grsail.com

Relacje Rebound

Relacje Rebound


Rebound relacje dostać złą reputację, ale oni naprawdę zasługują na wszystkie złą prasę, które otrzymują?

Co to jest Rebound związku?

Zakończenie relacji długo stoi, albo cierpi przez rozwód, może wywołać mnóstwo różnych emocji. Od zwątpienia do niskiej samooceny, czyjeś zaufanie jest zazwyczaj wstrząśnięty do głębi. Niektórzy ludzie uważają, że najszybszym sposobem powstrzymać falę emocji jest, aby przejść do innego związku. Ten skok w nowym związku, tak szybko na piętach starego jedno, nazywa relacje odbicia.

Przedsiębiorcy

Podobnie jak większość rzeczy w życiu, nic nie jest ani złe ani dobre. Tak też się stało w związku z odbicia. Oto niektóre z pozytywnych elementów tego rodzaju relacji:

  • Po pierwsze, mając bezpośredni związek bierze swój umysł swoim ex.

Zamiast wspominać o przeszłości i tarzają się w to, co mogło być, rzeczywiście jesteś tam cieszyć się życiem.

  • Już nie nudzić i samotny.

Nagle karty tańca jest wypełnione, i czuje się świetnie. Nie trzeba już siedzieć w domu czeka na coś ekscytującego się wydarzy.

  • Twoja samoocena jest gwałtowny wzrost wysoki.

Czujesz pożądane i pewnie ponownie. Ktoś cię lubi! I jest lubił zawsze czuje się świetnie.

Wady

Relacje Rebound

  • Dobra samoocena nie może pochodzić ze źródła zewnętrznego.

W pewnym momencie lub innego, wszyscy przychodzą do wniosku, że dobre poczucie własnej wartości nie można znaleźć oczami innego. Mając kogoś po twojej stronie, może czasowo zmienić sposób postrzegania siebie, ale nie jest to trwałe rozwiązanie.

Zamiast tego, trochę czasu, aby naprawdę poznać siebie, swoje sympatie i antypatie. Zakochać się w sobie. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że jesteś naprawdę wspaniała osoba, będziesz mógł zdecydować, czy nowy związek jest właśnie dla Ciebie. Podejmowania świadomych decyzji o tym, co jest dla Ciebie to, co o zdrowe poczucie własnej chodzi.

  • Ty i Twój partner mający nic wspólnego.

Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się, że będzie świetnie. Uśmiechasz się, uśmiecha się. Lubi wino, lubisz wino. Cytując Moulin Rouge, "Wszystko będzie tak dobrze!" Do czasu, to znaczy, poprosić go, by sztuka klasy z tobą, albo poprosić ją wypróbować nową, pikantne, egzotyczne dish.If żądanie zostanie spełnione z pogardą, że zasłony, spaść. Zaczynasz sobie sprawę, że dwaj z was nie mam, że wiele wspólnego. Jest to klasyczna zagadka relacji odbicia. Im bliżej spojrzeć na twój partnerstwa, bardziej zdajesz sobie sprawę, dwaj z was brakuje podobnych zainteresowaniach. Czy wy dwaj skazani? Niekoniecznie, ale o tym później.

  • Być może największą pułapką relacji odbicia jest to, że nie dały sobie wystarczająco dużo czasu, aby ocenić, co poszło nie tak w poprzedniej relacji. Co więcej, nie mógł dać sobie czas, aby przyjrzeć się, jak można przyczynić się do upadku tej relacji jest. Należy przez to rozumieć, wszelkie wzory mogą być zaangażowane w który pospieszył upadek relacje.

Weźmy niskie poczucie własnej wartości, na przykład. Być może jest to coś, czego już walczył z dawna, ale dlatego, że są obecnie w nowy związek, to udało mi się uciekać od niego. Chodzi o to; do czynienia z jednymi z trudniejszych aspektów naszej osobowości, mogą wymagać przestrzeni lub sam trochę czasu. Ciągłe bycie w związku nie musi przyczynić się do ułatwienia tego procesu.

Czy one trwać?

Po tych wszystkich negatywów może być zadając sobie pytanie, "czy odbicia relacje" zawsze działa "? Krótka odpowiedź, a to może być zaskakujące, to tak. Kluczowym wskaźnikiem w udanego związku polega na czy dwóch z was posiada system wartości i przekonań podobny. Zasadniczo, które przekłada się na dwóch z was dzielą podobny pogląd na życie.

Na przykład, jeśli oboje cenimy uczciwość, ciężkiej pracy i rodziny, zajęcia plastyczne i nowych pokarmów Niezależnie od tego, czym tak naprawdę mają wiele wspólnego. W rzeczywistym świecie to może przełożyć się; silne pragnienie, aby uczestniczyć w funkcji rodziny razem, stała determinacja do pracy na rzecz wspólnego celu, lub znacznego pragnienie przekazania.

Tak więc, nie lękaj, jeżeli przynajmniej na powierzchni, wydaje się, że dwaj z was mają niewiele wspólnego. To nie znaczy, że jesteś skazany. Głębiej, może się okazać, że masz więcej wspólnego, niż się początkowo spodziewano.

Ostatnia uwaga

Prawdą jest, każdy związek, odbicia, czy nie, ma możliwość rozwijać się wzajemnie satysfakcjonującej współpracy. Jeśli jesteś obecnie w związku z odbicia, nie denerwować. Zamiast oceniać, gdzie ty i twój partner są emocjonalnie. Stamtąd dwaj z was może zdecydować, czy twój związek rozwija się tak zarówno z was go lubić. W międzyczasie, umieścić wszelkie obawy masz w bok, i cieszyć się związek.