grsail.com

Rodzic: rodzinny Porady

Silly Slime

Dokonywanie śluzu jako działalność rzemieślniczą dla swoich dzieci jest dużo zabawy i łatwe z tej prostej receptury. Wymieszać 1 szklankę mąki kukurydzianej z 1 szklanką wody. Używać rąk do mieszać, aż będzie gładkie tekstury. Dla mocniejszych śluzu, dodać drugą filiżankę mąki kukurydzianej. Dodaj barwnika spożywczego lub farby, aby dodać kolor. Przechowywać w zadaszonym pojemnika. Może być utrzymywana przez kilka dni.

Tylko godzina

Z wielu rozrywek, które są tam, rodziny mogą znaleźć spędzają dużo czasu poza. Co gorsza, wszystkie one mogą być w tym samym pokoju i nawet nie rozmawiają ze sobą, ponieważ z programów telewizyjnych, filmów i gier wideo.

Co zrobić, jeśli czas został uchylony co tydzień coś rodziny nie razem? Gra planszowa, spacer w parku, gra w koszykówkę lub piłkę nożną, lub rozmawiać ze sobą bez telewizji i gier wideo. Dzieci uczą się na zmianę, towarzysko i zwerbalizować.

Spróbuj projektów artystycznych jak każdy coraz płótnie i zobaczyć, co każdy z was wymyślić. Rozmawiają ze sobą przy tworzeniu wielkich dzieł sztuki.

Kiedy wspólnie spędzać czas z rodziną, pomaga budować silne więzi i zwiększa dziecka pewność siebie, ale daje wam wszystkim bezcenne wspomnienia.

Nie tylko jest to jakość czasu, ale może po prostu rozpocząć nową tradycję rodzinną.

Bałagan Mat

Wygodny sposób przechowywać sztuki i rzemiosła bałagan pod kontrolą jest mieć dużą matę na pokrycie dywan i meble przed rozpoczęciem. Stare plastikowe zasłona prysznicowa jest idealny do tego. Jest duży, trwały i tani. Składa się on również do przechowywania łatwo.

Rodzicielstwo od A do Z

~ Jest w zakresie odpowiedzialności. Trzymaj dzieci odpowiedzialności za swoje zachowanie.

B ~ jest dla Granicznych. Ustaw określone limity, i uczynić usunąć skutki, jeśli te limity zostały przekroczone. C ~ jest dla spójności. Trzymaj te same zasady i praktyki.

D ~ jest dla dyscypliny. Dodać kara pasuje do przestępstwa. Nigdy dyscypliny w gniewie.

~ E jest, na przykład. Dzieci są w większej potrzebie niż krytyków modeli. Dawać dobry przykład.

F ~ jest dla przebaczenia. Praktykować i uczyć znaczenie wyrozumiały.

G ~ jest dla Nadanie. Naucz radość daje, nie tylko dla rodziny i przyjaciół, ale dla obcych w potrzebie.

H ~ jest poczucie humoru. Miej poczucie humoru. Promuj śmiech z dziećmi.

~ Jest dla wyobraźni. Bądź kreatywny, i bawić się z dziećmi.

J ~ to za sprawiedliwość. Bądź uczciwy i domagać się być w porządku, również.

K ~ jest dla Znajomość swoich znajomych dzieci i ich rodziców, jak i ich nauczycieli.

L ~ jest słuchanie. Słuchaj swoich dzieci. Będzie ich uczyć, jak słuchać innych.

M ~ jest dla moralności. Upewnij się, własne normy postępowania jest dźwięk.

N ~ jest dla nr Użyj go, i to na myśli.

O ~ jest dla Outdoors. Podaj jak najwięcej jak to możliwe, aktywność na świeżym powietrzu.

P ~ jest dla ciśnienia. Zmniejszenie presji na dzieci, ale podkreślają, że utrzymanie wysokich standardów.

P ~ jest dla pytania. Zwróć szczególną uwagę na ich pytania i dać proste odpowiedzi, chyba że wymagać więcej.

R ~ jest na szacunku. Okazywać szacunek, uczyć szacunku i zdobyć szacunek.

S ~ jest źródłem siły. Podziel się swoją własną wiarę lub przekonania z dziećmi.

T ~ jest dla wspólnoty. Mają specjalne, oznaczone razy, aby być razem z rodziną - ale wiedzieć, kiedy odpuścić, też.

