grsail.com

Psychologia Stopień: Wynagrodzenia i Twoje wskazówki Psych Degree

Pierwsze Best Psychologia Wynagrodzenia

Według PayScale.com, najlepsze zarobki psychologii można znaleźć w psychiatrii dzieci i dorosłych. Od 2010 roku płace psychologia dla psychiatrów dorosłych wynosiły średnio 153,049 dolarów. Psychiatra jest lekarzem, który ma zdolność do adwokata i przepisać leki o szerokim zakresie warunków psychologicznych, co stanowi znacznie wyższe zarobki w psychologii. Średnie wynagrodzenie dla lekarzy / psychologii psychiatrów dziecięcych przyszedł do 160819 dolarów. Bureau of Labor Statistics znaleźć najwyższe płace występują w gabinetach lekarskich, szpitalach, uzależnień medycznych, szpitalach, zakładach opieki pielęgniarskiej, zakładów opieki ambulatoryjnej i organizacji rządowych.

Na drugim końcu spektrum, niższe pensje psychologia znaleziono w chrześcijańskich psychologów i psychoterapeutów doradcą, który wypłacanych średnio 45,752 dolarów i 49,117 dolarów, odpowiednio. Psycholog może posiadać doktorat i być nazywany lekarzem, ale nie jest lekarzem w takim sensie, że on lub ona może przepisać lek. Zamiast tego zawodu psychologa tylko skupia się na doradztwo. Biuro Statystyki Pracy mówi, że ponad jedna trzecia osób zatrudnionych w zawodzie psychologa służyć jako własny rachunek prywatnych lekarzy. To jest pole rośnie z najlepszych możliwości dla tych z dyplomem lub doktora i stężeń w badaniu zdrowia Mastera € ™ s.

Psychologa Wynagrodzenie Porada

Jeśli dopiero zaczynasz w branży psychologii lub jeśli nadal chodzić do szkoły za to, będziesz chwycić zrozumienia, że ​​pensja psychologa zazwyczaj uzależnione od pewnych standardów. Niektóre normy zwykle obejmują typ lokalizacji osoba może być w. Człowiek w wielkim mieście na pewno zrobić więcej, zazwyczaj trzy razy więcej, niż osoby mieszkającej w małej społeczności. Innym czynnikiem, który przyjdzie grać będzie Twoje doświadczenie w rzeczywistości może być. Edukacja jest zbyt ważne, jak można spędzić rok w szkole opanowania pola. Co większość ludzi nie myśli o tym, jak są inne subpól w dziedzinie psychologii i że niektóre pola mogą płacić więcej niż inni.

Wierzcie lub nie, posiadające doskonałe połączenia może pomóc przejść też. Może znasz osobę lub dwa, kto został do szkoły lub przynajmniej rozważyć głównym psychologii. Mogli pewnością daje prawidłowe informacje w uzyskaniu karierę, tak więc można zarabiać lepiej. Wspaniałą rzeczą staje psycholog jest, że istnieje duże zapotrzebowanie na niego i każdy psycholog wynagrodzenie na niższych skalę średnimi się 50.000 dolarów - 60.000 dolarów rocznie w skali kraju.

Jak reseach psycholog Pay Scale

Przed nurkowaniem do studiów stacjonarnych, badać kierunek studiów. Po co wydawać dużo pieniędzy i czasu pracy w polu, że ISNA € ™ t zamiar cię uszczęśliwić albo że nie robi € ™ t wynagrodzenie, co myśli, że będzie. Większość ludzi myśli o wyższej skali płac, gdy wyobraża sobie, co ich wybrane pole może zaoferować.

Leta € ™ s, że chcesz zostać psychologiem. Można by pomyśleć, że psycholog tabela płac jest aż tam. Jednym ze sposobów, aby dowiedzieć się, co psycholog skala wynagrodzenie faktycznie wygląda to, aby udać się do lokalnego centrum zatrudnienia i porozmawiać z doradcą zawodowym. Można nawet szukać informacji o rynku pracy w Internecie, aby dowiedzieć się, jakie są trendy w karierze psychologii. Jakie są szanse na rynku pracy? Co to jest początkowe zarobki?

Innym rozwiązaniem jest kontakt z różnych psychologów i poprosić o wynagrodzenie. Dona € ™ t poprosić ich ujawniać rzeczywiste numery, ale dowiedzieć się, co to było jak zaczynasz i jak długo będą musieli pracować, zanim wzrosła ich wynagrodzenie. Youâ € ™ ll prawdopodobnie znaleźć dużą różnicę w tym, co sprawia, że ​​prywatne praktyki psychologa i psychologa wynagrodzeniach skalę kogoś w pracy w agencji rządowej.

Ważne jest, aby mieć dobre zrozumienie skali płac przed inwestowaniem cały swój czas i pieniądze w tej dziedzinie.

