grsail.com

Przepis na Sałatka z ziemniaków Makarony Hawajach

Przepis na Sałatka z ziemniaków Makarony Hawajach

Jeśli planujesz piknik i szukasz aromatyczne traktują o dodatek, musisz przepis na makaron sałatka ziemniaczana z Hawajów.

To Wszędzie chcesz być

Hawaje to raj wyspa. Komfortowe 72 stopni każdego dnia, doskonałe fale, plaże, słońce i zielonych gór sprawiają, że idealnym miejscem. Kiedy ludzie myślą o jedzeniu na Hawajach, myślą o luaus ale nie każdy posiłek jest luau. Płyta obiad jest bardziej powszechne i na każdym talerzu obiad jest sałatki makaronowej ziemniaków. Popularność tej wysokiej węglowodanów sałatka jest bardzo oczywiste. Ale skąd to się bierze?

To Kultura Mix

Wyspy Hawajskie to tygiel kulturowy. Najpierw były to mieszanka kultur wyspiarskich, ale później, gdy europejscy odkrywcy zaczęli przybywać coraz hodowle dodaje się do mieszanki. Z punktu widzenia kulinarnego, przybycie Europejczyków przyniósł eksplozję smaku. Przed przybyciem Europejczyków, odcinkowych skrobi wyspiarzy był taro i słodkie ziemniaki. Pszenica była nieznana na wyspach i tak nie było makaronu i nie były albo ziemniaki russet.

Więc, gdzie jest przepis na sałatki makaronowej ziemniaczanej z Hawajów pochodzą? Makaron pochodzi z Włoch. W standardowym przepis na sałatkę ziemniaczaną z Hawajów makarony, lubią gotować makaron kolanka co najmniej al dente. Często można go znaleźć przegotowane. Proponuję gotowania dente makaron al ... zawsze.

Kolejna część przepisu jest majonez. Jest to również oczywiście Europejskiej. Ziemniaki, które miesza się do trzech podstawowych składników tej sałatki pochodzi pierwotnie z Ameryki Południowej, co to prawdziwa wielokulturowa danie.

Płyta lunch

Czasami jako Hawaiian grilla, płyty obiad jest typowy obiad z Wysp Hawajskich. Płyta obiad składa się z dwóch miarek ryżu, jednego gałką sałatki makaronowej ziemniaków i porcji mięsa danie. Od Hawaje kulturalne rozdroże, że mięso przystawka może być niemal wszystko. Zdarza mi się podoba adobo kurczaka, ale można znaleźć Lau Lau, Kailua wieprzowina, teriyaki, koreańskich żeberka, curry, a nawet hamburger. Ja nawet widziałem wersję wegetariańską płyty obiad złożony z tofu, które zostały marynowane w mieszance soi / hoisin. Tofu zostały duszone i było podawane z smażonymi warzywami. To było bardzo miłe, jeśli nie jest tradycyjna.

Przepis na Sałatka z ziemniaków Makarony Hawajach

Jest to jeden z tych przepisów, że po wprowadzeniu go raz lub dwa razy, można rozpocząć, aby dodać co masz pod ręką, do własnych upodobań, dzięki czemu własny przepis na makaron sałatka ziemniaczana z Hawajów. Dla podstaw, trzeba:

 • 1 funt łokieć makarony
 • 1 szklanka majonezu
 • 1 duże słodkie cebuli, albo cebuli Maui lub, jeśli nie można znaleźć jednego, słodką cebulę Texas lub czerwona cebula zrobi
 • 2 marchewki posiekane drobno
 • Ziemniaki gotowane i 3 russet pokrojonego w kostkę. Możesz zostawić skórę, jeśli chcesz
 • 4 duże jajka na twardo
 • 2 łodygi selera, posiekane drobno
 • 1 łyżeczka musztardy
 • Sól, pieprz, i koperkiem chwastów do smaku.
 1. Ugotuj makaron na al dente. Płukanie zimną wodą.
 2. Ugotować ziemniaki i pokroić je w kostkę 1/2 cala.
 3. Nieostrożne posiekać jajka.
 4. Wymieszać wszystko w jednym dużym naczyniu.
 5. Chill co najmniej jedną godzinę w lodówce.

Dla wariacji na ten przepis, można dodać słodkie Peklowanie relish lub włoski sos, posiekane dymki mrożonych lub świeżych groszek, kukurydzę lub czegokolwiek innego, co wydarzy się mieć pod ręką, albo myślisz, że dobry smak. Sól i proszek seler seler są popularne dodatki i chciałbym dodać tylko odrobinę proszku czosnku i trochę świeżego posiekanego oregano. Tak długo, jak masz podstawowe majonez, makaron i ziemniaki, masz klasyczny przepis na makaron sałatka ziemniaczana z Hawajów.

Podobne przepisy sałatkowe

 • Jajka i ziemniaków Przepis Sałatka
 • Ziemniaki, krewetki i Przepis Sałatka Sardynka
 • Pana Holmden za Makarony Przepis Sałatka z makaronu
 • Makarony Przepis
 • Makarony, pomidorów i cebuli sałatka przepis

,