grsail.com

Przepis Sałatka Waldorf

Przepis Sałatka Waldorf

Stworzony przez Oscara Tschirky, Maitre d 'w Waldorf-Astoria w Nowym Jorku w 1890 roku, jest sałatka Waldorf odświeżania i zabawy sałatki.

Upewnij się, że Waldorfs Czy Fresh

Nie było w tym samym czasie brytyjski program telewizyjny o nazwie "Hotel Zacisze" z John Cleese z Monty Pythona sławy. Pan Cleese grał rolę Basil Fawlty, właściciela hotelu strony plaży o nazwie Hotel Zacisze.

W jednej pamiętnej sceny, i nie było pamiętne sceny niezliczone, gość wnosi sałatka Waldorf, do którego Basil Fawlty odpowiada: "Przykro mi, że nie może mieć jeden, jesteśmy z Waldorfs."

Wystarczy powiedzieć, że faktycznie brak Waldorfs w sałatki Waldorf. Istnieją jednak, orzechy włoskie. Przy wyborze orzechy upewnić się, że są świeże. Każdy orzech powinien wydawać ciężkie dla jego wielkości i nie grzechocze, gdy je wstrząsnąć. Skoro jesteśmy przy użyciu tylko jednej uncji orzechów włoskich, i to jest jedna uncja łuskanych orzechów włoskich i pokrojoną w kostkę, należy dużą garść lub dwie z łuskanych orzechów całych, tylko zacząć. Jeśli nie są tak skłonni rozpocząć ostrzał i kostki orzechy włoskie, uprzejmie prosimy, aby kupić worek orzecha sztuk, to będzie działać tak samo dobrze. Uncja posiekanych orzechów włoskich jest około trzy łyżki. Ponieważ jest to przepis mix i nie wymaga gotowania, można dodać więcej orzechów włoskich, jeśli chcesz.

Sałatka Waldorf

Czy masz jakieś Waldorfs na ręce, czy nie, to sałatka jest naprawdę bardzo proste do wykonania. Lubię lekko toast orzechy przed dodaniem do sałatki, ale to nie jest konieczne i, w rzeczywistości, nie jest oryginalny sposób sałatki było serwowane. Lubię toast orzechy włoskie, ponieważ następnie dodać aromatu dymu do sałatki. Toast swoje orzechy włoskie, umieścić je na pół patelni arkuszy lub blasze wyłożonej arkuszem pergaminu. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni i piec swoje orzechy włoskie na około pięć minut. Nie dłużej niż od światła opiekania idzie tutaj długą drogę.

Składniki

 • 1 czerwone jabłko, pokrojone w kostkę pyszne
 • 1 Golden Delicious jabłko, pokrojone w kostkę
 • 1 Granny Smith jabłko, pokrojone w kostkę
 • 2 uncji z majonezem
 • 2 uncji śmietany
 • Sól i pieprz do smaku
 • Sok z cytryny do smaku
 • ¼ łodyga selera naciowego, pokrojone w kostkę
 • 1 uncji posiekane orzechy włoskie

Instrukcje

 1. Wrzucić wszystkie składniki w dużej misce.
 2. Smak na sól i pieprz i sok z cytryny.