grsail.com

Przejście z przyjaźni do pary

Przejście z przyjaźni do pary


Skąd wiesz, że jest to właściwy moment, aby przejść z przyjaźni do pary. Cóż, nie można wiedzieć, dopóki nie spróbujesz! Zobacz, co trener randki ma do powiedzenia czytelnikom.

Przejście z przyjaźni do pary

Pytanie czytelnika

Witam Lori, Mam nadzieję, że mnie tutaj pomóc, jak naprawdę potrzebujesz. Po pierwsze chciałbym opowiedzieć trochę o sobie. Mam 20 lat i Brytyjczycy Uni uczeń. Nigdy nie miałem dziewczyny, bo tak naprawdę nigdy nie chciałem mieć jedną, aż naprawdę kochał dziewczynę. Następnie, na początku Uni zaprzyjaźniłem się z grupą czterech dziewcząt. Na samym początku naszej przyjaźni z nich (nazwijmy ją A) był bardzo zastrzeżone, a ona nie wydaje się cieszyć moją firmę, że dużo. Pozostałe trzy dziewczyny mnie lubi, a ja w ten sposób zatrzymany w grupie. "" Nigdy nie powiedział mi, że ona nie lubi mnie, że dużo, ale raczej pokazał mi ją. Na przykład, kiedy robimy zdjęcie będzie starała się nie być obok mnie. Kiedy można zobaczyć jej wyraz twarzy, że będzie jednym z szoku i nerwowości. Ona nigdy nie chciałby spędzać ze mną w spokoju i nie mówić do mnie, że dużo. To było, jak to było jak na kilka miesięcy, ale powoli zaczęła się przyjazne ze mną. Brała udział tylko szkoły dziewczęcy na jej nastoletnia życia, które mogą być przyczyną.

Teraz, w tym roku jej stosunek do mnie całkowicie zmienił. Ona stała się obecnie dużo bardziej przyjazna - że rozmawia ze mną o wiele więcej i to naprawdę poprawić naszą przyjaźń. Ona teraz pokazano jej prawdziwe kolory do mnie i myślę, że jest osobą bardzo opiekuńczy i troskliwi. Większość facetów, którzy ją znają nie lubię jej, że wiele, ponieważ ona nie wydają się być bardzo przyjazny może dlatego, że nie ufa im wystarczy być wokół nich. Staram się iść clubbing wiele z tych czterech dziewczyn. Gdy jadę z nimi teraz "," zawsze trafia do zdjęć ze mną, a czasami robi zalotny pozę w nim. Po kilku dniach, gdy zdjęcia są zaległości w sieci społecznej bierze ich z mojej strony i je do niej przesłane. Zazwyczaj około 20-30% z tych obrazów, które bierze się mnie w nich ujęte. Również po nocy prosi mnie, żebym na dziewczyny, a ona obrócić kanapę do łóżka i upewnić się, czuję się dobrze, zanim pójdzie do łóżka. Ona również zaczęła pokazać zaufania do mnie jeden dzień, kiedy wypił napój kolczastym ona zapytał mnie szukać po niej. Ona nie puścił mnie w ogóle i po prostu trzymał się mojej ręki na kilka godzin, aż stała się lepsza. I dbał o nią, a ona podziękowała mi za to następnego dnia. Teraz "" również nie wszystko, co mówi ona myśli, że może zranić moje uczucia. W tym przypadku jeden z trzech pozostałych dziewczyn powie mi, co to jest i nigdy nie jest tak źle. Mogę powiedzieć z jej twarzy, że chce mi coś powiedzieć, ale nigdy nie mówi. Ona mi dokucza i flirtuje również. Gdy skończyło się w szpitalu, a ona mnie z pytaniem, czy Texted I było w porządku. Ona również jest dziewczyna, która wzywa mnie do jej mieszkania najwięcej z grupy czterech, ale zostały tylko się z nią sam na posiłki na zewnątrz.

Teraz nie jestem pewien, czy lubi mnie teraz jako znajomego lub ma też podobasz mi, jak mam na nią. Czy uważasz, że dobrzy przyjaciele mogą stać się pary lub są one zawsze zatrzymany w "Friendzone." Kiedy jesteśmy sami możemy dogadać się bardzo, bardzo dobrze. Więc co o tym myślisz? Jestem przede wszystkim jedyne facetów lubi się wokół z. Mam na myśli prosząc ją, aby się ze mną, ale jestem nieco przerażony powie, że widzi nas jak przyjaciół, a to może zrujnować naszą wspaniałą przyjaźń. Co sądzisz zrobi? Dzięki za pomoc.

- Autor: AS

Ekspert Odpowiedz

Szanowny AS,

Ostatnio oglądałem ten program telewizyjny z opowieści o pary, którzy pokochali. Jedna para opisano, w jaki sposób był "tylko przyjaciółmi" przez 15 lat. Żaden z nich nigdy nie uznać ich związek więcej niż tylko przyjaciółmi. Pewnego dnia, po 15 latach bycia z przyjaciółmi, oni wychodzili, a na koniec nocy, całowali. Każdy z nich opisany ten moment, jak wielkie WOW! Oglądając je mówić o chwili zakochała, mogę powiedzieć, każdy zastanawiał się, gdyby pocałował 15 lat byłoby tak.

Przyjaźń jest podstawą każdej dobrej relacji, ale nie wszystkie przyjaźnie romantyczny chemię. Twoja przyjaciółką został flirtuje z tobą przez bardzo długi czas. Domyślam się, że był zainteresowany w was wcześniej, ale była ostrożna w swoich intencjach. Myślę, że wziął jej nieufność do nie lubić. Był to prawdopodobnie dobra rzecz; ponieważ pod warunkiem, że czas, aby udowodnić sobie, jak szczera, godna zaufania i troski, które w czasie umieścić ją na łatwość.

