grsail.com

Projektory: Projektory LCD Porady

Jak działa projektor LCD

LCD lub wyświetlacz ciekłokrystaliczny, wykorzystuje silne światło przechodzi przez przezroczystą chipie LCD zawierający wideo pikseli. Piksele wideo są powiększane przez obiektyw, a następnie rzutowany na ekran. Projektory LCD oferują solidną kontrast i jasność, a często są łatwo przenośne, ponieważ układ jest stosunkowo niewielka w porównaniu do standardowych lamp kineskopowych. Projektory LCD podlegają pikseli wypalenia, który może opuścić irytujące czarne lub białe kropki na ekranie, a nie można uruchomić dla super-długie czasy (od 8 do 10 godzin), bez ryzyka przegrzania i pikseli wypalenia.

Popularne marki Że Oferta projektorów LCD

Projektory LCD są stosowane w szkołach, firm, a nawet domach na co dzień. Istnieje wiele marek na rynku, choć prawdopodobnie można znaleźć model, który pasuje do Twoich potrzeb z niemal każdej marki tam. Projektor LCD jest standardem w projektorach biznesowych dzisiaj, i można znaleźć mniejsze modele, które są bardzo przystępne do użytku domowego, jak również! Niektóre popularne marki to: Epson, Hitachi, Sanyo.

Inteligentne zakupy

Gdy przychodzi do podejmowania dużych inwestycji na coś takiego jak projektor LCD, ważne jest, aby wiedzieć, że jesteś dokonać właściwego wyboru. Nie zadowalaj się nieznanej marki tylko zaoszczędzić kilkaset dolarów z góry, ponieważ jest to całkiem możliwe, będziesz spędzać pieniądze na dłuższą metę i tak tylko utrzymania projektora. Jeśli oszczędności są dość ekstremalne, aby uzasadnić namysłu, upewnij recenzję ceny projektor LCD przez producenta i witrynach sklepów internetowych, w tym opinie konsumentów. To może pomóc zaoszczędzić cenny czas i pieniądze poprzez właściwą decyzję. Jeśli kończy się inwestując w produkt ze względu na cenę, ale nie zdają sobie sprawy z wielu aspektów marki, upewnij się, że są w pełni świadomi gwarancji i polityki powrócić. Jest to także dobry pomysł, aby upewnić się akcesoria potrzebne będą dostępne dla marki, które wybrałeś.

Projektor LCD Lampy

Lampy do projektorów LCD są co złamać lub projektora. Bez lampy pracy, że to niemożliwe, aby dokonać prezentacji. W zależności od modelu projektora LCD Żywotność lampy można zmieniać w dowolnym miejscu od 1000 godzin do 4000 godzin. Koszt wymiany lampy projektora LCD będzie się zmieniać, jak również, w dowolnym miejscu z 200 dolarów do ponad 1000 dolarów, a większość kosztuje między 300 dolarów i 400 dolarów. Upewnij się, aby zapytać, czy gwarancji, a nawet Przedłużona gwarancja na lampy jest dostępny w przypadku zakupu projektora.

Zakup Factor

Po wybraniu modelu projektora LCD będzie nabywczej, upewnij się, że i porównania sklep dla cen. Ze względu na wiele punktów sprzedaży internetowych, cena może wahać się znacznie dla tego samego produktu. Wiele osób zakup projektorów LCD oraz produkty od standardowych sklepach, ponieważ nie chcą czekać do wysyłki. Jednak wielu sprzedawców online oferują następny dzień wysyłka i nawet po płacąc koszty wysyłki. Nie ma dużo pieniędzy, aby być zbawieni przez porównania projektor LCD zakupy. Możesz być zaskoczony, aby zobaczyć różnicę w cenie kilkuset dolarów dla tego samego produktu.

Rzeczy do przemyślenia przed zakupem

Jeśli chodzi o zakup projektor LCD, dużo czasu i inwestycji wchodzi w grę. Istnieje kilka pytań można zadać sobie pytanie, co pomaga określić typ projektora jest właśnie dla Ciebie:

* Rozdzielczość - Czy będzie projektowanie prostych PowerPoints, arkusze kalkulacyjne z dużą ilością liczb lub szczegółowych zdjęć i wideo? Każdy z nich wymaga innych poziomów rozdzielczości.

* Przenośność - Czy trzeba wnieść projektora na drodze i to będzie pobyt w jednym miejscu?

* Cena - To będzie zależeć od tego, jak odpowiedzieć na powyższe pytania pierwszego. Ale jeśli chcesz pozostać w ramach ogólnego budżetu, to będzie jednym z najważniejszych czynników.

* Jasność - Czy masz zamiar być zawsze w ciemnych pomieszczeniach? Jak wiele szczegółów jest potrzebne, aby pokazać? Generalnie, projektory DLP będzie działał od 1000 do 3000 lumenów, z wyższymi numerami jaśniejsze i bardziej kosztowne.

Ważne jest, aby czytać raporty konsumentów na temat opinii projektor LCD znaleźć ocen i informacji dla nabywcy.

Popularne model Panasonic

Panasonic oferuje szeroką gamę projektorów LCD, z wielu różnych funkcji, aby pomieścić nawet najbardziej skromne użytkowników. Na doskonałe w wszystko wokół wyposażony, Panasonic PT-AE900U, może być tylko to, czego szukaliśmy. Jest to popularny model kina domowego, ponieważ z wielu funkcji dostępnych w modelu i przystępna cena nie boli. Niektóre funkcje obejmują: - Ręczny zoom i ostrość - Wysokiej jakości jasność i rozdzielczość - poziome i pionowe przesunięcie obiektywu - Pięć wejść wideo - Smooth technologię ekranu - długotrwałe, 3000 godzin lampy projektora.

Mitsubishi Projektory

Mitsubishi nie oferuje projektory LCD, ale większość linii tych dni jest DLP, zwłaszcza modele domu. Jeśli chcesz duży, wysokiej klasy model biznesowy projektor LCD, można dostać jeden z Mitsubishi. Jednak użytkownicy, którzy chcą kina domowego Mitsubishi te dni będą musieli iść DLP.

Projektory LCD Toshiba

Toshiba to kolejna firma, jak Mitsubishi, która odeszła z LCD do większości jednostek DLP. Pozostałe projektor LCD firmy Toshiba jest maszyną biznesu top-of-the-line w 6000 dolarów zasięgu i nie nadaje się do kina domowego.

Projektory Epson Powerlite

Projektory Epson Powerlite są dobrze znane, niezawodne i funkcji z łatwością. 76c Powerlite w szczególności oferuje łatwą obsługę prosto z pudełka, i zestaw funkcji, które umożliwiają elastyczność. Na dół strony, lampa projektora nie ma tak długo, jak życie, jak inne modele, tak, że koszt może oznaczać wiele, gdy projektor jest często używane. Więc w cenie w 1000 dolar ROI jest korzystne.