grsail.com

Przetańczyć całą dusz: Jak stracić 10 funtów przez Dancing

Możesz stracić 10 funtów tylko przez dodanie taniec do swojego życia. Będzie to wymagało starannego monitorowania żywności, zbierając swoje ruchy, wybór muzyki, zarządzania czasem i planowania rutynowych tańca. Ważne jest, aby pamiętać, że każde ciało jest inne, więc można schudnąć nieco szybciej lub nieco wolniej niż kogoś innego. Utrata masy ciała będzie również zależeć od tego, jak wiele wagi masz do stracenia. Osoby z wyższym wskaźnikiem masy ciała lub BMI są bardziej narażone na utratę bliżej 2-3 funtów tygodniowo, podczas gdy osoby z niższym BMI lub starszym wieku może tylko stracić 1-1,5 kg na tydzień. Oto sposób stracić 10 funtów w ciągu 1-2 miesięcy przez taniec i zabawę.

Przetańczyć całą dusz: Jak stracić 10 funtów przez Dancing

Monitorowanie żywności

Ważne jest, aby nie zwiększać spożycie kalorii podczas uruchamiania programu taniec ćwiczeń. Jeśli dodać więcej kalorii, to albo utrzymanie lub zwiększenie masy ciała. Twoje ciało może chcieć więcej kalorii, bo będziesz zwiększenie metabolizmu. Możesz liczyć kalorii i użyć kubki i miarki lub można po prostu zrobić dziennik dokładnie to, co jesz, a następnie powielać go w kilka tygodni po. Można też skupić się na grupach produktów i wymiany żywności do śledzenia ilości kalorii, podczas gdy przygląda zamiast ich pomiaru. Uncji kurczaka, na przykład, jest mniej więcej wielkości talii kart.

Zarządzanie Czas Tańca

Aby schudnąć, taniec, należy dążyć do co najmniej 20 minut czasu z przyspieszonego tętna co najmniej 4-5 dni w tygodniu. Należy zacząć od 5 minut rozgrzewki, a kończy się 5 minut schładzania, co oznacza 30 minut, 4-5 razy w tygodniu. Zamiast oglądania zegara, zarządzanie czasem, poprzez muzykę, jak to opisano w następnym rozdziale. Ustawić alarm dla całkowitego czasu taniec na telefonie komórkowym lub zegar, który następnie można ukryć. To sprawi, że czas jechać szybciej.

Spalanie kalorii Moves Taniec

Kluczem do spalania kalorii jest przenieść całe ciało. Najlepsze ruchy taneczne to stary gotowości ruch kroku z jedną nogą, a następnie doprowadzenie drugą nogę obok pierwszego, a potem dzieje się w przeciwną stronę. Dodaj ruchy ramion, które go co najmniej do ramion, a Twoje serce zacznie pompowania. Możesz również pobiegać po pokoju. Będziesz zaskoczony, jak zmęczony można dostać, jeśli masz szerokość nogi barków i po prostu skręcić i zastępca zginanie każdą nogę z rękami wykonując ruch obrotowy pralka na wysokości klatki piersiowej. Jeśli pomylisz się w nogi i wyciągów narciarskich wyciągów kolana przywiezienie naprzeciwko łokieć do kolana, jesteś naprawdę pracy nóg i brzucha. Potem to wszystko o kreatywność i utrzymanie ruchu. Możesz po prostu kręcić i swing ramiona jak szalony osoby. Nikt nie musi się z tobą zobaczyć.

Wybór Muzyka

Najpierw znaleźć wolny metronom online, dzięki czemu można określić prędkość muzycznych. Możesz kliknąć na określoną liczbę na metronom i że powinno być podstawowym rytm piosenki. Dla rozgrzewki i schłodzenia, będziemy chcieli, muzykę, która jest około 88 - 100. Dla Państwa 20 minut pełnego czasu tlenowej, wybrać muzykę, która ma oznakowania między 108 metronom - 112 na twój krok razem tańczyć, a 104 dla Twojej Noga taniec windy. Wybierz muzykę, którą lubisz, które sprawia, że ​​czujesz się szczęśliwy.