grsail.com

Przynieś Lato w Twoim domu

Przynieś Lato w Twoim domu
Laura McHolm

Czy jesteś gotowy, aby wyjść poza wiosenne porządki? Przygotowanie domu na lato może zmniejszyć bałagan, przywrócenia środowiska i stworzyć idealne miejsce dla Ciebie w tych gorących letnich dni. Miłość wiedzieć rozmawiał z Laurą McHolm, ekspert organizacyjnej i współzałożyciel NorthStar Przeprowadzki, Los Angeles premiera eko-luksusu w ruchu firmę, o postawieniu lato do swojego domu i modernizacji kuchni.

Dodawanie Sezonowa poprawki do Twojego domu

Dla Laury McHolm latem jest idealny czas na zwiedzanie dekorowanie rozrywki w domu. Można wydobyć elementy letnie, jak muszli, arbuzów, kwiatów lub cokolwiek reprezentuje lato dla Ciebie i Twojej rodziny. Z kilkoma subtelnymi akcentami można przekształcić salonem w letni odpoczynek.

Miłość To Know (LTK): Co to ​​znaczy "wprowadzą lato do domu"?

Laura McHolm (LM): Gdy jesteś gorąca ostatnią rzeczą, którą chcę patrzeć na to wiele warstw materiału. Nie chcesz stosy rzeczy, nie chcesz tkaniny wszędzie, a nie chcesz otworzyć płaskich powierzchni.

LTK: Jakie tkaniny chcesz usunąć?

LM: Spójrz na poduszki, koce i draperii. Jak dużo, że naprawdę potrzebujesz? To może być dobra okazja, aby zapisać się na lato. Biały kolor jest świetny na lato, bo chłodzi się w dół. Można zrobić poślizgu obejmuje, jak chcesz, aby wnieść w białych lub jasnych kolorów.

LTK: Jak przynosząc latem w różnią się od tradycyjnych wiosenne porządki?

LM: Chodzi o stworzenie miejsca letni. Możesz głęboko myciu okien i ekranów, aby zmaksymalizować działanie promieni słonecznych. Otwórz je na świeże powietrze. Dodaj zapachy jak cytrusów przyprawione świece naprawdę wywołują lato i świeżość. Ja także, jak korzystać owoce jako ozdoby, takie jak stosy ananasy, cytryny lub limonki w kuchni lub na stole w jadalni. Spowoduje to zachęca ludzi do jedzenia świeżych owoców i wyświetlacz wygląda pięknie.

LTK: Co jeszcze można zrobić na lato?

LM: Lubię mieć szklany dzban z Crate i Barrel i zmienić w nim owoce codziennie, pomarańcze i limonki, jagody lub limonki. I umieścić w nim przefiltrowaną wodę, a ludzie korzystają z wody i pić więcej.

Nawyki Better Energy zachęcić

Bringing lato do domu obejmuje jedzenie zdrowsze i zmniejszenie zużycia energii poprzez organizowanie centrum domu. McHolm opisano, jak uporać się z tym przez modernizacji kuchni.

LTK: Co masz na myśli przez kuchni modernizacji?

LM: Co mam na myśli robi wszystko, co w kuchni, łatwym w użyciu i upewniając się, że nic nie jest tam, że nie musi być. Sortuj przez to, co masz, i usunąć ją. Moje podstawowe założenie jest takie: jeśli nie możesz go zobaczyć lub dotknąć, nie będziemy go używać. Więc dlaczego nie przejść i chwastów rzeczy? Myślę, że z kuchni, jak lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. Skup się na trójkącie Twojej kuchni: lodówki, zlewu i kuchenki. Co znajduje się najbliżej tego miejsca i to, co ma sens, aby umieścić w każdym obszarze? Myślę o tym, jak to i idę przez niektóre części nie może być ustawiony jako idealny. Jesteś kończy się przy użyciu przestrzeni w inny sposób niż w drodze go skonfigurować pierwotnie.

LTK: Jak zacząć?

LM: Ponownie ocenić przestrzeń. Użyj po jej do znakowania swoich szafek, aby wiedzieć, co powinno być w środku. Nie patrz w środku pierwszy, po prostu zdecydować, co powinno tam być.

Sortuj przez szuflad i szafek:

  • Zrzuć zawartość każdego z nich
  • Wyczyścić szufladę lub szafę (nowy papier w razie potrzeby)
  • Sprawdź, jak chcesz zorganizować zawartość
  • Zdecyduj się zachowujesz, co się odrzucenia, co są dotacje
  • Powtórz ten proces na każdym szuflady i szafki

Dla garnki i patelnie, pokrywki są zawsze problemem, ale jeśli stos je tak, są pionowe, a nie poziome, można uzyskać stojak do tego. Można do nich szybko i łatwo, bez brzęk i walić. Stos garnki, talerze i naczynia do pieczenia dużych do małych.

LTK: Co spiżarni i lodówce?

LM: Najlepszym sposobem na rozpoczęcie jest go wyczyścić całkowicie. Następnie organizuje lodówkę w miejscach, które działają podobnie jak dzielnic dla niektórych rodzajów przedmiotów. Na przykład, elementy, aby zorganizować mlecznego jest w drzwiach i serów są w pojemnikach. Pozwoli to, aby wiedzieć, gdzie rzeczy są w prawo, kiedy dojdziesz do lodówki.

Wielka rzecz z jedzeniem jest sprawdzić wszystko na daty ważności, umieścić jak z jak w zorganizowany sposób na półce, tak będziesz tylko jedno miejsce na jednej rzeczy. To pozwoli Ci zobaczyć, co naprawdę musisz, a nie kupowanie tego, co już masz.

  • Wyrzuć wygasłe.
  • Włącz wszystkie etykiety na zewnątrz.
  • Umieść słodycze i ciasteczka z tyłu, poza zasięgiem ręki.

Wiele osób ma nic o wyrzuceniu jedzenia. Wpłać półotwartych rzeczy lub wkrótce wygaśnie produktów spożywczych przenieść głodu lub lokalnego banku żywności.

Tworzenie przestrzeni letnie

LTK: Jak długo trwa ten proces?

LM: To wydaje się trudne zadanie, ale to do ciebie, aby zdecydować, ile godzin masz zamiar wydać. Zastanów się nad nim pracuje jako projekt Weekend Warrior. Zawsze masz milion rzeczy do zrobienia, więc po prostu tak zdecydują, że przez następne pięć sobót, idziesz do pracy na cztery godziny w tym projekcie. Przypisywanie czas i zrobić to w kawałki.

LTK: Co z innych obszarów domu?

LM: Możesz zrobić to samo z garażu i innych miejscach składowania. Umieść swoje jesienne i zimowe rzeczy do tyłu i przynieść swoje przedmioty letnie przodu. Sprawdź, rowery, piłki i wrotki dostępny, dzieci są zachęcane do skorzystania sportów sezonowych. Łatwość dostępu zachęca do korzystania.

Skorzystaj z Zmian

Zmiana pór roku oferuje idealny czas, aby ponownie ubrać swoje środowisko, zmienić swoje ozdoby i oczyścić bałagan. Miłość wiedzieć chciałby podziękować Laura McHolm dzielenia się swoją wiedzę i pragnie ją i Northstar Moving dalszy sukces.