U ~ jest na wyjątkowości. Zrozumieć wyjątkowość każdego dziecka, niech dziecko się, kim jest.

V ~ jest na głos. Ton głosu może przekazać więcej dla dziecka niż słowa wypowiedziane.

W ~ jest dla słów. Dotrzymasz słowa. Obietnice złamany zniszczyć zaufanie.

X ~ jest do zbadania. Zbadaj nieustannie, i zdawać sobie sprawę.

Y ~ jest dla Ciebie. Dbaj o siebie psychicznie, fizycznie i duchowo. Szczęśliwy rodzic pomaga dziecku być szczęśliwy.

Z ~ jest Zoom! Korzystaj ze swoich dzieci teraz, będą one dorastał, zanim się zorientujesz!

Homemade Sticker Book

Zrób domowe naklejki książki dla dzieci zbierać liczne naklejki że pozyskanie na różnych wycieczek. Wystarczy użyć papieru z wosku dla stron i używać papieru budowy lub papier dekoracyjny na okładki. Niech dzieci zdobią to sami i mają świetne miejsce do przechowywania swoich naklejek. Papieru wosku pozwala im poruszać wokół naklejek i wybierz ulubione miejsce.

Kredki wielokrotnego użytku

Aby wykorzystać malutkie kawałki Kredka, że ​​dzieci będą się już nie używa, spray puszkę muffin z nieprzywierającą sprayu, skórki papier off bitów pastel i umieścić je w opakowaniu. Podgrzać kredki w ciepłym piekarniku (200-250 stopni), aż oni topił, i niech im chłodną noc. Dzieci będą kochać swoje nowe gigantyczne kredki tęczy, i nie trzeba iść kupić nowe kredki.

Spersonalizowane obiad

Niech dzieci wiedzą, myślisz o nich, personalizować swoje obiady. Dla młodszych dodać wszelkiego rodzaju naklejki, aby plastikowe osłony na ich kanapki. Dla tych starszych, dodać notatkę. Kiedyś do ręki zapisać je, powiedzeń, jak "dać komuś specjalny uśmiech, który potrzebuje jednego" lub "komplement pomoc nauczyciela" lub "najlepszy przyjaciel to ktoś, kto może utrzymać sekret", lub "Chcę, żebyś wiedział I love you ", czy" Powodzenia dziś na tym teście pisowni, wiem, można to zrobić ". Niedawno znalazłem pudełko "myśli" już dokonanych na karcie, że można po prostu dodać do lunchu. Możesz rozwinąć ten pomysł, aby dać każdemu w życiu zastrzyk poczucia własnej wartości. Krótka notatka w zestaw do golenia do małżonka z miasta, że ​​go przegapić, przyniesie ciepłe myśli do jego umysłu. Albo dodać notatkę w teczce dzień ważnym spotkaniu lub prezentacji.

Małe Uwagi

Każdy lubi niespodzianki. Powiedz dzieciom, ich miłość w najbardziej nieoczekiwanych miejscach - jak w ich lunchboxes. Wystarczy napisać trochę coś lub narysować buźkę na serwetce przed włóż ją do środka.

Seat of Honor

Okazji specjalnych wydarzeń i osiągnięć w rodzinie z "Celebration Katedry". Malować drewniane krzesło z jasnych kolorach i specjalnych zwrotów takich jak "Gratulacje" i "Droga do pracy!". Przynieś krzesło do stołu, gdy jest coś do świętowania, jak urodziny, wielkim świadectwie lub dobry uczynek. Osoba honorowym będzie się na posiłek w stylu.

Pień Lalki

Dla nowego zastosowania do katalogów i twórczego ujścia dla swoich dzieci, spróbuj wycinanie zdjęć ubrania (nie modeli) i klejenie ich do papieru budowy. Wtedy zamiast oddanie ubrania lalka papieru, włożyli "lalkę" na ubrania, rysując głowę, ręce, nogi, itd To miła odmiana od tradycyjnych papierowe lalki, a wyniki są urocze.

Homemade Butter

Ty i Twoje dzieci, domowe masło łatwo. Wlać pół litra bitej śmietany do kwarta wielkości zadaszonym słoika i po kolei, ściskając ją, aż krem ​​zgęstnieje. Po kilku minutach, ty i twoje dzieci mają specjalne traktowanie do akcji.

