grsail.com

Rezerwuj: Źródła i zasoby Porady

Kolumbia Przewodnik Style Online - Janice Walker i Todd Taylor

Czy planuje się włączenie zasobów elektronicznych do projektu badawczego? "Kolumbia Przewodnik Style Online" pokazuje, jak cytować wszystko z poczty e-mail na adres e-ziny. Praca w wirtualnym świecie, gdzie wszystko wydaje się możliwe i konwencje być przeklęty, its ważne do standaryzacji i stosować się do pewnych zasad!

Elementy chemiczne: Od węgla do Krypton - David E. Newton

Ułożone alfabetycznie, to encyklopedia bada historię i właściwości każdego elementu i obejmuje jego zastosowań i wspólnych związków.

Słownik Merriam-Webster aluzji

Aluzja jest słowo lub frazę, czasami w języku obcym, który jest tak znane naszej kulturze, że od razu przywodzi na myśl szereg okoliczności, faktów i uczuć. Kilroy. Carpe diem. Jim Crow. Dźwięk i wściekłość. Hegira. Lingua Franca. Na gorącym uczynku. Jeśli nie wiem, znaczenie i pochodzenie wszystkich tych aluzji, to należy docenić Merriam-Webster's Słownik aluzji.

Big Book of Beastly Mispronunciations - Charles Harrington Elster

Napisy "The Ultimate Opinionated przewodnik dla Staranne marszałka," ten tom jest doskonałym odniesienia dla każdego, kto mówi, szczególnie tych, którzy mówią publicznie. Nauczyć się poprawnej wymowy słów najczęściej zniekształcone przez tych, którzy powinni wiedzieć lepiej.

Najprościej internetowe: Wniosek i badania - Shirley Duglin Kennedy

"Best Bet internetowe: Wniosek i Badań Gdy jeszcze nie masz czasu, żeby poeksperymentować" uważany jest za lepszy i bardziej aktualne niż znaleźć prowadnice masowo produkowane wszędzie w tych dniach. Bibliotekarz raporty: ". Nasze dwa-tygodniowe kopia jest już thumbworn, jak utrzymać go przez naszych terminali dla odniesienia patrona Myślę, że możemy zamówić inny i ukryć dla personelu korzystać tylko!"

Kto się boi Kot Schrödingera? - Ian Marshall i Danah Zohar

Czy teoria kwantowa powodować mdłości? Fizyka się fizycznie chory? Zastanawiasz się, dlaczego Schrodingera włożył kota w pudełku na początek? Zaczynają podbijać swój strach przed nauką, i wziąć to bardzo czytelny i zrozumiały wycieczkę po świecie współczesnej fizyki.

Biada mi (przewodnik do lepszego języku angielskim) - Patricia T. O'Conner

Ciesz się tym gramatyki języka przewodnik-w-policzek, a oddanie grammatic kaczki w wierszu. Doskonała odniesienia dla pisarzy, studentów i głośników.

Random House Webster Krzyżówka Słownik

Pick up kopię "Losowe Dom Webster's Krzyżówka Słownik" przed napełnieniem w małych pudełkach. Znajdź ten przykry rzeka w Niemczech, poznać nazwę Caesar's żony, lub znaleźć słowo ośmiu się na'troublesome' wśród tej mnóstwo fascynujących i tajemniczych faktów.

Encarta Świat angielski - Anne Soukhanov, redaktor

Angielski zmienia się w zastraszającym tempie. "Światowy Angielski Słownik Encarta" obejmuje rozwój w języku starannie i skutecznie; Narzędzie odniesienia dla każdego, podpięty do nowej globalnej kultury.

Słownik współczesnego amerykańskiego Wykorzystanie - Bryan Garner

Znakomita książka, która wyjaśnia gramatykę i wykorzystanie w precyzyjny i łatwy do zrozumienia języka, tom ten jest sucho dowcipny, zorganizowane i aktualne i dopasowane zarówno do podstawowego użytkowania i zaawansowanych niuansów. To wydaje się stać wykorzystanie języka Informator wyboru.

Oxford Companion to the Year

Edytowany przez Bonnie Blackburn i Leofranc Holford Stevens, "Oxford Companion to the Year" powinny mieć stałe miejsce w każdej osobistej biblioteki odniesienia. Główna część książki zawiera informacje historyczne i folklorystycznego na każdy dzień w roku; dni tygodnia; miesiąc; i pory roku; i główne święta i festiwale w wielu różnych kultur. Znajdź fascynujące informacje na temat tworzenia kalendarzy w ciągu wieków: jak nasz własny kalendarz ewoluowała, z nieregularnymi miesięcy i lat przestępnych, plus kalendarzach wielu innych kulturach.

Encyklopedia Zdrowia Psychicznego - Howard S. Friedman

Wyroby długie, z bibliografią, napisane przez uczonych. Artykuły te odzwierciedlają bieżące badania w tej zmieniającej się dziedzinie, i są ułożone alfabetycznie, w spisie treści w każdej wielkości, oraz szczegółowy indeks w trzecim tomie.

Roget w AZ Thesaurus

Wyszukiwanie w odpowiednim słowem? You'll znaleźć w "New World Roget's Webster's AZ Thesaurus". Łączy on w sobie tradycyjną Roget's stylu indeks tematyczny z dogodnym alfabetycznej organizacji nowoczesnego słownictwa.

Quotable Book Lover - Ben Jacobs

Zbiór jednych z najbardziej penetrujących i wnikliwych cytatów o książkach i ich wpływ na nasze życie, w tym rozdziale na takie rzeczy, jak czytanie, pisanie, i introligatorskich. Nie bibliofil powinno przekazać jeden w górę!