grsail.com

Rola Flower dziewczyn

Rola Flower dziewczyn
Kwiat dziewczyny są ważne w wesele.

Mając dziewczynę kwiat w ramach wesele sięga epoce wiktoriańskiej. Pierwotną intencją było wykorzystanie jej jako sposób na zapewnienie rozrywki dla gości, którzy Oooh i AAH, kiedy szła do ołtarza. Te dni jej głównym celem nie może być do rozrywki, ale goście są nadal zachwyceni, kiedy ona idzie przed narzeczonej.

Wiek

Ona jest na ogół w wieku od trzech do ośmiu. Pamiętaj jednak, że ona jest młodsza, tym mniej prawdopodobne, że jest się skupić. Małe dzieci są nieprzewidywalne, przy wyborze 04:57 latek może podlegać wiercić lub nawet furia. Podczas gdy większość czasu nie ma się czym martwić, powinieneś być przygotowany dla wszystkich prawdopodobieństw. Być może trzeba ćwiczyć, a nawet procesyjny kilkakrotnie ceremonii tak, że wie, co się od niej oczekuje.

Flower Girl Obowiązki

Jej pojawienie się sygnalizuje nadejście panny młodej. Ona jest chodzić za Maid of Honor, ale przed panny młodej. W większości przypadków będzie ona strew płatki kwiatów po przejściu do doręczeń panny młodej. Jeśli nie ma na okaziciela pierścień, będzie się spodziewać iść do ołtarza po jego stronie. Ona pojawi się również w fotografii ślubnych, a jeśli narzeczeni życzenie, zostaną ogłoszone przez disc jockey w recepcji i wziąć udział w pierwszym tańcu. Jej obecność w recepcji nie jest obowiązkowe, jednak.

Podczas ceremonii

Podczas gdy oczekuje się, że większość wesele stanąć po stronie panny młodej podczas ceremonii, to raczej nie można się spodziewać małe dziecko, aby to zrobić, zwłaszcza jeśli jest to długa ceremonia. Wyznaczyć jedną z druhen, aby mieć oko na niej i trzymał ją za rękę, jeśli to konieczne. Jeśli zacznie wiercić lub niewłaściwie, druhna powinna doprowadzić ją do ławki jej rodziców, gdzie powinien siedzieć na czas. Ona nie jest wymagane, aby iść z powrotem do ołtarza w Recessional.

Podczas odbioru

To do Ciebie, czy chcesz dzieci uczęszczających swoje przyjęcie. Jest to całkowicie dopuszczalne, aby jej udział w ceremonii, ale nie Uroczystości później. Po raz kolejny, należy pamiętać, wiek dziecka. Jest duża szansa, małe dzieci będą działać nawet podczas odbioru. Jeśli będziesz zapewniając dziecko siedzi usługi dla osób z małymi dziećmi, mogła bawić się z innymi dziećmi, gdy nie mając jej obraz lub ogłaszanych przez disc jockey.

Sukienka i akcesoria

Rola Flower dziewczyn
Kissing kulki są kreatywne rozwiązania alternatywne.

W większości przypadków będzie ona nosić miniaturową wersję sukienki druhen. Jeśli zbyt sukienki wyrosło, słodsze wersje są dostępne dla młodzieży. Jeśli nie jest dostępny w wersji dopasowanie, można rozważyć tańsze sukienkę w tym samym kolorze. Wielu narzeczonych raczej nosić biały jako symbol słodyczy i czystości. Jeśli idziesz tą drogą należy pamiętać, że niektóre osoby mogą nie pochwalam jej patrząc jak "mini panny młodej". Białe rajstopy i buty wieku odpowiednie mogą być również noszone. Mieszkania Mary Janes baleriny lub barwione, aby dopasować strój to dobry wybór. Biżuteria powinna być prosta i odpowiednie do wieku, jak również. Nic niezgrabne lub rozpraszające. Jeśli chcesz, możesz umieścić wieniec, słomkowy kapelusz, lub ładny kok okład na szczycie głowy. Większość dziewczyny kwiat nosić kosz na ich płatków kwiatów, lub, jeżeli nie zostaną one płatki rozpraszania, mały prosty bukiet lub całując Piłka zrobi.

Flower Girl Prezent

Przy wyborze prezentów ślubnych stron, nie zapomnij coś dla dziewczyny kwiat. Niektóre propozycje obejmują:

  • Wiek odpowiednia biżuteria
  • Music Box
  • Pamiątka Box
  • Bride Doll

Społeczność

Czy masz dziewczyna kwiat w swoim ślubie? Czy masz historię do akcji? Daj nam znać w komentarzach.