grsail.com

Przygoda podróży: North American Adventure Travel Porady

Kanada Adventure Travel

Ci, oczekując i Kanadyjskie kurorty przygodowe być łagodniejsze wersja USA powinny sprawdzić swoje założenia na drzwi.

Dzikiej północnej granicy Kanady, które wyryte się w psychice narodowej, a jego odrębny mozaika narodów stworzyli kraj, który jest zdecydowanie różni się od zuchwałego sąsiada. To edginess między rodzimych, francuskich i brytyjskich tradycji Kanady, która daje narodowi jego złożony charakter trójwymiarowy.

Dodaj do tego stałego wlewu amerykańskiej kultury i mnóstwo tradycji wniesionych przez migrantów, a masz dobrze prosperującego społeczeństwa wielokulturowego.

Dzięki swojej historii, ludzi, krajobrazu i przyrody, Kanada oferuje mnóstwo znanych miast, parków i atrakcji, które sprawiają, że dla regionów wspaniałych miejsc, czy szukasz podróży, który jest edukacyjnym, inspirujące lub po prostu zabawa. Kanada jest idealna dla poszukiwaczy przygód, bo można wędrować, rower, trekking i spelunk do syta. Dodatkowo, jego wystarczająco blisko do USA, że może być w stanie do jazdy, która pozwala zabrać ze sobą sprzęt podróży przygody razem z wami.

Adventure Travel USA

Od morza do morza, jest to kraina cudów natury i niezrównane kosmopolitycznego wyrafinowania. Czy lubisz podróży przygody, gry najlepsze na świecie pól golfowych, przyrody przygody, wycieczki rzeki rejs statkiem lub wyprawy Stany Zjednoczone ośrodków przygodowe mają coś do zaoferowania.

Zastanów wędrówki apalachian szlak lub odkrywania głębi Wielkiego Kanionu do podróży przygoda wakacje. Nie wystarczy ograniczyć się kontynentalne USA albo, za przygoda wakacje na Alasce, gdzie można przeżyć niesamowite parki narodowe i zastrzeżone wypełnione przyrody i obserwacji ptaków możliwości.

Canyon City

Royal Gorge

To się nazywa "Wielki Kanion rzeki Arkansas." Nic dziwnego, Royal Gorge od Canyon City, Colorado otrzymała taką nazwę. Jest to najwyższy na świecie most wiszący i wisi 1053 metrów nad rzeką, i obejmuje ¼ mili w całym kanionie. Most ma długość 1260 metrów i szerokości 18 metrów. Goście mają wiele sposobów widzenia most. Mogą chodzić po drugiej, przejechać, przejechać się na najdłuższy na świecie Tramwaj Lotnicze (2200 stóp), lub udać się do dołu na stromej na świecie kolej nachylenia (45 stopnia kąt.) Jest nawet roller coaster, że wisi nad rzeką ,

Cripple Creek

Gold Mining Społeczność

Dla każdego, kto kiedykolwiek marzył o życiu w starym mieście w 1800 roku i podejmowania fortunę dla górnictwa złota, Cripple Creek, Kolorado, oferuje powrót do dawnych czasów. Wydobycie złota był główną atrakcją dla tych, którzy nadzieję, aby ich majątek, a goście mogą nadal pan dzisiaj na złoto. Wielu z tych, którzy szukali złota przegrał niektóre lub wszystkie swoje pieniądze na kartach lub innej grze szansę. Podczas gdy duża hazardu od dawna zakazane, odwiedzających dziś może postawić małe udziały w wysokości $ 5 lub mniej na automatach, wideo lub gry w pokera na żywo i tabel blackjack.

Jest dużo do zrobienia dzisiaj w Cripple Creek. Goście mogą się bawić z całorocznego muzyki, teatru i rodzinnej zabawy w Butte Opera House, odwiedzić Muzeum Cripple Creek Rejonowego aby dowiedzieć się o historii miasta, jeździć na Cripple Creek i Victor Narrow Gauge Railroad, i rozrywkę na wiele inne sposoby.

Colorado Springs

Garden of the Gods

Charles Lindbergh powiedział, że nigdy nie widział "bardziej spektakularne i wspaniałe miejsce." Mówił o Ogrodzie Bogów w Colorado Springs, Colorado. Ogród nie jest typowy ogród kwiatów, ale ogród wielkich, pięknych czerwonych piaskowców, który powstał, aby utworzyć kształty przystało takie nazwiska jak: Kissing Wielbłądy; Syjamskie bliźnięta; Steamboat rock; Cathedral Rock; Rocks bramy; i Niedźwiedź i Seal. Najlepszą rzeczą w tym parku jest wstęp wolny.

Park 1391 hektarów jest otwarty przez cały rok. Goście mogą cieszyć wspinaczka, turystyka, fotografia, kolarstwo górskie, jazda na rowerze drogowego i szlaki konne. Niektórzy ludzie nawet wziąć ślub w parku.