grsail.com

Projektowanie stron internetowych: Web Design Awards Porady

FrontPage stron internetowych

Niektóre wygranej nagrody i dobrze zaprojektowane szablony FrontPage można znaleźć na Frontpage-Templates.org. Ta witryna kategoryzuje i plasuje innych witryn, które mają FrontPage szablony dostępne za darmo lub kupić. Te projekty są zróżnicowane i obejmują osobistych, biznesowych i profesjonalnych projektów internetowych.

Jednak, ponieważ program FrontPage jest zastrzeżona kawałek oprogramowania, dostępność nagradzanych szablonów, które są wolne jest poważnie ograniczona. Zwykle trzeba będzie zapłacić, aby uzyskać FrontPage szablon, który zdobył nagrody lub że został napisany przez firmy lub osoby, które otrzymały nagrody w przeszłości. Podczas minusem jest to, że będziesz musiał zapłacić, aby uzyskać nagradzany szablon projektowanie stron internetowych, Plusem jest to, że będzie to profesjonalnie zaprojektowane i wdrożone przez wielokrotnie nagradzany internetowej projektanta.

Wordpress stron internetowych

Wordpress, popularne oprogramowanie blogów open source, ma różne wzory (znane jako "tematów"), które mogą być stosowane do radykalnie zmienić wygląd i stron.

Niektóre z tych projektów zdobyły nagrody, takie jak temat Połączenia i temat Red Train (z których oba są dostępne w themes.wordpress.net). Te motywy są czyste, szybkie ładowanie, atrakcyjne wizualnie i zgodne z międzynarodowymi standardami internetowymi. A ponieważ WordPress jest open source, tematy są wolne i mogą być modyfikowane jednak uważasz.

Jest to przydatne dla wielu użytkowników, ponieważ niektóre wordpress projekty internetowe mogą być wykorzystywane do blogów, niektóre dla witryn e-commerce i niektórych stron internetowych zostały stworzone dla profesjonalnych i biznesowych stron internetowych. Wordpress projekty internetowe są dostępne dla niemal każdej możliwej aplikacji i są łatwe do wdrożenia i użytkowania.

Nagroda za darmo Winning stron internetowych

Darmowe nagradzanych projekty internetowe można ogólnie znalezione w organizacji lub miejsc, które tworzymy i projektów open source. Strony takie jak Studio7Designs.com mają projekty, które zdobyły nagrody technicznych i nietechnicznych, i że mogą swobodnie używać i modyfikować zgodnie z potrzebami.

Jeśli pobrać i używać projekt z takim miejscu, to będziesz w stanie użyć go w formie, która wygrała oryginalną nagrodę, lub można go zmienić do indywidualnych potrzeb. Takie projekty internetowe są użyteczne, jeśli chcesz być szybko indeksowane w wyszukiwarce lub chcesz łatwo przyciągnąć nowych użytkowników z wielkiego projektu.

Niektóre konstrukcje są także użyteczne do pewnych zastosowań. Na przykład niektóre rodzaje darmo przyznawania wzorów wygranej internetowych są idealne dla blogów, witryn e-commerce i serwisów biznesowych; to po prostu zależy od konstrukcji.

Nagradzany projektanci stron internetowych

Niektóre nagradzanych projektantów stron internetowych pochodzi z firm takich jak 352Media.com, Monkeys Kodowanie i Falcon Wizualnej. Firmy te mają pracowników, projektowanie stron internetowych, które zdobyły nagrody firmom zarówno technicznych i nietechnicznych.

Szukając dla projektantów stron internetowych na stronach internetowych, takich jak DesignFirms.org, co daje się nagrody projektowania stron internetowych, możesz być pewien, że rozsądny indywidualne lub firmy, które zatrudniają ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę techniczną, aby zaprojektować swoją stronę według najnowszych międzynarodowych Internecie normy, a jakość pracy będzie wysoka.

Te rodzaje firm projektowanie stron internetowych nie będzie ponownego wykorzystania projekty internetowe, ale zamiast stworzyć zupełnie nowy projekt dla ich klienci powinni chcesz go, co prowadzi do wyższej jakości pracy i bardziej unikalne doświadczenie dla ludzi, którzy zamierzają udać się strony internetowe , Mają niepowtarzalny design jest również dobre dla firm, ponieważ będą one w stanie Profesjonalny wizerunek swoich klientów, który jest inny od konkurencji.

2006 Web Design Awards

Kilka 2006 Laureaci projektowanie stron internetowych pochodzi z DesignFirms 2006 nagród stronie. Obejmują one 206 Studios, Cellar Door kreatywny i dik.media. Inne strony, które nie są internetowych firmy projektowe, które zdobyły nagrody m.in. Anna Griffin (stacjonarne), produkty stronę Projektowanie (C1S stronę o projekty oświetlenia) i kanału M, stronę główną nietradycyjnych marketingu.

