całym świecie. Sama długość niektórych późniejszych książek może wydawać się skomplikowane, aby dzieci, które naprawdę nie lubią czytać, ale są szanse, że po ich hit tego punktu w serii, będą tak zaangażowany, że nawet nie obchodzi.

Dodać Reading Fun

Idąc przez książkę rozdział może poczuć się jak "szkolnych" dla wielu, zwłaszcza dla dzieci, które mają problemy z utrzymaniem albo kto jeszcze nauczyć lepiej wizualnie. Dużo tekstu na stronie może być przytłaczający, ale na szczęście, nie są autorami niesamowitych dzieci już pracujących, którzy mają wrodzone zrozumienie, co jest potrzebne do podłączenia uwagę dziecięca. Jeśli chodzi o książki, to jest coś dla każdego, nawet walczy czytelników.