grsail.com

Recykling tworzyw sztucznych Karty podarunkowe

Recykling tworzyw sztucznych Karty podarunkowe

Czy zastanawiasz się, czy jest to możliwe do recyklingu plastikowych kart upominkowych? Wraz ze wzrostem popularności dając karty upominkowe dla wszystkich rodzajów specjalnych okazjach, ekologicznie świadomych konsumentów będzie szczęśliwy, aby dowiedzieć się dostępne dla tych pozycji są, czy opcje recyklingu.

O Plastic Gift Cards

Kupowanie prezentów dla ludzi - bez względu na to, jak dobrze je znasz i jak ty są znane z ich preferencji - może być bardzo trudne. Dlatego wiele osób postanowić ludzi na swoich wakacjach i innych dających list specjalna okazja na prezent z kart upominkowych, niż ryzykować, że nie zakupu przedmiotów będą używane. Po tym wszystkim, choć myśl to, co naprawdę się liczy, o dar dawania, to ma sens tylko, aby mieć pewność, że prezenty, które podzielić się z innymi ludźmi są dobrze wykorzystane.

Uznając tendencję do dawania prezentów pieniężnych, wielu sprzedawców, restauracje i inne rodzaje przedsiębiorstw, które rozpoczęły dokonywania karty podarunkowe łatwo dostępne dla konsumentów. Można kupić karty prezent dla praktycznie każdego głównego detalisty lub innego rodzaju działalności, który przetwarza płatności elektronicznych. Ponadto do przechowywania konkretnych kart, to również możliwość zakupu kart upominkowych ogólne Visa, MasterCard lub American Express, które mogą być używane w każdym sklepie, gdzie szczególności marki karty kredytowej jako formy płatności.

Karty te mają numery kont i paski magnetyczne i są przetwarzane w taki sam sposób, jak karty kredytowe lub debetowe. Przy zakupie jednego z tych kart, to jest "załadowany" z kwoty w dolarach do wyboru, a odbiorca może wydać fundusze na raz lub można je wykorzystać w wielu zamówień. Odbiorcy są zazwyczaj w stanie wykorzystać swoje karty na cegły i zaprawy lokalizacji, jak również z sklepów internetowych, na zasadach i warunkach danego programu karty.

Jak Recycle Plastic Gift Cards

Wraz ze wzrostem popularności kart upominkowych, naturalnym skutkiem ubocznym jest odpadem bardziej plastyczne. Jednak stosowane karty nie muszą zakończyć się do kosza. Podczas gdy karty podarunkowe są często kończy się po prostu są wyrzucane i znaleźć drogę do składowiska, nie jest to efekt uboczny koniecznym tej formy waluty.

Odśwież i ponowne wykorzystanie

Wiele plastikowe karty podarunkowe są doładowywalne, ale w końcu wyrzucony po fundusze pierwotnie załadowane na nich zostały wyczerpane. Następnym razem, kiedy korzystać z funduszy na doładowywalne kartą, zatrzymać i pomyśleć, zanim po prostu wrzucić do kosza. Będzie zakup karty prezent dla kogoś innego w przyszłości? Jeśli tak, to trzymać się karty, które aktualnie są i dodać do niego fundusze, kiedy jest czas, aby dać prezent następnym razem. Jest to bardzo odpowiedzialna - i łatwe - sposobem na utrzymanie karty upominkowe, które przechodzą przez ręce z wysypisk i zmniejszenia zapotrzebowania na nowe karty.

Roboty ziemne Recykling

Karty plastikowe z wszystkich typów - karty podarunkowe, karty kredytowe i debetowe, uczeń i legitymacje pracownik, i więcej - mogą być poddane recyklingowi i repurposed do tworzenia nowych przedmiotów z tworzyw sztucznych z odpadów poużytkowych. Roboty ziemne, na przykład, akceptuje kart upominkowych z tworzyw sztucznych sprzedawców i osób do recyklingu. Zebrane karty są topione i wykorzystywane do tworzenia arkuszy tworzywa PCV, które można wykorzystać do tworzenia nowych kart, klucze hotelowe, artykuły reklamowe i inne specjalne elementy z tworzyw sztucznych, które są bardzo potrzebne. Proces stosowany do recyklingu tych kart jest znacznie bardziej ekologiczną alternatywę do produkcji materiałów wykorzystywanych do tworzenia elementów z tworzyw sztucznych od podstaw.

Crafting

Innym alternatywnym sposobem recyklingu plastikowych kart upominkowych jest do korzystania z nich w craftingu projektów. TreeHugger.com, na przykład, ma informacje na temat tworzenia atrakcyjnych i skutecznych podstawek napój ze zużytych kart upominkowych. Projekt po prostu wymaga cięcia karty do mozaiki i za pomocą kleju do mocowania ich do konstrukcji coaster. Ta sama technika może być również używany do jednostek ramki do zdjęć i inne przedmioty do użytku osobistego lub w celach dar dawania.

Making a Difference

Zamiast po prostu powiedzieć kasjerowi zachować następnym razem puste karty skończysz z jednym, dowiedzieć się, czy sklep przetwarza używane karty lub jeśli są po prostu wyrzucane. Jeśli są one wyrzucone, nie wystarczy tylko włączyć nad już nie potrzebne karty. Zamiast trzymać się go, dopóki można go użyć ponownie lub wykonać punkt zapewnienie, że są utylizowane w sposób nieszkodliwy dla środowiska.