grsail.com

Rodzic: Pojedyncze Porady dla rodziców

Niech dzieci Bądź Dzieci

Staraj się nie daje dziecku większą odpowiedzialność natychmiast po rozwodzie lub oprzeć się na nim emocjonalne wsparcie tak samo, jak przyjaciel.

Its również ważne, że dzieci nie słychać zbyt wiele o rozwodzie przez przypadkowych rozmów telefonicznych i rozmów z przyjaciółmi.

Jednym z najtrudniejszych elementów o czym wyrosła działa jak jeden, szczególnie w okresach stresu lub gdy czujesz się tak, jakbyś już skrzywdzone. Mimo, że może być trochę pozytywnych komentarzy możesz powiedzieć o swoim ex-małżonka lub partnera, to nie jest praca dziecka słuchać odpowietrzyć lub narzekać na ich temat. To ich praca jest ich wiek i znam żadnego snarkey komentuje wyrzucić tam, oni będą czuć ciężar tych toksycznych słów dwukrotnie. Nie tylko czują się odpowiedzialni za swoje szczęście, ale drugi z rodziców, jak również. Jeżeli masz pytania, szczerze mówiąc, nie drobna lub obraźliwe. To nie ma sensu, nawet jeśli czujesz potrzebę, aby "chronić" dziecko, dzwoniąc inna nazwa rodzic nie ma żadnego znaczenia innego niż jad.

Pamiętaj, że dzieci powinny być dopuszczone jako dzieci, nie brzmiące deski.

Nie kupuj lojalność swoich dzieci "

Dzieci potrzebują więcej czasu i miłości w czasie rozwodu; nie potrzebują więcej zabawek lub ekstrawaganckie wakacje, które powodują ich faworyzować jednego rodzica nad drugim.

Randki

Po uruchomieniu na bieżąco starają się nie wprowadzać swoje dzieci w relacji zbyt wcześnie. Nie chcę, żeby przywiązywać się do kogoś, a następnie wyjaśnić, dlaczego ta osoba już nie jest wokół. Weź to powoli i być bardzo ostrożni.

Trzymaj te same zasady

Po rozwodzie, dzieci będą spędzać sporo czasu w dwóch gospodarstwach domowych. Bardzo ważne jest, że dwa rodzice przestrzegać tych samych zasad dyscyplinarnych w każdym gospodarstwie domowym. Dzieci będą mniej zdezorientowany, jeśli zasady są podobne. Nie stosować mniej dyscypliny w jednym domu, aby uczynić go "więcej zabawy" niż inne.

Bądź szczery O Pojednania

Bardzo ważne jest, aby nie dać dzieciom żadnych fałszywych nadziei o ich rodzice wracając razem po rozwodzie. Prawie wszystkie dzieci fantazjować, że ich rodzice będą zjednoczyć i że będą one znów żyć razem szczęśliwie. Aby ta nadzieja podniesiona, a następnie rzucił, może signigicantly zawieść dziecko.

Prowadzenie zaplanowanych wizyt

To jest bardzo ważne, aby dołożyć wszelkich starań, aby utrzymać zaplanowane wizyty z dzieckiem. Jeśli rodzic nie pozbawieniu wolności (rodzic dziecko nie mieszka z) wielokrotnie nie pojawiają się zgodnie z planem, może to zrobić dziecko spadło nieistotne i niekochana. Jest to także trudne dla dziecka, aby mieć związek z kimś, kto wielokrotnie nie przechowywać swoje obietnice.

Co-Rodzicielstwo Komunikacja

Po rozwodzie, bardzo ważne jest rozwijanie współ-rodzicielstwo umiejętności komunikacyjne. Porozmawiaj ze swoim ex-małżonka w pozytywny sposób o sprawach dotyczących dzieci, i nie wstrzymuje informacje od siebie. Również uniknąć dziecko służyć jako posłaniec między wami.

Powielanie Domy, duplikaty

Dla dzieci z rodzin dwóch domów, to sprawia, że ​​życie łatwiejszym dla wszystkich zaangażowanych, czy mają duplikaty codziennych przedmiotów, takich jak buty, kurtki, itp Trzymaj jeden zestaw w każdym domu, a to uniemożliwi dodatkowe wycieczki tam iz powrotem, i sprawiają, się, że można zawsze znaleźć to, czego potrzebujesz.

Utrzymać się w granicach Wspólnoty

Po rozwodzie, to najlepiej, aby spróbować znaleźć sposób, aby utrzymać się w granicach wspólnoty, jeśli to możliwe. Utrzymywanie kontaktów z przyjaciółmi, sąsiadami i krewnymi i utrzymanie dziecka w tej samej szkole może dostarczyć tak potrzebną stabilność i wsparcie dla dzieci i rodziców.

Pozostań zaangażowanych w codzienne czynności

Podczas bolesnej chwili rozwodu, jest to szczególnie ważne, aby zatrzymać udział w codziennych zajęciach Twojego dziecka. Dzieci potrzebują, aby zobaczyć swoich rodziców w funkcji szkolnych, imprez sportowych i recitali fortepianowych. Również wypadły one lepiej, gdy inni członkowie rodziny, takie jak dziadkowie, ciotki, wujków i odgrywają aktywną rolę w ich życiu.

Uczucia i Couselors

Ważne jest, w czasach rozwodu i separacji naprawdę pozostać w kontakcie z uczucia swoich dzieci. Jeśli dzieci wydają się być wycofania lub nie wyrażania swoich uczuć może być konieczne do poszukiwania doradcy dla Ciebie i Twoich dzieci. Dzieci mogą czasami czują się skrępowani o dzielenie się swoimi uczuciami na temat każdego z rodziców z drugim rodzicem, doradcą z pewnością może być korzystne w tych sytuacjach. Często swoje agencje zdrowia psychicznego kościelne lub lokalne oferują niski budżet lub bezpłatne doradztwo.

Rozmowa z dziećmi o rozwód

Najlepiej, jeśli oboje rodzice mogą być obecni, gdy dzieci są powiedział o rozwodzie rodziców. Dzieci muszą usłyszeć historię o tym, dlaczego konsekwentne ich rodzice rozwód. Daj im konkretnych informacji o tym, gdzie każdy z rodziców będzie mieszkać, gdzie dzieci będą przebywać i gdzie będą chodzić do szkoły. Jasno wynika, że ​​rozwód nie jest ich wina, i staramy się jak najlepiej odpowiedzieć na ich pytania szczerze.

Badmouthing

Gdy ty i twój małżonek nie oczerniać rozwód współmałżonka, ani nikogo innego w każdej rodzinie. Trzymaj dzieci do tej reguły, jak również. Dzieci nie kocham cię bardziej, jeśli spróbujesz zrobić współmałżonek zły facet w ich oczach. To tylko sprawia, że ​​trudne dla nich, a w pewnym momencie będą one bardziej niż prawdopodobne, żal za swoje ataki. Dzieci muszą czuć, że jest w porządku kochać oboje rodziców bez ktoś niezadowolony.