grsail.com

Przyspieszenie USA Paszporty: Nowe paszporty i Odnowy

Przyspieszenie USA Paszporty: Nowe paszporty i Odnowy

Jeśli potrzebujesz, aby natychmiast otrzymać nowy paszport, istnieją sposoby, że można przyspieszyć ten proces. W tym artykule pokażemy, jak dostać paszport przyspieszonym; jednak będzie to wymagało kilku dodatkowych kroków w celu zdobycia dokumentów podróży i - zgadliście - kilka dodatkowych dolarów do osiągnięcia. Można przyspieszyć proces odnowy i aplikacji paszport, czy mailing formularzy lub zamieniając je w co agencyjnej lub odbioru lokalnego centrum. Aby otrzymać paszport amerykański szybko, korzystać z następujących czynności:

 1. Obejmują dodatkowe 60 dolarów z formularzy paszportów i dokumentów. Aby uzyskać je w ciągu 2 tygodni, będzie opłata dodatkowa 60 dolarów i będzie odpowiedzialny za dwukierunkowych overnight opłat dostawy. W przypadku korespondencji w formularzach trzeba będzie to odpowiednie formularze i płatności (czy jesteś odnowienie paszportu lub ubiegania się o nową) oraz dodatkowe $ 60 do Departamentu Stanu USA. Jeśli idziesz do biura paszportowego, aby wniosek osobiście, obiekt powinien być w stanie poinstruować o tym, jak to w przyspieszonym opłatę.
 2. Nocleg paszport tworzy National Passport Processing. Jeśli wysyłasz formularz wniosku z dnia na dzień, wysłać je do:

  Narodowy Paszport tworzenie
  Do wiadomości: Departament 13349
  1617 Brett drogowe
  New Castle, DE 19720

  Upewnij się, że to z dnia na dzień prepaid kopertę zwrotną do biura paszportowego.

 3. Napisz na PRZYSPIESZONY kopercie. Zrób to oczywiste, że żądasz przyspieszonej paszport. Nie chcesz na kopercie należy przenieść na dół stosu, ponieważ nie został wyraźnie zaznaczony na kopercie. Napisz "przyspieszenie" w dużych, pogrubioną czcionką, zarówno z przodu i tyłu koperty.

Jeśli wysyłasz swój paszport z zakładu przyjęcia, upewnić się, że odpowiadają one powyższe kroki, jak również. Teraz powinno się to w około 2 tygodnie zamiast standardowych 6-8 tygodni. Jeśli potrzebujesz pomocy i natychmiast potrzebny jest paszport, należy zadzwonić na Narodowe Centrum Paszport informacji.

Istnieją również usługi, które mogą dostać się i / lub Twoja rodzina USA paszporty w ciągu zaledwie 24 godzin. Usługi te mogą naliczać więcej niż dodatkowe 60 dolarów, że amerykański Departament opłat państwowych, a ich opłaty będą prawdopodobnie oprócz omówionych już opłat skarbowych. Opłaty służb będzie również zależeć od tego, jak szybko jest to potrzebne. Usługi te mogą być kosztowne, ale może być warto, jeśli pilnie potrzebują paszportu.