Tajne wiadomości

Masz dzieci pisania wiadomości lub rysować na kartkach białego papieru przy użyciu białej kredki. Je zamalować to z niektórych słabych farb akwarela ich grafiki lub wiadomości będzie magicznie pojawiają.

Mama pedicure

Ukraść kilka minut czasu relaksacji dla siebie, a dzieci są w wannie, dać sobie pedicure. Moczyć nogi w ciepłej wodzie z ich podczas ich odtwarzania i zachować swoje ulubione płyny i kremy w łazience (z dziećmi osiągnąć) leczyć się podczas gdy dzieci będą bawić się szczęśliwie i bezpiecznie obok ciebie.

Więcej czasu, mniej pieniędzy

Wielu rodziców zrekompensować własne poczucie winy z powodu czasu spędzonego z dala od swoich dzieci, kupując im materialnych przedmiotów. Zamiast inwestować pieniądze w swoim dzieciom, spróbuj czas inwestowania i twój związek będzie rosnąć o wiele silniejszy.

Korzystanie się Dodatkowe Zdjęcia

Szukasz czegoś zrobić z dodatkowych malutkich zdjęć, które pochodzą z pakietu portret? Spróbuj użyć ich do zakładek. Klej do papieru, udekorować, pisać specjalne uwagi i laminatu. Te wspaniałe prezenty dla dziadków.

Zrób śniadanie Data

Jeśli szukasz czasu sam na sam ze swoim współmałżonkiem, to dlaczego nie zrobić wcześnie rano w weekend przed pośpiechu zaczęła? Rezerwuj nastolatka sąsiedztwa, aby przyjść i oglądać bajki z dziećmi na kilka godzin i udać się ze swoim współmałżonkiem. Podłącz na kawę i śniadanie, że nie trzeba gotować. Przez czas wrócić, będzie jeszcze mnóstwo czasu na zakupy, balet, sprawunki, itp

Ucieczka Dzień

Kiedy życie staje się zbyt stresujące, zaplanować dzień Escape. Pakuj się dzieci i piknik i udać się do parku, najlepiej w parku narodowego w ciągu 1-2 godzin jazdy samochodem. Przejść badanie i sprawdzić stron nigdy nie odwiedzali wcześniej. Jak wiele parków mają przyrody lub szlaków turystycznych, upewnij się, że każdy ma na ich buty do chodzenia, a wędrować szlakami. Ciesz się, że żyje i na zewnątrz. To daje trochę czasu z dziećmi, a także pomaga oczyścić umysł.

Pokojowe Harmonogram

Rzuć jedno zdarzenie w tygodniu. Mając dziecko uczestniczyć jeden lub dwa zabawne wydarzenia tygodni, a nie kilka, może oznaczać różnicę między dzieckiem, kto jest zadowolony i spokojny, a jeden, który jest przewzbudzony i niemożliwe godzinami.

Skomleć Free oczekujące

Aby utrzymać mój 4-yr-stary rozrywkę podczas oczekiwania na jedzenie przybyć w restauracji, gramy prostą grę. Po pierwsze, mam ją studiować przedmioty na stole kilka minut. Następnie zamyka oczy, a ja usunąć element, taki jak serwetka, naczynia, menu itd. Kiedy otwiera oczy musi odgadnąć, czego brakuje. Ona również bardzo cieszy cofania grę tak, że robię zgadywania.

Happy Meal domowej roboty

Aby ożywić nie tak wyjątkowy dzień, wzbudzać posiłki niektórych homemade dzieciaków na obiad. Dostarczamy swoje dzieci z brązowymi torby papierowe na lunch do dekoracji. Podczas gdy są one zajęte, weź swoje zamówienie na hamburgera, samorodek kurczaka, hot dog, czy ich ulubiony obiad. Zapakuj swój lunch w ich torby, wraz z niedrogich zabawki, (Matchbox samochodu, Bubbles, Ciastolina, itp), nabytych przed czasem. Nie pozwól, żeby zobaczyć zaskoczenie aż otworzyć torbę, a ty po prostu odwrócił się dzień w bardzo niezapomniany!

