grsail.com

Rosnące Spadek Warzywa w Południowej Karolinie

Rosnące Spadek Warzywa w Południowej Karolinie


Jesienne warzywa rosnące w Południowej Karolinie nie jest tak trudne, jak może się wydawać. Ze zrozumieniem rosnącej strefy i odpowiednich rodzajów roślin, można korzystać z wielu ulubionych warzyw aż po Święcie Dziękczynienia.

Know Your Strefa

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania podczas uprawy warzyw jest poszanowanie strefę rosnącą. Próba uprawiać warzywa nie pasujące do Twojej okolicy będzie tylko prowadzić do frustracji, kiedy nie ma nic do pokazania swojej ciężkiej pracy. Karolina Południowa obejmuje trzy strefy mrozoodporność. Piemont jest w strefie 7b i Midlands i niskie kraju są w strefie 8a. Kupując nasiona, umieszczone z tyłu opakowania nasion dla dopuszczalnych rosnących stref i wybrać te, przeznaczone dla twojej okolicy.

Przygotowanie Potrzebny

Od żniw dla upadku warzyw trwa od października do listopada w Południowej Karolinie, być przygotowanym na zimno zatrzaski przy użyciu podniesione łóżka. Jeżeli nie masz jeszcze podniesione łóżka i nie chcą kosztem dzięki czemu, po prostu utwórz podniesione wiersze umieszczając gleby w mounded wierszy. Upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca do poruszania się między wierszami, więc gleby nie zostaje zmieniona.

Inną opcją dla dłuższych okresów wegetacyjnych są kloszami lub zimne ramki. Klosz jest przykrycie, co jest często wykonana ze szkła, które może być umieszczone w górnej części roślin zamówienia w przypadku unseasonably zimno. Zimne ramki są skrzynki prostokąt z uchylnymi szczytach szklanych wykorzystywanych do utrzymania wiatr i lód z roślin. Większość czasu nie są one potrzebne do uprawy warzyw spadek Południowej Karolinie, ponieważ zazwyczaj nie jest pierwszy mróz do połowy do końca października.

Rodzaje Warzyw Grow

Większość odmian warzyw zimna pogoda będzie rosnąć w Południowej Karolinie. Zasadą jest, aby wybrać zimne obfite rodzajów podobne do tego, co można sadzić wczesną wiosną. Niektóre popularne opcje obejmują:

 • Acorn squasha
 • Brokuły
 • Piżmowa
 • Kalafior
 • Marchew
 • Boćwina
 • Sałata
 • Dynie
 • Dynia makaronowa
 • Szpinak
 • Pomidory

Rosnące Spadek Warzywa w Południowej Karolinie

Ustal datę pierwszego mróz na danym obszarze, a następnie odjąć liczbę tygodni każda roślina wymaga, aby osiągnąć dojrzałość, aby dowiedzieć się, kiedy sadzić. Na podstawie daty sadzenia, być może trzeba będzie zrobić miejsce w swoim ogrodzie dla nasadzeń połowie letnich. Jeśli zasadził wiosnę i lato ogród i planujemy posadzić w tym samym obszarze, dodać użyźnianie gleby, takich jak grzyby kompostu lub innych nawozów. Doda bardzo potrzebnych składników odżywczych i zwiększenia performance.You danej firmy będzie prawdopodobnie trzeba mierzwa ciężko utrzymać wilgoć w czasie gorących letnich Karoliny Południowej, ponieważ jest to krytyczny moment, kiedy nasiona będą kiełkuje. Odpowiednią wilgotność jest wymagane dla zdrowych roślin. Sadzonki ściśle monitorować w pierwszych kilku tygodni, aby zapobiec szkodników od jedzenia nowo początkujących liście i słońce przed wysychaniem gleby. Ponieważ rośliny rosną, trzeba będzie karmić nawóz płynny przeznaczone dla warzyw. Zawiera wymaganej proporcji składników odżywczych potrzebnych do maksymalizacji zbiorów.

Żniwa

Cokolwiek warzyw zdecydujesz się rośliny, upewnij się, że dokładnie uważać na objawy mrozem. Może trzeba będzie zebrać podczas produkcji jest wciąż mała, aby zapobiec jego uszkodzeniu. Jest to najczęściej w przypadku tradycyjnie ciepłych warzyw pogodowych, takich jak pomidory. Roślina będzie w dalszym ciągu produkować o ile nie występują kilka dni zimnych temperatur.