DesignFirms rozdaje nagrody na podstawie projektu strony, zgodnie z międzynarodowymi standardami WWW i czas ładowania strony. Oryginalność projektu strony jest niezwykle istotne, ponieważ wiele stron internetowych, są zaprojektowane z metod szablonowego korzystania darmowe szablony i wzory, które pochodzą z popularnego oprogramowania strona budynku (jak FrontPage czy Dreamweaver).

Zgodność z międzynarodowymi standardami WWW niezbędne do niezawodnego dostępu do strony internetowej jest. Usiądź czas ładowania jest również ważne, ponieważ wiele osób nie ma jeszcze szerokopasmowego dostępu do Internetu.

Web nagrodzone Firmy projektowe

Niektóre nagradzanych internetowych firmy projektowe obejmują designworks (założony w 1990 roku w Dolinie Krzemowej), projektowanie i 352Media.com Evenson firmę projektową, która zdobyła liczne nagrody technicznych i nietechnicznych.

Nagrody te firmy otrzymały są na podstawie ich doświadczenia w branży projektowania stron internetowych, ich zapis obsługi klienta, ich poziomu wiedzy i jakości ich stronie internetowej wraz ze stron internetowych lub nośników druku, które produkują.

Generalnie, nagradzanych internetowych firmy projektowe można znaleźć wykonując wyszukiwania w Internecie lub przez ich szukać w lokalnych żółtych stronach. Rzeczy zwrócić uwagę przy poszukiwaniu nagradzanych internetowych firm projektowych są nagrody, które zostały wydane przez inne strony internetowe firm projektowych, które wyraźnie pokazują, dlaczego zdobył nagrody i łatwo dostępnego portfela, aby przeglądać.

Cel Web Design Awards

Web design nagrody zostały utworzone w pierwszych latach w Internecie jako sposób, by ludzie mogli zaprezentować swoje strony internetowe. Ponieważ strony internetowe osobowe zostały tylko wejścia w popularności, ludzie, cieszył się z drogi, aby pokazać to, co oni zaprojektowane do innych ludzi.

Wczesne strony internetowe były często grubsza zaprojektowane, więc wszelkie nowe tereny, które były estetyczne zostały uznane za godne nagrody. Nagrody służył jako sposób, aby zaznaczyć, że ich strona miała dobre projekty i służyć jako sposób, by ludzie mogli znaleźć strony internetowe, które zostały uznane za wystarczająco dobre, aby otrzymać nagrodę.

W ostatnich latach, jak strony internetowe osobiste stały się bardzo powszechne, większość wczesnych nagród projektowania stron internetowych nie posiadają takie samo znaczenie, jak kiedyś. Wspólność oprogramowania takiego jak FrontPage czy Dreamweaver, które mogą być wykorzystane przez każdego do tworzenia stron internetowych, również przyczyniła się do zmniejszenia znaczenia web design award.

Web Design Awards

Dwa z pierwszych popularnych nagród projektowania stron internetowych były nagrodę Złotego Web Web Award i diamentowy. Nagrody te są od kilku lat, i stały się tak powszechne, że ich obecność na stronie internetowej nie jest prawdziwym wskaźnikiem jakości serwisu.

Inne, mniejsze nagrody miały miejsce większych nagród projektowania stron internetowych. Nagrody te pochodzą z miejsc takich jak ComputerArts.co.uk i GAWDS.org. Strony te mają nagrody miesięczne gdzie kod z konkurencyjnych stron internetowych jest dostępna do oglądania przez wyborców. Ze względu na otwartość nagród, są one uważane za bardziej znaczące niż innych, bardziej tradycyjnych nagród.

Nagradzany Web Design

Nagrodzone projekty internetowe są zwykle projekty, które pokazują się technik właściwego kodowania, koordynacji kolorów, przestrzeganie standardów, są łatwe w obsłudze i są estetycznie miłe dla oka.

Nagrody strona DesignFirms.org Nagrody miesięczne i roczne do stron internetowych, które uważa za dobrze zaprojektowane lub które są zgodne z normami ustanowionymi przez międzynarodowe organizacje internetowych, takich jak WC3.

Miejsca te są zróżnicowane i pochodzą z różnych gatunków, takich jak FairwayLife.com (na stronie poświęconej golfa), Artage-Design.com (wnętrze projektowanie stron internetowych) i LoftStyles.ca (strony poświęcone doradztwo nieruchomości w Kanadzie) , Wszystkie te zwycięzców stycznia 2007 mają strony internetowe, które są dobrze zaprojektowane, czyste, szybkie ładowanie i zgodne z XML, CSS i standardów HTML, co czyni je nagradzane wykonanie internetowej.