grsail.com

Psy Surf for Charity

Psy Surf for Charity


Idąc za przykładem swoich mistrzów plaży związana, psy surfować na cele charytatywne na całym świecie. Z Kalifornii do Zjednoczonego Królestwa, pies surfingu jest stosunkowo nowy trend, który zapewnia dużą sport widza, podczas gdy zbiera pieniądze, by coś zmienić w życiu ludzi, jak i zwierząt.

Nauczanie Dog Surf?

To może wydawać się szalony, ale pies surfingu jest już od dłuższego czasu. Zapalonych sportowców wodnych często przynoszą swoich najlepszych przyjaciół na plaży, a gdy psy nie są w stanie zdominować tak ogromne fale, jak ich właściciele, są one wciąż się dość splash z ruchów surfingowych oni osiągnąć. Ponieważ tak wiele psy lubią być w wodzie, surfing jest naturalnym sposobem dla entuzjastów podzielić ważną część jego / jej życia, zapewniając jednocześnie mnóstwo ćwiczeń dla zwierzaka.

Ponieważ pies surfingu stał się tak popularny, to naturalne, że oni zaczynają gwarantuje własnych konkursów. Obecnie psy surfowania na gotówkę, nagrody i tylko emocji sportu z całej kuli ziemskiej. Również psy surfować na cele charytatywne, jako sposób, aby pomóc ich właściciele są dobroczynne i obfite, ich czasu i talentów.

Zaczynając nową tradycję

Southern California i surfingu iść w parze, co sprawia, że ​​łatwo zrozumieć, dlaczego Huntington Beach niedawno ułożyła jeden z najlepszych zawodów na psa surfowania zachodnim wybrzeżu. Inauguracyjny Surf City Surf Pies odbyła się w październiku 2009 roku i zawierał psy z całego regionu nadchodzącym wraz z rodzinami na dzień żywności, zabawy i fundraisingu. Konkurs surfowania zawarte różne kategorie poziomach surfingu i stylów, a także konkurs kostium i różnych stoisk i eksponatów.

Surfowanie kliniki były darmowe dla wszystkich zarejestrowanych pooches, a psy, które były wystarczające umiejętności, aby uderzyć fale bez pomocy instruktora rywalizowali w turnieju głównym sobota. Objęte lokalnych stacjach informacyjnych i publikacji, pierwszy roczny Surf City Surf Pies był wielki sukces, wyposażony zwycięzców w następujących kategoriach:

  • Groms Mały Pies
  • Pies średniej Groms
  • Groms dużego psa
  • Groms XL Dog
  • Niszczarki

Każda z tych kategorii zawiera specjalne nagrody za najlepszą sztuczkę, najlepszego i największego Wipeout Pleaser tłum. Były też trzy Zwycięzcy konkursu kostium.

Wpływy z tej imprezy podszedł do skorzystania różne organizacje związane ze zdrowiem zwierząt, takich jak Orange County Humane Society, Wybrzeże Owczarek niemiecki Rescue i Boxer Rescue Orange County. W sumie sześć różnych surfingu korzystały organizacje charytatywne.

Międzynarodowa Wystawa Psów Surf for Charity

Nie za daleko od Huntington Beach, mistrzostwa świata w surfingu psów odbywa się w San Diego w Kalifornii Psy ras wszystkich rozmiarach, oraz "narodowości", rywalizować w konkursie surfingu, że korzyści z Woodward Animal Center, który wykorzystuje fundusze dla nauczycieli, które udają się na wycieczki do schronisk międzynarodowych i grup obrońców praw zwierząt.

Choć popularność jest największa w Kalifornii, psy z Anglii, Australii i innych regionach świata uczą się surfować i uczestniczyć w takich konkursach. Ponieważ coraz więcej internautów uzyskać ich kły na tablicach, rośnie poziom międzynarodowy apel o tym zabawy (i urocza) nowego sportu.

Nie ważne gdzie mieszkasz, nie ma konkurencji pies surfować można dołączyć. Jednakże, jeśli mieszkasz na zachodnim wybrzeżu, o wiele łatwiej jest znaleźć taki, jak to jest, gdy sport jest obecnie najbardziej popularny.

Podobnie jak Surf City Surf Dog, nowe zawody i korzyści charytatywne dodawane są przez cały czas, jednak tutaj jest częściowa lista na początek:

  • Konkurs Loews Coronado Bay Resort Surf Pies
  • Surf City Surf Pies
  • SurfinPaws
  • Helen Woodward Surf-a-Thon