grsail.com

Przedszkola: Przedszkole Książki Porady

Gdy Zosia jest zła - Naprawdę, naprawdę, zły ...

Gdy Zosia jest zła - Naprawdę, naprawdę, zły ... Molly Wybuchu

Przedszkolaki mogą się bardzo zły, a ta książka pomaga im zobaczyć, że nie są sami, w jak się czują. Po przeczytaniu historii, uzyskać przedszkolak mówi o gniewie i omówić niektóre z najlepszych sposobów radzenia sobie z nim. Na przykład, można przedyskutować, jakie zachowanie jest dopuszczalne, gdy są one zdenerwowany (płacze), a co nie jest dopuszczalne (uderzenia). Gniew jest tylko jednym przedszkolaki emocje uczą się kontroli, a ta książka jest tylko to, czego potrzebujesz, aby rozpoczęła się rozmowa.

Powiązane / Podobne Książki: to, co czuję, przez Janan Kaina, kiedy czuję, gniewnych, Maude Spelman przez Cornelia

Wiem, Stara Dama Kto połknął Fly

Wiem, Stara Dama Kto połknął Fly, Mary Ann Hoberman

Ta książka jest świetna okazja do urzekają swoją przedszkolak, zwłaszcza tych o bardzo ograniczonych przęseł uwagę. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z historią, to w zasadzie o starszej pani, która połyka muchę i innych większych i większych zwierząt. Ona nie umiera na końcu, ale dzieci wydają się po prostu uwielbiam dziwaczne i skandaliczny sposób to wszystko się rozwija. Istnieje także przewodnik z tyłu książki, które wymienia kilka tematów do dyskusji. Chłopcy i dziewczyny podobne są zafascynowani ideą tej głupiej staruszki i co ona połyka.

Powiązane / podobne Książki: Wiem, stary nauczyciel, Anne Bowen & Stephen Gammell, był stary potwór, Rebecca Emberley & Adrian Emberley

Harold i fioletowy Crayon

Harold i fioletowy Crayon, przez Crockett Johnson

Jest to wspaniałe opowieści, które encorage swój przedszkolaka do używania jego wyobraźnię. Harold zaczyna z fioletowym kredką i czerpie swoje otoczenie, jak buduje historię. Począwszy od księżyca, Harold kontynuuje swoją wyobraźnią i czarującą przygodę przez spadające do oceanu, wspinaczki górskie, jazda w gorącym Ballon powietrza, i wiele, wiele więcej. Po przeczytaniu historii, spróbuj spytać przedszkolak wyciągnąć własne przygody (z niewielką pomocą, w razie potrzeby). To jest zagwarantowane, aby uzyskać jego twórcze soki płynące!