Co Psychologia Dochód można się spodziewać dla doradców

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak bardzo dochodowy psychologia może być? Jednym z najbardziej popularnych kariery w psychologii jest to, że doradcy. Większość państw wymaga Mastera stopień € ™ s jako warunek wstępny do kariery doradczej. Oto spojrzenie na różnych gałęziach tej ekscytującej dziedzinie zatrudnienia.

Doradcy pensja 30.000 dolarów rocznie w ogóle zaczynają. Jak w każdej pracy, nie może być pierwszy rok lub dwa co mniej w zależności od obszaru, w którym żyjesz. Wszystkie dane zostały zaokrąglone i są przybliżone oczywiście.

Wynagrodzenie doradcy zaburzenia behawioralne 40.000 dolarów - 60.000 dolarów
Wynagrodzenie terapeuta kliniczne 40.000 dolarów - 60.000 dolarów
Małżeństwo Wynagrodzenie doradca i rodzina 45000 dolarów - 70.000 dolarów
Wynagrodzenie doradcy zdrowia psychicznego 30.000 dolarów - 60.000 dolarów
Wynagrodzenie doradcy rehabilitacji 30.000 dolarów - $ 50,000.
Wynagrodzenie doradca uzależnień 25.000 dolarów - 55.000 dolar
Wynagrodzenie szkoła doradca 40.000 dolarów - 70.000 dolarów, pedagogów szkolnych często uzupełnienia ich dochodów poprzez znalezienie pracy podczas letnich szkół letnich wakacji.
Wynagrodzenie doradca zawodowy 61000 dolary

Doradcy w praktyce prywatnej zarobił ponad większości korzystających z dochodów psychologii.

,

Psycholog dochodowy w zależności od lokalizacji

Przychody Psycholog może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji. Strony internetowe, takie jak Salary.com poprosić o informacje Kod pocztowy podczas wykonywania średnią analizę wynagrodzenia dla konkretnego powodu. Nagłówek jest ważną częścią równania, bo pensje dla zawodu może się wahać od jednego miejsca do drugiego. W ogólnych większych miastach będzie prawdopodobnie mają wyższe średnie pensje niż mniejszych miastach w strefie więcej obszarów wiejskich.

Przy poszukiwaniu informacji dochodowego psycholog, osoby powinny zwrócić szczególną uwagę na lokalizację. Jest to istotne, ponieważ średnia płaca może się nieznacznie różnić w niektórych sytuacjach bardziej drastycznie w innym. Sprawdzanie na przeciętnego wynagrodzenia w dużej aglomeracji, gdy pobyt i pracę w mniejszych obszarach wiejskich może być przydatne, jeśli osoba zamierza się przeprowadzić, ale w przeciwnym razie może być nieco zniechęcające.

Podobne Wskazówka: Rozważając średnie pensje dla psychologa, niektóre mogą zauważyć wyższe średnie w niektórych krajach niż w innych. Jednak dla większości psychologów tego typu informacji nie jest ogólnie użyteczne, ponieważ wymagania licencyjne zazwyczaj tylko licencji na wykonywanie zawodu psychologa w państwie, w którym wydano pozwolenie. Dlatego psychologowie, którzy o przeniesieniu się do innego państwa mogą być zainteresowani poznawaniem potencjalnych dochodów psychologa w nowym państwie, ale powinny one być bardziej zaniepokojony uczenia się, jak uzyskać licencję na wykonywanie zawodu psychologię w drugim państwie.

Psycholog Średnie wynagrodzenie Survey

Nie ma prostej odpowiedzi, które jasno wyjaśnia psycholog przeciętnego wynagrodzenia. To dlatego, że jest zbyt wiele innych złożonych czynników, które przyczyniają się do tej odpowiedzi. Niektóre z tych czynników może obejmować zarówno lokalizację, jak również w specjalistycznej dziedzinie pracy psychologa. W ogólnych wynagrodzeń większości zawodów są zwykle wyższe w dużych miastach niż w mniejszych obszarach wiejskich i jest to również najczęściej prawdziwe zawodu psychologii. Jest to w dużej mierze dlatego, że pracodawcy zrekompensować wyższe koszty utrzymania poprzez nagradzanie pracowników z większych wynagrodzeń w większych miastach. Niektóre dane statystyczne to średnie wynagrodzenie dla psychologa na około 66.000 dolarów, ale należy zachować ostrożność, aby porównać te dane z informacjami, które są specyficzne dla miejsca, w którym psycholog chce ćwiczyć.

