grsail.com

Rekolekcje Joga wakacje Karaiby

Rekolekcje Joga wakacje Karaiby
Rekolekcje jogi na Karaibach są kuszące wakacje pomysł.

To nie jest banał, aby powiedzieć, że wakacje Karaiby rekolekcje jogi jest mały kawałek raju. Wiele Karaiby miejsca wypoczynku Specjalizujemy się w dekadenckim relaksu, udzielanie gościom luksus skupić się jedynie na odzyskaniu dobrego samopoczucia.

Planowanie podróży

Nie wszyscy podróżujący rozważyć "wakacje" w ten sam sposób. Wielu ludzi lubi być aktywny, próbować nowych rzeczy i zrobić dużo zwiedzania. Inni nie chcą przejść z plaży lub Cabana przez pięć dni prostych.

Zdecyduj się na swoich potrzeb przed wyborem Karaiby rekolekcje jogi wakacje.

 • Chcesz rekolekcje jogi jest intensywne warsztaty, lub po prostu zajęcia dostępne na miejscu?
 • Czy jesteś zainteresowany wzięciem udziału w inne rodzaje holistycznych programów odnowy biologicznej lub?
 • Czy złożenie musi sprostać specjalnej diety?
 • Czy to minimalistyczna wakacje skupia się wyłącznie na poprawie rutynowych jogi?
 • Czy chciałbyś mieć możliwość planowanych wycieczkach lub indywidualnego zwiedzania?
 • Chcesz pluszowe zakwaterowanie czy jesteś zainteresowany więcej życia w dół do ziemi?
 • Czy ośrodek all-inclusive zgadywać pobytu?

Gdy masz lepszy pomysł, typu wypad pragnienie, można zawęzić lokalizacje. Popularne kierunki Karaiby obejmują Aruba, Bahamy, Barbados, Cancun, Curacao, Kajmany, Jamajka, Martynika, Portoryko, Saint Lucia, St. Maarten, Thomas i Wyspy Dziewicze USA.

Karaiby Retreat Możliwości Joga urlop

Bahamy

Popularne Karaiby rekolekcje jogi wakacje jest Sivananda Ashram Yoga Retreat w Nassau, Bahamy. Jest to mekka dla wyspecjalizowanych warsztatów, zaawansowaną jogi i medytacji, lekcje nauki w Ayurveda i festiwalach. Ale nowa jogin będzie również cieszyć ucieczki do aśramie dla prostego wakacje przesiąknięte praktyki jogi, detoksykacji i wegetariańskie potrawy. Noclegi są proste, ze wspólną łazienką. Ceny różnią się w zależności od pory roku i obejmują posiłki i zajęcia z jogi. Odwiedź stronę internetową, aby uzyskać informacje stopy.

Kostaryka

Samasati Nature Retreat jest wspaniały odpoczynek dla wszystkich, ale szczególnie dla joginów. Centrum oferuje siedmiodniowe rekolekcje jogi, dwa razy na dobę praktyki jogi, inclusive posiłki i dodatkowe wycieczki do plaży, przez baldachim dżungli, wędrówki wodospad, i więcej. Noclegi różnią się między prywatnymi bungalowów i wspólnych pensjonatach. Odwiedź stronę internetową dla pakietów i cen różnych szczegółów.

Jamajka

Dla nie-myślenia, all-inclusive ucieczki, spróbuj Strawberry Hill Resort. Dwa razy w upadku, ośrodek oferuje sześć nocy jogi i centrum fitness pakiet. Certyfikowani instruktorzy kursy jogi w gospodarzem różnych warunkach naturalnych, a wiele usług spa. Oprócz oferowania "New Jamaican" kuchni, ośrodek oferuje Elemental AVEDA za Preferencje w menu dla tych, którzy się tego planu. Noclegi od studia do willi, a wszystkie są w bujnych Blue Mountains. Ceny różnią się znacznie w zależności od zakwaterowanie i wyżywienie, więc przejrzeć stronę internetową po więcej informacji.

Portoryko

Casa Grande Mountain Retreat jest tropikalny jogi wypad dwie godziny od San Juan. Posiada certyfikat jogi instruktora personelu do prowadzenia indywidualnych lub grupowych praktyk, kabiny prywatne oraz liczne atrakcje w pobliżu. W czasie prasy, ośrodek oferuje także wymianę programów pracy dla osób wykwalifikowanych w terapii masażu, ogrodnictwo, i gotowania wegetariańskiego. Istnieje nocne kursy pobyt i pakiety posiłek / zakwaterowania.

Karaiby Minuta jest dłuższy

Będziesz traktowany z najwyższą uprzejmością całej większość Karaibów. Należy jednak pamiętać, że kultura nie jest wyspą "rush-rush, go-go" atmosfera. Chociaż może zażądać czegoś teraz, może to potrwać dłużej niż przed zdobyć. Jest to często określane jako "Caribbean minutę".

Aby uniknąć skoków z powrotem do strefy stres już pracował tak ciężko, aby zwolnić w podróży, pamiętaj, co następuje:

 • Planować na transfer na lotnisko i pozostawić dodatkowy czas na bagaż zameldowania.
 • Dokonać rezerwacji w specjalnej restauracji i działań.
 • Prosząc o pomoc z personel ośrodka, pamiętaj, że nie jesteś jedynym gościem z prośbą. Albo, że może być w porze lunchu.
 • Jeśli masz bardzo specjalne życzenia, takie jak wymogi posiłków lub pokoju, zorganizować wszystko z góry z zarządzaniem przed przyjazdem.

Zmiany w podróż do Karaibów

Jeśli jesteś obywatelem USA przygotowuje się do Karaibów rekolekcje jogi wakacje, nie zapomnij spakować paszport. Przepisy bezpieczeństwa wymagają żadnych amerykańskich odwiedzających Karaibów musi mieć ważny paszport USA na powrót do Stanów Zjednoczonych jako dowodu tożsamości i obywatelstwa.

To był absolwentem rządy od 2005 roku, z podróżnych pozwoliło pokazać certyfikat licencji i urodzenia ważne prawo nas w większości przypadków do przekraczania granic przez powietrze. Jednak na dzień 31 stycznia 2008 roku, w USA jest paszport wariant preferowany do przekraczania granic: wszystkie grunty, morze i powietrze.

Złożyć wniosek o paszport.

Przeglądaj kolejne wyjazdy na Zakład Logiki Stosowanej Travel.