Zakochanie jest jednym z największych zagrożeń, które można podjąć, a jest to jeden z najlepszych rodzajów ryzyka do podjęcia! Dla Ciebie, ryzyko widząc jeśli przyjaźń może się poruszać z "Friendzone" do, że para jest szansa, warto. Tylko nie czekać 15 lat!

~~ Lori

Tylko Chce być Znajomi

Pytanie czytelnika

Cześć, Lori mam problem, że myślę, że może mi pomóc z. Jestem w małym uniwersytecie w Indianie. Ostatnio, przyjaciółką i zaczynając o wiele rozmów poza szkołą. Rozmawialiśmy dużo, a nawet jedliśmy / oglądaliśmy filmy razem. Poszedłem w podróży służbowej do Kalifornii i kiedy wróciłem, postanowiłem zapytać ją oficjalnie. Zadzwoniła do mnie w nocy i powiedział, że chce mieć kawę i że miała coś do powiedzenia. Tuż przed I podszedł do tematu randek powiedziała mi, że postanowiła zaangażować się w relacji dalekobieżnych z jednym z moich bliskich przyjaciół, który jest za granicą, we Francji. Ona również chce mieć kawę w każdym tygodniu. Co należy zrobić? Wciąż bardzo lubię ją i będzie cieszyć spotykać się z nią, ale byłoby to niewygodne, ponieważ będzie ona zwierza mi się o jej związku. Ja też bardzo lubię mojego przyjaciela, on jest naprawdę miły facet, a ja nie chcę ranić jego uczuć. Czy powiedzieć tej dziewczynie, jak się czuję i niech coś się dzieje, czy mam być dobrym przyjacielem i wspierać je, bez względu na to, co? Nadzieja, aby usłyszeć od ciebie szybko. Dzięki - Autor: Ryan

Ekspert Odpowiedz

Drodzy Ryan

Wow, jak masz zamiar powiedzieć tej dziewczynie, że masz uczucia do niej, ona mówi, że ona będzie w długi romans na odległość z kimś innym. Jakie są szanse, że czas po prostu fuks? Powiedziałbym, że niewielkie szanse. Ta kobieta zdecydowała, że ​​będzie ona w relacji z kimś, kto jest fizycznie niedostępne. Dlatego, zgaduję, że nie jest zainteresowany byciem w związku z facetem, który jest dostępny (ten facet jest ciebie).

Czas związku z tą dziewczyną nie jest w porządku. Nie tylko dla ciebie, ale dla przyjaciela, który jest we Francji, jak również. To nie chodzi o ciebie, że to o niej. Mała pociecha, kiedy serce jest zaangażowany, wiem. Jednak, czy można nadal zobaczyć ją na kawę i spędzać czas od czasu do czasu, to daje wewnątrz toru, do kiedy będzie gotowa na romans. Kiedy jest gotowy, że będzie otwarty na słuchanie o swoich uczuciach do niej. Do tego czasu, jeśli trzeba go znaleźć, aby trudno się z nią spotkać, to nie musisz zaakceptować jej zaprasza na spotkanie.

~~ Lori

Powinniśmy rozpocząć randki?

Pytanie czytelnika

Zacząłem pracować z dziewczyną kilka miesięcy temu i od razu wydawało się, że coś się dzieje. Wymieniliśmy się numerami telefonów i zawsze byliśmy tekstylny, dopóki nie dostał jej rachunek. Rozmawiamy przez co najmniej godzinę każdej nocy w Internecie. Wysłałem jej kwiaty na Boże Narodzenie, a ona naprawdę się podobały - wciąż je ma i powiedział mi, że nadal piękne. Czasami ona flirtować ze mną naprawdę źle online i mówi, gdy ona mówi do mnie dużo nagle ma największy uśmiech na jej twarzy. Problemem jest to, że czasem będzie ona flirt dużo ze mną, a potem inne czasy to wydaje się, że ona nie jest bardzo zachwycał się do mnie mówi. Ona wie, że ją lubię i rodzaj jaj mi się jej pokazać, jak szczególne jest ona dla mnie. Przeszliśmy się kilka razy, byłem w domu i w pracy, mogę zazwyczaj zawsze ją rozśmieszyć. Chyba teraz, to coraz trudniejsze do prowadzenia rozmów z jakiegoś powodu. Skąd mam wiedzieć, czy ona mnie lubi mi wystarczy poprosić ją i zacząć spotykać ?? - Autor: Soo mylić

Ekspert Odpowiedz

Szanowny tak pomylić,

Domyślam się, że z pracy było gal i został przesyłam Ci bardzo silne sygnały, że jest zainteresowany w was i jest otwarty na relacje postępującą. Myślę, że jest sfrustrowany, że nie podjęły rzeczy do następnego poziomu ... randki. W wyniku tego, że czasami staje się podrażniona z tobą, co jest, co już zabierani na "innym czasie będzie się wydawać, że nie jest bardzo entuzjazmem ze mną rozmawiać." Może to być spowodowane jej błędnej interpretacji swój brak postępów, jak nie jest, że do niej. Gdy czuje się niepewne, ona jaja ci na i odpowiedź uwagi sprawia, że ​​czuje się lepiej. Druga możliwość to kilka dni po prostu ma dużo dzieje się w jej umyśle i wypłat. W przyszłości, kiedy widać jej zachowywać się w sposób, który wydaje się nietypowa, poprosić ją o tym. Możesz powiedzieć: "Nie wydaje się dzisiaj. Jesteś ciszej niż zwykle wszystko jest w porządku? Czy jest coś, co mogę zrobić?" Jej odpowiedź zawiera informacje o tym, co ona czuje.

~~ Lori