grsail.com

Romantyczny Horoskop Zaloguj Zgodność Libra

Romantyczny Horoskop Zaloguj Zgodność Libra


Horoskop dla Wagi romans obejmuje więcej niż tylko podsumowanie swojej osobowości i cech. Twój horoskop ujawnia swój romans kompatybilne znaki i jak twój znak współdziała z każdym z nich.

Waga i Romans

Waga ma romantyczną duszę i serce i wie, że romans jest formą sztuki. A mówiąc o sztuce, ten znak jest zasysane do sztuki, jak ćma do świecy. Zmysłowa jest najlepszy sposób na opisanie Libra.

Widząc piękno w życiu

Podczas gdy inni mogą zobaczyć zardzewiały kawałek metalu, Librans zobaczyć potencjalne rzeźbę uwięziony wewnątrz złom, lub w innym celu, funkcjonalny mebel. To nie jest to, że widzą świat przez różowe okulary - z dala od niego. Są świadomi surowości realnym świecie, ale zdecydują się oni skupić się na pięknej stronie zamiast "brzydkie" jeden.

Librans nie lubią konfliktów i wszystkiego, co zakłóca równowagę doskonałej harmonii. Nie są one materialistyczne ludzi, ale cieszyć się zmysłowym pięknem znaleźć w wykwintnych i drogich przedmiotów. Dotykowy przyjemność jest równie przyjemne do nich piękna wizualnego. Nic dziwnego, że Librans można znaleźć dabbling w sztukach pięknych. Muzyka, malarstwo, rzeźba, taniec i teatr są wszystkie niezbędne środki spożywcze dla ich przetrwania.

Mała Nieszkodliwy Flirtowanie

"Trochę flirtu nigdy nie ktoś krzywdy" podsumowuje opinii na temat flirtu Libra. Aby Librans, jest to po prostu inna forma sztuki, że już zbadane i perfekcji. Uważają, że jeśli dana osoba wie, jak flirtować i może cieszyć się, że to świetny sposób, aby dobrze się bawić, spalić napięcia seksualnego i pozostanie lojalny.

Ostatnia część to najtrudniejszy aspekt flirty, ponieważ naturalna tendencja Libra jest podjąć romans w najszerszym i zobaczyć dokąd prowadzi. To nie znaczy, ludzie z tego znaku nie może być lojalny. Jeśli spełniają właściwą osobę, na przykład Gemini, mogą mieć super czas flirtuje ze sobą, bo jeśli chodzi o żarty seksualne, Bliźnięta posiada tytuł.

Nigdy nie jest nudno

Podniecenie jest ostoją Libra w życiu. Ci ludzie potrzebują pobudzenia, i mimo, że mają swoje chwile Zen, są szanse, że tak naprawdę szuka kolejnej ekscytującej schadzki karmić ich romans uzależnienia. Librans nie mylić romans z miłości, jak inne znaki. Mają wyrafinowane spojrzenie na miłość i romans, który ułatwia im mieć trochę romans pozamałżeński i nie postawić dużą wagę na nim. Mimo wszystko, to był po prostu przypadek romansu, z pewnością nie kocham.

Daj Zarejestruj

Wszystkie Librans trzeba realizować nowe zainteresowanie miłość jest trochę wink lub uśmiech. To nie jest tak, że są kapryśne, ale że są zainteresowani odkrywaniem nowych doznań z innymi ludźmi. Librans są jak koneserów wina i trzeba trochę smaku, aby zobaczyć, co mogą być niedostępne. To jedyny sposób, mogą uczyć się i stać się znawcą serca.

Horoskop dla Wagi romans: Znaki wspierane

Powietrze i znaki przeciwpożarowe są najbardziej prawdopodobnymi meczach za Libra.

Waga

  • Librans że ich najlepsze dopasowanie jest człowiek waga, ale nie musi być silny aspekt pożar w tabeli ich partnerki do paliwa trochę konfrontacji; inaczej obaj partnerzy uniknąć konfliktu. Bez jakiegoś konfliktu, stary boli będzie leżeć pod powierzchnią jątrzyć, aż ci partnerzy po prostu odwrócić się od siebie, każdy nadzieję inny zrobi ruch, aby zakończyć związek.

Bliźnięta

  • Librans poczuje się tak, jakby nie spotkałam bratnią duszę, Jest to połączenie raz w-życiu, które będą trwałe, ponieważ rozumieją się nawzajem. Mają w większości te same zainteresowania i są wystarczająco niekonwencjonalny docenić siebie. Ich fanem siebie, namiętności i seksu będzie on z listy. Oba znaki są motyle społeczne i cieszyć ucztę posiłki w romantycznych miejsc.

Wodnik

  • Waga jest zakochany w Wodniku. Nowa miłość jest fascynujące. Jedynym minusem jest to, że wyświetlacze Wodnik okazjonalne uporu, ale waga nie wie, jak poruszać się, że po kilku nieudanych prób.

Waga może być publicznie zakłopotany kilka razy nieprzestrzeganiem Aquarius dla opinii innych ludzi. W rzeczywistości, nosiciele wody obchodzi, co ktoś myśli o sposób robią rzeczy. Waga będzie musiał przyzwyczaić się do tego dziwactwo w makijażu Aquarius, ponieważ cecha ta nie ulegnie zmianie, nawet za wspaniały uwielbieniem Libra. Erotyczne życie seksualne tego pary więcej niż czyni się do czkawki w ich związku.

Baran

  • Waga spada na łeb na szyję w miłości z Barana po kilku pierwszych tygodni lub nawet minut. Pamiętaj, że to bóg wojny; Baran nie ma skrupułów, wtrącanie się, gdy waga nie może czuć człowiek powinien iść.

Baran to stary przyjaciel konfliktu i konfrontacji, dlatego lepiej być przygotowany na kilka wzburzonych fal. Zmysłowa strona Baran będzie zasłoni brutalnej prawdy, że jest to człowiek czynu. Waga woli okrakiem ogrodzenia ponad większości spraw. Będzie to wydarzenie do zapamiętania z wielkim sentymentem.

Lew

  • Lew imponuje Waga i wie, jak żyć z wielką finezją. Leo cieszy ten showmanship, ale nie przeszkadza dzielenie się w świetle jupiterów, kiedy rozlewa się na Libra, ponieważ waga jest tak popiera lwa każdym ruchu. Leo zawsze jest królem, ale waga nie ma nic po. Seks jest poza najśmielsze wyobrażenia i Leo z pewnością może nauczyć nawet Libra kilka rzeczy.

Strzelec

  • Waga będzie miał do wzmożenia grę grać w tej samej lidze, co Strzelca. Znak ten zasadza się na przygody i emocje, zwłaszcza, jeśli chodzi o sprawy serca. Jest świetny spalania pomiędzy tymi dwoma znakami, i to będzie wyzwanie, aby zachować Strzelec z wędrówki off.

Nauka Jak Romans

Jak widać, horoskop romans na Libra ujawnia podejście do romansu Libra jako formy sztuki, które inne znaki zodiaku będą docenić.