Księga Gości Zabawa

Pozwól dziecku stworzyć notatniku szczegółowo każdy rok jego / jej życia. Podaj swoje dziecko kopie zdjęć rodzinnych pokazując swoje dziecko w różnym wieku życia. Niech utworzyć stronę lub więcej na każdy rok począwszy migawek przybyciu na tej ziemi, podróż do domu ze szpitala, pierwszej kąpieli, pierwsze Boże Narodzenie, czy cokolwiek zdjęć masz. Mogą zrobić kolaż, wyciąć zdjęcia do kształtów artystycznych, dodać nagłówki gazet, itp, które chcą, aby uchwycić każdy rok ich życia. Dodaj ulubione pamiątki, takie jak kina i na koncerty bilety, park rozrywki przyjęć, nawet drukowanych specjalnych napojów, które uciekły podpasek używany. To jest dobre działanie robić każdego roku wokół ich urodzin. Wiele sklepów rzemieślnicze mają dostaw notatniku dostępne z projektami nacięte, tła strony, itp, które mogą być wykorzystane w projektowaniu stron. To jest dobre działanie dni deszczowe.

Sticky Situation

Aby zmniejszyć kleju bałagan podczas rzemiosła, spróbuj wylewanie biały klej do pustego słoika żywności dla dzieci i dać dziecku pędzel do malowania kleju na. Jest to łatwiejsze dla dzieci niż squirting, a to sprawia, że ​​o wiele mniej bałaganu.

Prezent owijania Made Easy

Mają małe dzieci, aby ich własne torby upominkowe poprzez ich dekoracji brązowe torby papierowe z uchwytami. Niech się zabaw z farb, kredki, markery itp to jest tańsze niż zakup papier pakowy, i każda torba jest unikalna i osobista.

Build Your Own Ptak Feeder

Łatwe i przyjemne rzemiosła zrobić razem - wystarczy zebrać szyszki i rozprzestrzeniać mieszaninę równych ilości masła orzechowego i kukurydziana na ich temat. Następnie rozwałkować na ziarna dla ptaków, krawat na kawałku przędzy i powiesić na drzewie. Dzieci uwielbiają oglądać ptaki żerują na swoich kreacji.

Mess-Free Malarstwo

Aby wyeliminować malarstwo bałagan, białe plastikowe wanny umieszczone w pracach zlewu bardzo dobrze. Dzieci mogą malować w swoich wannach, stojąc na krześle przy zlewie, a ich grafika przedstawia się bardzo dobrze na białym wanną. Kiedy skończysz, po prostu wypłukać z wanny.

Pobierz Mama w obrazie

Jeśli spojrzeć przez swoich albumach rodzinnych, można zauważyć, że istnieje bardzo niewiele zdjęcia z mamą lub tatą) (w nich - ten, kto jest robienie zdjęć. Jeśli jest to przypadek, twoje dzieci są naprawdę brakuje, ponieważ nie będzie miał żadnych zdjęć Ciebie w sile wieku. Pamiętaj, aby spróbować i przemian jest fotografem, i to się na zdjęciach. Również zaplanować regularne profesjonalne sesje rodzina zdjęć.

Łatwy Farby Oczyszczanie

Zanim dasz farby do swoich dzieci, wlać niewielką ilość płynu do mycia naczyń do farby pierwszy. To nie wpływa na farbę, ale to sprawia, że ​​uzdrawianie jest znacznie łatwiejsze.

Jadalne play Glina

Chcesz trochę zabaw gliny, że może przejść do tych małych ustach? Mix 2 szklanki płynnego masła orzechowego, 2 szklanki płatków owsianych, 2 szklanki mleka w proszku, suszone i 2/3 szklanki miodu. Pozwól im na to!

Przerwa tygodniowe odświeżające Pomysły

Idź na zakupy z przyjacielem (bez dzieci wzdłuż). Mieć datę ze swoim współmałżonkiem lub przejdź filmów z przyjacielem. Tatusiowie mogą chcieć iść wędkarstwo, łowiectwo, lub gra w golfa. Wystarczy zrobić trochę czasu dla siebie, bez społeczną dzieci w tym wątku. Możesz się do fryzjera, masaż twarzy lub, a może po prostu siedzieć cicho w parku lub nad jeziorem na kilka godzin i po prostu cieszyć się pięknem natury. Pomoże to trochę perspektywę powrotem w swoim życiu. To niesamowite, jak wiele jaśniejsza twoje myślenie może być w warunkach stresu.

