grsail.com

Revitalive Cafe Wywiad

Revitalive Cafe Wywiad
Anna Forkan Kristen Owerlok, i Ted, oficjalna pies logowania na Revitalive Zdrowie i uzdrowienie LLC.

Revitalive Kawiarnia otwarta w Massachusetts w jesieni 2009 roku do entuzjastyczne recenzje. Oferując surowe wegańskie potrawy, kawiarnia jest następstwem Revitalive Zdrowia & Wellness LLC, holistyczne centrum uzdrawiania znajduje się na obrzeżach Bostonu. Revitalive zdrowie i wellness została założona przez Kristen Overlock i Anny Forkan dwóch przedsiębiorców i uzdrowicieli z imponującymi referencjami. Kristen posiada BS w Żywienia i jest Certified Colon Hydrotherapist, Raw i Living Foods Lifestyle Pedagog i I-ACT Certified Mistrz Reiki. Anna posiada BSE w Inżynierii i jest Certified Microscopist i Certified Raw i Living Foods pedagog. Zakład Logiki Stosowanej dogonił Anny i Kristen, aby dowiedzieć się więcej o unikalnych koncepcji zdrowia i pyszne dania kuchni wegańskiej surowej, że klienci nie mogą się nacieszyć w Revitalive Café. Są pasjonatami doprowadzenie surowców i żywe pokarmy styl życia swoich klientów poprzez swoją pracę uzdrawiania i pysznych wegańskich potraw dostępnych w kawiarni.

Surowce i Living Foods w Revitalive Café

Po pierwsze, Kristen i Anna wspólna więcej informacji na temat ich nowej kawiarni, który otworzył 25 września 2009 w garbarni w Newburyport, Massachusetts.

Co to jest Revitalive Kawiarnia?

Revitalive Kawiarnia jest właściwie przedłużeniem naszego centrum uzdrawiania. Mieliśmy kuchnię w naszym centrum odnowy biologicznej, gdzie przygotowywane potrawy życia dla naszych klientów, które zostały oczyszczających. Ponieważ coraz więcej osób zaczęło oczyścić z nas, potrzeba większej kuchni stało się jasne. Wielu naszych klientów zwróciła się kawiarnia, gdzie mogą przynieść ich przyjaciół i rodziny, aby się towarzysko i cieszyć się bezpieczne, pokarmy lecznicze. Dodatkową korzyścią jest to, że jesteśmy w stanie osiągnąć o wiele więcej ludzi w społeczności z Cafe. Edukacja to nasza pasja i niezbędnym elementem do zrozumienia korzyści z żywymi żywności. Chcieliśmy również odpowiedzieć na trend w ruchu surowego żywności od czystego całości, uzdrowienie żywności. Wydaje się, że punktem jedzenie proste, całej żywności zostało utracone w wysiłku, aby produkt, który sprzedaje. Wierzymy, że Zieloni są podstawą do leczenia. My również nie wierzą w trudnych ziołowych oczyszcza, ekskluzywnej soku lub wody, ale raczej na czczo zgodnych zdrowych codziennych nawyków, które w końcu przekształcić się w styl życia.

Co sprawia, że ​​kawiarnia jest wyjątkowa?

Wszystko w naszym menu jest surowy i żywności, weganizm i glutenu życia darmo. Wspieramy lokalne gospodarstwa i szukać jak najlepszych składników organicznych z świadomych społecznie i ekologicznie dostawców. Powstrzymać od użycia glutenu, soi, rafinowanego cukru, miodu, grzybów i wszystkich produktów zwierzęcych. Wszystkie nasze opakowania wielokrotnego użytku lub jest na kompost. A my mieści się w budynku zasilane energią słoneczną Tannery - bardzo zielone, i bardzo w zgodzie z naszą filozofią! Nasze menu oferuje zarówno wyjąć i zjeść posiłek w żywności, dzięki czemu można zatrzymać się i spędzać czas z nami i mieć swój posiłek i zabrać go do domu i wrócić do pracy.

Uzdrawianie całościowe i surowce, a Vegan Życie

Następnie, ponieważ Revitalive Kawiarnia i Revitalive Zdrowie i uroda są tak ze sobą powiązane, poprosiliśmy Annę i Kristen więcej informacji na temat ich zdrowia i centrum odnowy biologicznej i jak wspiera surowe i żywe pokarmy stylu życia.

Proszę powiedzieć naszym czytelnikom więcej o Revitalive Zdrowie i Uroda. Czego nie robić?

