grsail.com

Rozdział Książki dla dziewczyn

Rozdział Książki dla dziewczyn


Na szczęście, dla młodych czytelników, jest wiele książek rozdziałów dla dziewcząt pewno utrzymać jej zainteresowanie. Niezależnie od tego, że jest zbyt młody, aby przeczytać niezależnie lub ona jest początkujący czytelnik, który uwielbia odkrywać nowe opowieści, dziewczyny znajdziesz ogromny wybór opowiadań, które odwołują się do nich. Z książek napisanych przed wiekami do współczesnych przygód, książki rozdział dla dziewczyn to opowieści o zwykłych dzieci, czarodziejów, wiejskiego życia, tajemnic i wiele innych tematów, które nigdy nie wychodzą z mody.

Różne Rozdział Książki dla dziewczyn

Rodzaje książek, że dziewczyny lubią czytać różnią się tak bardzo jak samych dziewcząt. Niektóre będzie zanurzyć się w opowieści o księżniczek, podczas gdy inni wolą ciemniejsze opowieści. To tylko krótka lista niektórych popularnych tytułów i serii, że dziewczęta w każdym wieku będą cieszyć:

  • Charlotte Web: opowieść o świni o nazwie Wilbur i jego ukochany przyjaciel Pająk Charlotte zdobył serca dziewcząt i chłopców od wielu dziesięcioleci. Dziewczyny mogą czuć specjalnego połączenia Fern, który ratuje życie Wilbura i staje się przyjacielem wszystkich zwierząt na Zuckerman gospodarstwie.
  • Nancy Drew serii: Inteligentne amator detektyw Nancy Drew rozwiązuje przypadek po przypadku, jednocześnie zachowując jej równowagę i klasy średniej wartości.
  • Domek na serii Prairie: Śledź radości i zmagania życia na granicy pod koniec 19 wieku jako związane przez prawdziwego życia Laury Ingalls Wilder. Pisze o swoim życiu rodzinnym i dorastanie w tej powieści historycznych (ze sporo elementów autobiograficznych) serii.
  • Little Women: To klasyczna historia czterech sióstr marca, a matka w czasie wojny secesyjnej był natychmiastowy sukces, kiedy po raz pierwszy opublikowane w latach 1860.
  • Seria Harry Potter: Chociaż tytułowy bohater jest kreator chłopiec, chłopcy i dziewczęta bardzo zadowoleni z tego niezwykle popularnej serii o czarownic i czarodziejów, biorących udział w fikcyjną Hogwart. Jeden z najlepszych przyjaciół Harry'ego jest Hermiona Granger, mądra czarownica, że ​​dziewczyny mogą dotyczyć, jak dorośnie typowych obaw i problemów, które mają wpływ na wszystkie dziewczyny.
  • Magiczny domek na drzewie: Śledź brat i siostra zespół Jacka i Annie, jak podróżować w czasie do rozwiązania zagadki i złamać zaklęcia.
  • Ania z Zielonego Wzgórza: Młoda sierota Ania przychodzi żyć z rodzeństwem w średnim wieku, którzy szukają pomocnika na farmie. Zamiast tego, Anne wzbogaca swoje życie z jej przodowaniem i wyobraźni.
  • Czy istnieje Bóg? To ja, Margaret: To Judy Blume opowieść porusza tematy, które unikną książki innych dziewcząt, takie jak okres dojrzewania. Każda dziewczyna, która rozpaczliwie chciał dorosnąć połączy się z tytułowym bohaterem, jak ona stara się zrozumieć zmiany, jej ciało jest (i nie jest) przeżywa.
  • Ramona Pest jest pierwszym w serii Ramona, doskonały wybór książek rozdział dla pierwszych klas. Rambunctious Ramona przechodzi jej drogę przez przedszkola, gdzie ona ma problemy nie ciągnąc loki Susan i wreszcie trafia do pocałunku Davy.
  • Mała Księżniczka opowiada o Sara Crewe, bogatych Dziewczyna odwróciła Pauper po śmierci jej ojca. Ona dzielnie nadal zachować jej humorze i wyświetla życzliwość i jest nagradzane na końcu.

Książki dla obu płci

Nie wszystkie dziewczyny chcą czytać książki, które są kierowane w szczególności w kierunku dziewczyny. Seria Harry Potter jest popularny wśród obu płci. Pozwól dziewcząt do wyboru książek, które najbardziej ich interesują, czy jest to bardziej "tradycyjne" Wybór takich jak Mała księżniczka lub niekonwencjonalny jednego. Pozwalając jej wybrać, które książki chce czytać z pewnością utrzymać jej zainteresowanie czytaniem, bez względu na to, czy opowieść o kreatorze, hobbita, księżniczka lub cokolwiek innego intryguje ją.