grsail.com

Przedszkola: Porady wsparcia wspólnotowego

Zabawa Targi

Wiele commumities, a nawet sklepy, takie jak Wal-Mart, gospodarz dzień lub weekend, gdzie jest malowanie twarzy i wiele innych. Grupa rodzica może zażądać stoisko do udziału. To nie musi być complicated- kiedyś zrobiliśmy stoisko, gdzie dzieci wykonane papierowe czapki z gazety i ciąg, brokat itp Dzieciom się podobało, i to naprawdę podniósł profil naszej społeczności.

Rzecznik lokalne, stanowe i federalne Finansowanie

Jednym z pierwszych kroków, które możesz zrobić, aby stać się poważnym zwolennikiem finansowania opieki nad dziećmi jest zarejestrować się do głosowania. Tylko dlatego, że zarejestrować się do głosowania, nie oznacza, że ​​musi głosować, ale uświadomić sobie, że nie jest politykiem, czy państwo lub lokalna Uważajcie składnik, który nie jest jeszcze zarejestrowany do głosowania. Faktem jest, że widzą nic do zyskania przez niego, jak nie będą mogli głosować na nich, nawet jeśli chciał, ponieważ nie jesteś zarejestrowany.

Następnym krokiem po rejestracji jest pisać lub napisz do lokalnych polityków. Powiedz swojemu powiatu radny, jak myślisz o lokalnych funduszy na opiekę nad dzieckiem. Powiadom swojego kongresmena i senatora. Weź również pod uwagę wysyłając swoje gubernatora stanu.

Po dokonaniu tego, zastanowienia się nad petycją z prośbą o zwiększenie ulg podatkowych dla pracujących rodziców, więcej pieniędzy na opiekę nad dzieckiem dla rodzin o niższych dochodach, i innych powiązanych kwestii, że Ci zależy. Zbieranie podpisów i wysłać do wszystkich powyższych polityków. Jeśli masz komputer, zeskanować dokument i przesłać go pocztą elektroniczną.
To jest bardzo ważne, aby wysłać dokument z rzeczywistych podpisów na to, jak wpisywanych podpisy nie są ważne dla petycji. W przyszłości, podpisy elektroniczne mogą być dozwolone, ale w tej chwili nie mają realnego znaczenia.

Akcje tak proste, jak to może znacznie wpływać na polityków działań. Im więcej osób, które są uprawnione do głosowania, że ​​presja, takich jak ten na nich, bardziej prawdopodobne jest, że w odpowiedzi. Więc się tam! Mają one za zadanie reprezentować, więc powiedz im to, co chcesz reprezentowane!

Znaczenie wsparcia

Wsparcie Wspólnoty dla opieki nad dziećmi jest bardzo ważne, ponieważ fundusze i inne kwestie są najpierw przetwarzane na poziomie lokalnym. Od najmniejszego dostawcy domu opieki dziennej, do powiatu sponsorowany przedszkolu, wsparcie społeczności ma bardzo ważną rolę do odegrania. Pamiętaj, aby sprawdzić moje Społeczność Świadomość Zajęcia dla niektórych zabawnych pomysłów!

Pierwsze Kongresu Pomoc

Nie tylko senator i kongresman może pomóc w wychowawczego rzecznictwa. Możesz napisać do członków Kongresu na powiązanych komisji, a także przywódców House. Można nawet mieć grupę rodzica napisać list do prezydenta lub Pierwszej Damy w imieniu swoich dzieci, wysyłając w dzieła sztuki lub malowane drukuje strony wraz z nim. Te listy są rzeczywiście się czytać i pomóc podnieść rangę spraw, które mają zostać wyróżnione. Uczą również wczesne lekcję rządu do dzieci.

Idąc na wycieczki

Dobrym sposobem na ochotnika czas w centrum twojego dziecka jest iść na jednym z ich wycieczki. Dodatkowe dorosłych są często potrzebne, aby pomóc śledzić podekscytowany dzieci, i jest to wspaniały sposób na spędzenie dodatkowego trochę czasu ze swoim dzieckiem. Wystarczy mieć świadomość, że to nie jest po prostu czas, aby być ze swoim dzieckiem. Jesteś wolontariatu pomaga zarządzać grupą, a każde dziecko wymaga takiej samej uwagi i czasu spędzasz jest marnowana.

Wzmocnić więzi rodzinne

Jeśli to możliwe, wolontariusz w przedszkolu Twojego dziecka! To nie tylko daje szansę na zapoznanie się z nauczycieli, programów nauczania i samego centrum ... ale Twoje dziecko będzie wiązka z dumą drugi Ci krok do ich pokoju!