Revitalive Zdrowie & Wellness oferuje zarówno kompletne pakiety odnowy biologicznej, jak również indywidualne, a la carte usług. Nasze pakiety wellness są bardziej zdrowe programów w stylu życia, które obejmują zajęcia żywności prep, codzienna wsparcia, konsultacje, wszystkie posiłki i usług. Bierzemy ludzi w podróż do wewnątrz, aby ponownie połączyć się z siebie i nauczyć się, jak leczyć się naturalnie. Oferujemy również stałe wsparcie, wykłady, hydroterapii jelita grubego, konsultacje, odżywcze mikroskopii, książki, sprzęt i zapasy żywności dla utrzymania zdrowego stylu życia. Naszym celem jest pomóc klientom przywrócić równowagę i osiągnąć żywe zdrowia i witalności. Naszym celem jest przypomnienie klientom słuchać potrzeb swojego ciała. Celem nie jest dla wszystkich, aby być w 100% na surowo; a my chcemy naszym klientom w 100% zdrowy. Nasze ciała są tak mądrzy i wiedzą, jak leczyć, gdy szansę. Gdy ciało jest przywrócony do właściwej równowagi (który obejmuje pH, przyjazne dla flory bakteryjnej jelit, elektrolitów, emocje i alkalicznych rezerw mineralnych) ludzie naprawdę zaczynają rozwijać się na wielu poziomach.

Dlaczego jest tak ważna dla zdrowia jelita grubego?

Prawidłowe funkcjonowanie jelita grubego jest niezbędne dla zdrowia fizycznego i emocjonalnego. Idealnie, ludzie powinni być wyeliminowanie 2-3 razy dziennie. Zaparcie i biegunka są częstym zjawiskiem w naszej populacji i często uważany przez nurt być częścią życia. Jeśli masz zaparcie lub biegunka jest objawem, że jelita grubego nie funkcjonuje optymalnie.

Złe nawyki żywieniowe, brak ruchu, stres i narażenie na ołów zanieczyszczenia środowiska na toksyny gromadzą się w okrężnicy. Ponadto jedzenia produktów mlecznych, gotowane białka zwierzęcego i gotowane ziarna prowadzi do nadmiernego wydzielania śluzu w organizmie. Ten śluzowe działa jak klej w okrężnicy, prowadzące do zaparcia; w czasie, jelita grubego może stać się wpływ z warstwy śluzowej, stare fekalia i toksyn.

Biorąc pod uwagę, że okrężnica jest chłonny organ, toksyny, które nie zostały usunięte są przekazywane do strumienia krwi przez miliony drobnych naczyń krwionośnych zwanych kapilar wyściełających jelito. Toksyny te osiedlić się w naszych tkankach, przyczyniając się do stanu choroby. Złe nawyki żywieniowe i nadmierne stosowanie antybiotyków w mowie i zaopatrzenia w żywność zniszczyły nasz system odpornościowy i florę jelitową. Pożytecznych bakterii w jelitach są niezbędne w celu rozbicia materiał, który nie został odpowiednio trawiony i pomaga utrzymać złe bakterie, takie jak Candida w równowadze.

Surowce i Living Żywność dla Zdrowia

Następnie poprosiliśmy Annę i Kristen więcej informacji na temat surowców i żywności i żywych jak korzystne dla zdrowia, szczególnie zdrowia okrężnicy.

W jaki sposób surowy i żywność diety dzienne poprawy zdrowia jelita grubego?

Surowce i żywe pokarmy są ładowane z włókna, który działa jak miotła przez przewód pokarmowy. Włókno ze świeżych owoców i warzyw pochłania tłuszcze i toksyny, a także wzmacnia perystaltykę jelit, który jest skurcz gładkich mięśni przenieść zawartość przez przewód pokarmowy.

Powiedz nam więcej o swoim własnym podróż z surowców i żyjących żywności.

Zacząłem w mojej podróży z żywymi żywności po studiach. Ukończyłem z BS w Żywienia i cierpiał na poważne wrzody trawienne. Miałem nadzieję, że studia odżywianie da mi wgląd uzdrowić moje wrzody. Niestety, moje wrzody pogorszyła, gdy byłem na studiach. Myślałam, że je wszystkie właściwe rzeczy sugerowanych przez naszych piramidy żywieniowej. Wiedziałem, że moje ciało było całkowicie z równowagi, a także miał przeczucie, że został podłączony do mojej złej diety.

Po ukończeniu studiów, wróciłem do domu i związane z kobiety w miejscowym sklepie ze zdrową żywnością. Pomogła mi zrozumieć, jedzenie, łącząc i wprowadził mnie do świeżych warzyw wyciskania. W ciągu najbliższych kilku miesięcy, zacząłem odczuwać ulgę od moich wrzodów.