Handmade karty

Aby cenną pamiątkę, i ekonomiczne karty, wyciąć wokół dziecka fingerpainted gigantycznym i używać jako karty lub etykiety na prezent. To również świetny podziękowaniami kartkę dziadków.

Ucieczka Day Fun

Kiedy życie staje się zbyt stresujące, mają Day Escape. Nie ma reguły Ucieczka Dzień, z wyjątkiem wszyscy muszą się dobrze bawić. Jedz, kiedy chcesz, zdjąć buty i przejść brodząc w potoku, wspiąć się na wieżę widokową, huśtać się na huśtawkach, itp W skrócie, bawić się z dziećmi i być dzieckiem ponownie samodzielnie. Czasami zapominamy, jak dobrze czuje się po prostu do swing. Po dniu spędzonym na świeżym powietrzu korzystając natury, będziesz w stanie lepiej radzić sobie z presją życia. I dzieci z pewnością docenią ten specjalny czas mając z rodzicami.

Łatwiejsze Kid pieczenia

Aby pieczenia z dziećmi łatwiejsze (i bardziej przyjemne), wstępnie zmierzyć suche składniki do swojego ulubionego przepisu. Np) mąki, proszek do pieczenia, cukier, owies, choc. chipsy, dla plików cookie. Możesz zapisać te składniki w słoiku lub w pojemniku plastikowym do wykorzystania w przyszłości. Kiedy nadejdzie czas, trzeba tylko dodać masło i jajka. Będzie mniej bałaganu, a dziecko może wlać wszystkie składniki w siebie.

Peace, Love and Happiness

Poświęć 10 minut wakacje codziennie ze swoim współmałżonkiem. Obudź się pół godziny wcześniej niż dzieci każdego ranka, i zaprosić męża lub żony na dół na filiżankę herbaty lub przekąskę do jedzenia lub do aktywności twórczej wraz który pokazuje swoją miłość i pozwala zrobić coś tylko między wami, aby rozpocząć dzień.

Mniej Mess dla Twojej artysty

Świetny sposób, aby malowanie mniej brudny i wykorzystanie starych butelek dla dzieci jest stosowanie butelek w słoikach farby. Wystarczy wyciąć końcówkę off brodawki (zrobić otwór na tyle duży żeby pędzel przejść przez) i napełnić butelkę z farbą. Następnie umieścić wszystko z powrotem wraz z brodawki odwróconej. Butelki są mniej prawdopodobne, aby rozlewać, a sutki usunąć nadmiar farby z pędzli.

Tygodnik Refresher

Odstawić na godzinę w tygodniu na własne oczy, kiedy można być sam, czy to, co chcesz zrobić. Nie czuj się winny za porzucenie dzieci. Przerwa zrobi oboje dobrze. Będziesz miał okazję do odnowienia się emocjonalnie i będą mieli okazję zobaczyć, że mogą żyć bez ciebie przez kilka godzin, a może nawet cieszyć się nim. Wrócisz odświeżony i lepiej zająć się codzienny stres ponownie. Każdy potrzebuje przerwy od czasu do czasu, więc daj sobie jeden, nawet jeśli tylko na kilka godzin w tygodniu. Zadowolony, zrelaksowany rodzic jest znacznie lepsza niż zestresowany rodziców. Ty i Twoje dzieci są o wiele bardziej zadowoleni.

Włóż trochę Powrót

Wspaniały sposób, aby spędzić trochę czasu razem może być rodziny pracując razem, aby pomóc innym. Oto kilka z możliwych pomysłów, aby spróbować jak rodzina: odwiedzić dom opieki, zrobić Walkathon, aby kosze dla potrzebujących rodzin, lub upiec ciasto dla chorego przyjaciela lub sąsiada. Ty i Twoje dzieci lepiej z tego powodu.

Średnia Pet Życie Przęsła

Jeśli rozważasz zakup zwierzaka dla dziecka, trzeba najpierw zdecydować, czy szukasz zobowiązania krótko- lub długoterminową. Aby pomóc w podjęciu decyzji, oto kilka średnie długość życia pospolitych zwierząt.
Koty - od 12 do 16 lat
Psy - od 10 do 14 lat
Myszoskoczków - od 3 do 5 lat
Goldfish - od 10 do 25 lat
Chomiki - od 1 do 3 lat
Króliki - od 5 do 10 lat
Papugi - 15 do 18 lat