grsail.com

Recepta Czy Joy

Czy my w pełni uwzględnione w konsekwencji uzdrawiania, który występuje, gdy dążymy do radości?

Radość jest jednym z elementów leczenia, które rzadko dostaje wymienione. Co mam na myśli "radość" jest radykalna aliveness, witalność i radość życia i poczucie dobrego samopoczucia na poziomie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym.

W zakresie ochrony zdrowia, może masz zastanawiał następujący scenariusz przed: Dlaczego jest to, że gdy ludzie otrzymują diagnozę nieuleczalnego raka, patrzą w oczy śmierci, wstać z ich własnym łóżku, i iść w drugą stronę? A dlaczego inni pacjenci objąć ich strach i złożyć się do zimnego uścisku śmierci?

Być może, że niektóre z nich są zbyt uparty, aby poddać się śmierci, ale podejrzewam, że prawdziwa różnica może być zdolność do radości. Każdy z nas widział to w pewnym momencie lub innego w ciągu życia. Wszyscy znamy ludzi, którzy, kiedy się przeziębienia, wyglądały i zachowywały się jak są na temat, aby plany ich pogrzeby. Wtedy wiemy, ani słyszeć o innych, jak Stephen Hawking, PhD, naukowiec i autor bestsellerów, który został nazwany "największym umysłem w fizyce od Alberta Einsteina." W wieku 21 lat, dr Hawking zdiagnozowano ALS (często określane jako "choroba Lou Gehriga") i powiedział, że miał dwa lata życia. Ponad 20 lat później, dr Hawking jest wciąż bardzo żywa. Chociaż to prawda, że ​​jest na wózku inwalidzkim, nie można mówić bez pomocy syntezatora głosu, i potrzebuje pomocy, aby wykonać nawet najprostszych codziennych czynności (takich jak szczotkowanie zębów), niemniej jednak w pełni obejmuje życie.

W medycynie wholistic, perspektywa jest, aby spojrzeć na pacjenta "terenu" lub osobistego środowiska przy opracowywaniu planu opieki. Czy pacjent ma przyjemność i pasja do życia? Czy pacjent ma pewną radość życia?

Zakażenia lub choroby może tylko skutecznie rozwijać się w klimat, który jest zagrożona, lub w osobę, która jest podatna. Na prostym poziomie, większość ludzi paść ofiarą przeziębieniem lub grypą, gdy są zmęczeni, zestresowani, lub źle odżywiona. Chociaż możemy złagodzić katar lub inne objawy, bardziej podstawowe pytanie brzmi: Jak możemy pomóc ciało i duch odzyskać równowagę i witalność? Jak możemy pomóc, że osoba ponownie z radością? Piękno wholistic warunków, takich jak homeopatia, Aruyvedic lub tradycyjnej medycyny chińskiej jest to, że nie działają one przeciwko osobie, ale z ciałem, aby przywrócić harmonię.

Uważam, że najbardziej skuteczną receptę można napisać dla moich pacjentów jest "Rx do radości." Gdy pacjent obejmuje życie w pełni i całkowicie, jest coraz mniej miejsca w tym osoby do pełnienia choroby. Najlepsi w ras choroby i ciemnych samotnych miejscach. Gdy pacjent otwiera okna duszy, pozwala słońce i światło w, oddycha powietrzem pełni, i pozwala Uzdrawiająca moc życia, aby chwycić, że osoba może stwierdzić, że choroba nie chwycić.

I nie pluć w twarz śmierci, ani nie chciałbym uścisnąć mu rękę; zamiast tego, jeśli proszę, będę chodzić w drugą stronę. Jedynym prawdziwym celem leczenia jest, aby umożliwić ludziom pełniej doświadczać radości i przyjemności życia. Kiedy słyszę piosenkę "Raduj się świecie", jest to przypomnienie, aby powrócić do pełnego stanu odnowy biologicznej na wszystkich poziomach: emocjonalnych, fizycznych i duchowych.

Dr T. Namaya
MIA, MSN, FNP, CCH, RS, HOM (NA), D.SCI.
Lekarz Medycyny homeopatyczne
Lekarz rodzinny Pielęgniarka