(Ta porada przedłożony przez Lisa Pintera, biuletyn Guru)

Napędy Żywność

Czy jest lepszy sposób, aby zwiększyć świadomość społeczną na potrzeby rodzin w ubóstwie? Lokalne sklepy spożywcze często pozwalają punkt zbiorczy, który zostanie utworzony, a jedzenie może być podane do lokalnej żywności spiżarni. Ludzie w społeczności często potrzebują przypomnienia, takie jak to, że dzieci w opiece nad dziećmi są bardzo często od młodego, samotnego rodzica lub rodzin o niższych dochodach, które potrzebują dwóch pensji, aby przetrwać. To zabija dwie pieczenie na jednym ogniu ... pomożesz nakarmić potrzebujących i opieki dla ubogich jest podniesione w profilu. Pamiętaj, aby umieścić treść na punkcie zbiórki do skutku "BLANK Center Opieka dba o Child Hunger". Należy też sprawdzić, czy spiżarnia żywności akceptuje inne elementy, takie jak pieluchy, i umieścić te informacje w punkcie zbiórki.

Koszulki z krótkim rękawem

Prosty Tshirt z nazwą i / lub logo dostawcy opieki nad dzieckiem. To nie muszą być drogie, jest kilka programów ekspres niedrogie Tshirt dostępne dla komputera domowego. Są nie tylko przywołać nazwę centrum, ale stawia ludzi na uwadze, że są dzieci wymagające opieki nad dziećmi w społeczności albo nie byłoby centrum.

Zacznij Grupa rodzica

Nikt nie rozumie potrzeby rodziców i dzieci w opiece nad dziećmi, jak rodzice innych dzieci w opiece nad dziećmi zrobić. Jednym ze sposobów, aby pomóc budować poparcie społeczności i świadomości jest rozpoczęcie grupy dla rodziców. Porozmawiaj ze swoim dostawcą opieki nad dziećmi i zobaczyć, czy będą one pozwalają odpowiedzieć lub rozdawać ulotki do innych rodziców w centrum, gdzie dziecko idzie. Sprawdzić bezpłatnych tablicach ogłoszeniowych w sklepach strefy oraz pralnie i ulotek pocztowych tam. Organizować spotkania i wymiany numerów telefonów i adresy email. Mają uczestniczyć w zbieraniu funduszy grupy takie jak sprzedaż wypieków i innych "w oczach opinii publicznej" zdarzeń. Niech wasza lokalna agencja licencjonowania dziecko wie, grupa istnieje, tak aby mogły przekazywać informacje. W ten sposób można zbudować sieć zainteresowanych osób i podniesienie świadomości społecznej w zakresie potrzeb rodziców i dzieci.

Przedszkola korporacyjny

Wiele godzin pracy i utraty wydajności mogą być układane pod nogi nieodpowiedniego przedszkolu. Uzbrojony w statystykach, to dlaczego nie holu firmę do otwarcia przedszkola na miejscu? Przynosi to korzyści zarówno pracodawcy i pracownika. Jeśli pracujesz detaliczne, sugerują, że centrum pomieścić off spadek klienta. Odbywa się to w wielu miejscach. Pewien brytyjski supermarket zrobił to przez lata, ponieważ wiedzą, że rodzice i inni klienci lubią być w stanie w sklepie niezakłócony i niezakłócony klienci spędzają więcej czasu na zakupy i wydawać pieniądze.

Darowizna Skrzynki

Zobacz, czy lokalny sklep pozwoli Ci ustawić pole darowizny dla dostaw. Klienci mogą zakupić i przekazać klej, kredki i inne tego typu rzeczy. Wygrane w sklepach i tak robią dzieci.

Parada Float

Posiada pływak w lokalnej paradzie! Mają dzieci w przedszkolu, aby baner ze wszystkimi ich odcisków dłoni na jej temat. Wysadzić część swojej pracy artystycznej i miejsca na bokach pływaka.

Znalezienie czasu na wolontariat

Nawet jeśli pracujesz w godzinach Centrum dziecka jest otwarty, nadal można ochotnika czas. Podczas imprez charytatywnych, takich jak sprzedaż piec, można korzystać z wyłączenia czasu upiec wiele towarów i upuść je w centrum z dzieckiem. Należy też sprawdzić, czy są rzeczy, które muszą być wykonane, gdy jest zamknięta. Na przykład, wiele mniejszych ośrodków i te, które polegają na finansowaniu publicznym może potrzebujesz czegoś tak prostego jak dobry szampon dywan, który można zrobić samosiewne albo sam, lub świadczenia. Wystarczy zapytać, jakiego rodzaju pracy muszą być wykonane, i zobaczyć, co można, a inne rodzice. Nie sprzedawaj się krótko, należy pamiętać, że każda ilość czasu na ochotnika jest cenne, nawet jeśli jest to tylko godzinę lub dwie.