Chciałem dowiedzieć się więcej, więc postanowiłem odwiedzić Ann Wigmore Center w Puerto Rico do trzech tygodni oczyścić. Moje doświadczenie w Ann Wigmore Center było niesamowite. Po moich trzech tygodniach czystek, postanowiłem rzucić pracę i pracę w Ann Wigmore Center. Chciałem dowiedzieć się wszystkiego, co mogłem o tym niesamowitym stylu życia. Dyrektor wziął mnie pod swoje skrzydła i nauczył mnie wszystkiego, co wiedziała.

Z czasem zauważyłem trendy osób przechodzących na surową dietę wegańską. Chciałem, aby pomóc ludziom w czasie i pracować z nimi na podstawie długoterminowej nauczyć ich zdrowych strategii do wdrożenia w ich życiu. się więc w marcu 2008 roku mój partner Anny i postanowiłem, że nadszedł czas, aby wrócić do stanów i uruchomić centrum społeczności. Nadal pozostać w granicach uzdrowienia życia żywności, ale wypracowaliśmy własny protokół, aby pomóc ludziom przejście na dietę roślinną.

Jaka jest twoja dieta, jak?

Nasza dieta jest dziś proste, ale smaczne. I na ogół mają zielony koktajl na śniadanie, zielonego soku na przekąskę, duży sałatki na lunch z sos na bazie awokado i zabawy coś na kolację jak sałatka z tuńczyka kanapkę makiety. Powstrzymać od użycia najwięcej nakrętek (w szczególności orzechy nerkowca, ponieważ nie są przeznaczone do spożycia przez ludzi), grzyby (grzyby), czosnek i większość olejów, ponieważ jełczeją w organizmie.

Revitalive Cafe Wywiad
China Study

Jak można odpowiedzieć na kogoś sceptycznego o żywych pokarmów surowych i?

Mamy dawać ludziom lepiej zadbać o siebie i wychowywać je na korzyści dodanie świeżych owoców i warzyw do swojej diety. Mamy tylko widziałem dobre rzeczy dzieją się, gdy ludzie spożywają więcej owoców i warzyw. Świetna książka do czytania o wpływie mleka i mięsa na nasze zdrowie jest China Study Colin Campbell T.. Żyjemy w społeczeństwie, oparte na strachu, a ludzie są tak w kontakcie z ich własnych potrzeb, myśli i uczuć. Jesteśmy bardziej zainteresowani ludzie, promując siebie i nauczyć się myśleć krytycznie. Wyłącz telewizor, zaczerpnąć świeżego powietrza i otaczać się pozytywnych ludzi szczęśliwych. Większość ludzi czują się jak nie masz prawo czuć się dobrze.

Zmiana na Raw i Living Foods

Następnie poprosił o wskazówki na temat zmiany do surowego i żywego jedzenia diety.

Jeśli ktoś rozważa zmianę do surowej diety, jakich rad im dać?

Słuchaj swojego ciała i przejścia, jak wolno lub szybko, jak się czuje do ciebie. Znajdź osoby, które wspierają proces i mają doświadczenie i wiedzę, aby pomóc. Łatwe Pierwszym krokiem jest zacząć właściwe żywienie połączenie. Podstawowym założeniem jest to, aby nie łączą białka i skrobi w tym samym posiłku. Większość z nas jest chronicznie odwodniona, więc po prostu pić więcej wody jest bardzo korzystne. Istnieje wiele informacji w internecie opowiadają, że kalorie nie mają znaczenia podczas jedzenia surowej diety wegańskiej. Przejadanie gotowane lub surowe wegańskie jedzenie jest nadal szkodliwe dla organizmu. Ponadto, hydroterapia jelita grubego jest bardzo pomocne, gdy twoje ciało dostosowuje się do wzrostu włókien i poprawia wchłanianie minerałów i witamin.

Dla kogoś nowego do surowców naturalnych, żywych pokarmów, jak mogą zacząć?

Zacznij pić więcej wody i dodać zielony koktajl do codziennej diety. Stwierdziliśmy, że nie jest to, co możemy dodać do diety, który leczy nas, ale to, co eliminuje. Chociaż surowe i żywe pokarmy mogą pomóc zmniejszyć apetyt, nie może być głębsze problemy, które należy rozwiązać w alternatywnych sposobów terapii lub, jak EFT (Emotional Freedom Technique).Zakład Logiki Stosowanej pragnie podziękować Kristen overlock i Anna Forkan za ten wywiad. Odwiedź Revitalive Zdrowie i uroda LLC i Revitalive Café aby uzyskać więcej informacji.