grsail.com

Rezerwuj: Porady Book kluby, Webrings & Dyskusje

Dołącz do grupy dyskusyjne online

Jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie czyż otoczony jak umysły, może nie być w stanie uzyskać wystarczająco dużo ludzi, aby grupa dyskusyjna Książka ciekawa. Z Internetu, nie jest to już problemem - dołączyć do grupy online, zamiast. Wiele serwisów społecznościowych takich jak Facebook czy MySpace ma książki grup i Yahoo ma setki grup e-mail do niemal każdego gatunku można sobie wyobrazić. Grupy te mogą być świetna zabawa i dobry sposób na poznanie ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Jak założyć klub dla dzieci Książki

Aby założyć klub książki dla dzieci:

1) Zaproś znajomych Odzież, lub, jeśli chcesz dotrzeć i obejmują różne elementy, wywiesić na swojej biblioteki, kościoła czy domu kultury.

2) przechowywać do dyskusji w zarządzaniu i pozwalają na każde dziecko do udziału ograniczając swoje członkostwo do kilkunastu.

3) Ustaw regularny czas i miejsce, więc logistyki i organizacji CZY NIE stać się obciążeniem dla twojego czasu.

4) Podziel odpowiedzialność wymuszając innych rodziców i dzieci gospodarzem klubu.

5) Wybierz zabawnych książek. Przynieś kilka możliwości do następnej książki do każdego spotkania, i pozwalają na głos.

Recenzja książki dyskusyjna

Jeśli haven't odkrył jeszcze grupy dyskusyjne internetowe, można być brakuje. Istnieją setki anglojęzycznych grup dyskusyjnych dotyczących książek i autorów, i dziesiątki więcej w językach chcesz. Dla recenzje książek, spróbuj rec.arts.books.reviews

Zacznij nieformalnego Klubu Książki

Większość czytelników mieć przyjaciół, którzy czytają. Zapomnij formalności i planują przypadkowych spotkań towarzyskich raz w miesiącu. Mają uroczysty lunch, spotkanie przy kawie, zbierać się w miejscowym parku na piknik. Wybierz książkę, gatunek, lub temat z góry, i upewnić się, że wszyscy członkowie wiedzą, co będzie przedmiotem dyskusji. Pamiętaj, aby umożliwić członkom przynieść gości, a wkrótce będziesz miał dobrze prosperującą grupę.