Inny czynnik, który sprawia, że ​​tak trudno jest ustalić dokładną średnią pensję dla psychologów jest zdecydowana większość dostępnych możliwości kariery psychologów. Niektórzy psychologowie mogą mieć prywatną praktykę, podczas gdy inne mogą być stosowane, ale szkołach lub przedsiębiorstwach. Jeszcze inni mogą pracować w ramach systemu sądownictwa karnego lub w zakresie badań laboratoryjnych. Średnie zarobki różnią się między tymi różnymi aspektami psychologii.

Podobne Wskazówka: Rozważając psycholog przeciętnego wynagrodzenia, ważne jest, aby pamiętać, że lokalizacja i specjalizacja są krytyczne. Przeciętne wynagrodzenia mogą różnić się od stanu do stanu, a nawet z miasta do miasta w obrębie danego państwa. Absolwenci, którzy planują praktyki w danym obszarze będzie lepiej, wyszukiwanie informacji wynagrodzeń w danej dziedzinie, a nie w całym kraju. To ważne, bo pensje mogą być wyższe w innych krajach, ale zazwyczaj ograniczają wymogów licencyjnych do psychologa praktykujących w danym stanie.

Wprowadzenie Twoja Psychologia Stopień korzystać

Absolwenci, którzy uzyskali dyplom psychologii mają szeroki wachlarz opcji dostępnych dla nich w okresie wyborów zawodowych. Pracując jako psycholog kliniczny lub psycholog doradztwa na ogół wymagają nabycia doktorskiego, takich jak dr, istnieje wiele opcji kariery dostępnych na studia, którzy tylko uzyskać licencjat z psychologii.

Absolwenci z Magister psychologii może umieścić swoją edukację w użyciu w wielu różnych karier. Zwykle obejmuje różnorodne kariery, które wymagają skutecznych profesjonalistów być zrozumiały o umiejętności interpersonalnych. Wiele licencjackich absolwenci psychologii znaleźć satysfakcjonującej kariery w dziedzinach takich jak biznes, personelu, marketingu i prawa karnego.

Uzyskanie stopni naukowych, zwłaszcza doktoranckich, zapewnienie absolwentom największą elastyczność w wyborze ścieżki kariery. Absolwenci te mogą wybrać karierę w nauczaniu, badaniach, psychologii klinicznej, psychologii poradnictwa, psychologii sądowej, psychologii zdrowia, psychologii organizacji i przemysłu i psychologii sportu.

Podobne Wskazówka: stopień psychologia każdej wielkości mogą pomóc absolwent zrealizować marzenie o pracy w dziedzinie psychologii. Jednak bardziej zaawansowane stopnie zapewniają większą gamę opcji do absolwentów. Dlatego studenci powinni mieć pewność, aby sprawdzić opcje, które będą dostępne dla nich przed podjęciem decyzji edukacji. Studenci z ambicjami do uprawiania psycholog powinny zaplanować uzyskaniu doktoratu. Mogą one jednak najpierw uzyskać licencjat i pracy w polu obwodowej podczas realizacji doktoratu w godzinach wieczornych.

Wynagrodzenia dla Psychologowie badający

Wynagrodzenia dla psychologów będzie różnić się nieznacznie w zależności od wielu różnych czynników. Jednak ci, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat przeciętnego wynagrodzenia mogą znaleźć przydatne informacje na temat wielu różnych stron internetowych. Salary.com jest jednym z takich strona która oferuje tego typu informacji. Na tej stronie, użytkownicy mogą wprowadzić tytuł oraz kod pocztowy i otrzymywać informacje średniego wynagrodzenia. Salary.com to tylko jedna strona oferuje tego typu informacji, ale doświadczonych internautów można znaleźć wiele informacji w Internecie odnoszące się do przeciętnych wynagrodzeń.

Studenci, którzy wciąż zaciskając dyplom z psychologii może również zwrócić się do biura pośrednictwa pracy zawodowej w szkole, aby znaleźć informacje na temat wynagrodzeń dla psychologów. Wiele z tych biur będą utrzymywać na bieżąco informacje na temat zakresów wynagrodzeń do wykorzystania przez uczniów. Studenci mogą również dowiedzieć się więcej na temat wynagrodzeń na poziomie wejścia w zawodzie psychologii poprzez oferty pracy w biurze. Ta informacja może dać uczniowi doskonały pomysł przedziałach płacowych mogą spodziewać się spotkać przy wejściu na rynek pracy.

Podobne Wskazówka: Badanie wynagrodzeń dla psychologów mogą być przydatne dla wielu różnych powodów. Jednak głównym powodem większość ludzi szukać tego typu informacji jest do stosowania w trakcie negocjacji dotyczących nowej pozycji. Osoby fizyczne mogą dowiedzieć się więcej o średnich wynagrodzeń w celu sprawdzenia, jak są obecnie kompensowane w odniesieniu do tych średnich. Ci, którzy czują się tak, jakby są one zaległy mogą chcieć szukać innych możliwości zatrudnienia, które będą bardziej korzystne finansowo.