grsail.com

Przedszkole Graduation prezenty

Przedszkole Graduation prezenty


Przedszkole dyplomowy jest wielkim wydarzeniem w życiu dziecka. Obchody go z darem wiesz, że ona skarb jak ona porusza się do przodu w jej podstawowych lat szkolnych jest wspólne pragnienie, ale stwierdzenie, że idealny prezent może okazać się trudne.

Pomysły na prezenty przedszkolnym Graduation

Chwilę twój przedszkolak sprawia, że ​​jego droga do ołtarza w jego przedszkolu ukończeniu jest moment, że obie powinny pamiętać, czule. Podczas gdy wielkie podróże i pierścienie klasy mogą należeć do wysokiej tłumu szkoły, nie ma powodu, nie można honorować swoje absolwent z darem, który jest zrozumiały dla niego.

Koszulka na zlecenie

Czy Twoje dziecko jest suszarka na ubrania, który uwielbia wybrać specjalną odzież nosić każdego dnia? Jeśli tak, należy rozważyć personalizacji t-shirt dla niego nosić po wielki dzień. Anyting sugeruje "Absolwent" jest idealny, ale jeśli potrzebujesz pomocy zaczynasz myśleć na niektóre z tych tematów:

  • Tablica z "Absolwenta" napisał w poprzek
  • Zdjęcie swojego dziecka ze słowami: "Przedszkole pod nim Absolwent"
  • Zdjęcie dyplomu lub pokrywie i gown
  • Uśmiechniętą twarz, niedźwiedź, pies lub inne zwierzę noszenie kasztana

Zaspokoić gusta Twojego dziecka tutaj; jeśli lubi zwierzęta, zdjęcie psa trzyma dyplom może zrobić wielki wybór.

Miejsca, aby sprawdzić na niestandardowe koszulki to:

  • Zazzle
  • Kawiarnia Prasa

Przedszkole Plecak

Cześć przejścia od przedszkola do przedszkola na nowy plecak. Upewnij się, aby zamówić nowe opakowanie w ulubionej kolorystyce dziecka i rozważyć jego inicjały wyhaftowane na nim również. Omijać torby tematycznych lub malucha inspirowane; Plecak powinien dać młodzieży zaufanie do marszu do przedszkola z wysoko podniesioną głową.

Sklep SchoolBags.com na rozmiar i tematów odpowiednich do wieku.

Książki

Jeśli Twoje dziecko uwielbia czytać, nowa książka jest doskonałym ukończenia prezent. Och, Miejsca, przejdziesz przez dr Seuss jest dobrze kochany klasyk, który jest odpowiedni zarówno do wieku i okazji.

Alternatywnie, rozważyć zakup dziecko indywidualną historię. Obejmują jego nazwę, ulubione zabawki, a nawet nazwa jego szkole w historii jedyny w swoim rodzaju będzie chciał ponownie i ponownie przeczytać. Sprawdź niestandardowe Story Books motywy, aby pasowały na każdą okazję.

Rama Graduation i zdjęcie lub Poem

Pamiątkę specjalny dzień z ramy obrazu ukończenia tematyce. Upewnij się, aby uzyskać wspaniały zdjęcie swojego nowego absolwenta szybko drukowanej; Zdjęcia przesłane w Internecie można odebrać w lokalnym sklepie narkotyków w ciągu godziny lub dostarczane prosto do domu w ciągu kilku dni.

Zamiast kadrowania zdjęcia, lub oprócz niego, napisać wiersz ukończenia przedszkola i ramki go dla córki. Alternatywnie, mają ją napisać jakiś miesiąc przed ukończeniem studiów, a następnie oprawić to dla niej i przedstawić go do niej z obrazem siebie na wielki dzień.

Zapoznaj się z ramki na Party City.

Torba sztuki

Traktuj swoje początkującego artystę do nowego worka sztuki jako prezent ukończenia szkoły. Wybierz torbę na tyle duże, aby pomieścić szereg dostaw sztuki, i wypełnić go z różnych rodzajów papieru, markery, kredki i rzemieślniczych dostaw. Wiele klas Przedszkole spodziewać ich uczniów o przyniesienie własnych dostaw sztuki; skontaktować się ze szkołą na liście, co jest wymagane i pakować go razem tak dziecko będzie gotowe do pierwszego dnia. Aby upewnić się, że dziecko naprawdę wyróżnia się z tłumu, dostać to spersonalizowane, jak torby dostaw z Gator Tots.

Sprawiają, że ich własne

Najlepszym sposobem, aby znaleźć idealny prezent dla przedszkolaka jest wziąć wieku i zainteresowań dziecka pod uwagę. Przechowywać interesów dziecka w centrum uwagi, i personalizacji prezentów, jeśli to możliwe, w celu zwiększenia pomysł, że obecny powstał i zakupione tylko dla Twojego dziecka. Prezent wybrać powinien być taki, który może trwać przez lata, zapewniając mnóstwo wspomnień, a także taki, który może być fenjoyed teraz.