grsail.com

Projektant jogi Opcje Nosić

Projektant jogi Opcje Nosić

Jeśli chcesz zachować stylowy wygląd w studiu, jak to zrobić w swoim życiu z dnia na dzień, poszukaj zużycia projektant jogi. Niektóre z tych projektantów nie może słyszał na regularnym pasie startowym, ale z pewnością są one wychodząc z dynamicznymi liniami fitness.

Projektant jogi Opcje Odzież

Anatomia

Wybory jogi w Anatomie mogą być niewielkie, ale będziesz się wyróżniać. Kluczowe elementy, które warto dodać do swojej szafy obejmują spodnie Madonna Cargo Stretch i Buda Mesh Joga Góra.

Rozmiary są małe, średnie i duże. Ceny wahają się 80- części jogi $ 200 dolarów.

Elisabetta Rogiani Couture fitness

Rogiani oferuje szereg zbiorów, że każdy yogini mogą polubić. Oto tylko kilka z nich.

Kolekcja Hot 80. jest zaopatrzony w spodnie i topy w jasnych kolorach. Poszukaj tropikalnych odcieniach żółtym, pomarańczowym, zielonym, różowym, fioletowym, czerwonym i turkusowym. Spodnie są w legginsy, capri, upraw, stylów ciasną i bootlegach. Blaty podkreślają kontury dopasowanie ciała. Zastanów oblewanie bawełny, zawodnik lalki górze, a bawełna lux szczyt.

Kolekcja Alicia Marie jest pogrubione zestaw zużycia jogi projektanta odznacza się prostym paletę kolorów, ale wyróżniają się projekty, takie jak te szorty kotek.

Kolekcja Oprawa Ostateczny Lux tworzy natychmiastowe wrażenie. Rzuć okiem na szorty Florencja zespół, i koronki 5-kieszeni kurtki.

Punkty Cena dla Rogiani nosić zaczynają się od około 50 dolarów za góry i do 90 dolarów za spodnie. Rozmiary są zazwyczaj małe, średnie, duże i bardzo duże, ale niestandardowy dobór jest dostępny.

Heather Lee Garrick

Instruktor jogi Heather Lee Garrick tworzy żywą kolekcję o inspirujących wzorów i kolorów. Spodnie Lot wyposażony Handpainted gołębie, kwiaty, i żurawie wzdłuż boku. Zbiornik ten Dove jest szczegółowo z kryształami zmywalnych. Ten krótki rękaw top, tłoczonych rękawach ozdobiona aksamitu jest tak ładna, może to być więcej, co chcesz nosić po jodze niż podczas sesji Vinyasa.

Ceny średnio 40- $ 70 dolarów. Rozmiary są małe, przez bardzo duże.

Lucy Activewear

Kolekcje Lucy są popularne dla wszystkich rodzajów miłośników fitness, ale jego zużycie joga jest dość dynamiczny. Karma pleców typu blaty są w różnych stylach, które podkreślają silne plecy, ramiona i barki wielu yoginis. Rozważmy Karma bez rękawów Top, Karma bez rękawów II Góra i Hatha T-Back Tank. Zapoznaj się z zabawy wybór trójniki, zbyt, takich jak Floral Bliss Tee.

Na spodniach, znajdziesz małe, ale stylowe kolekcji capri, długie spodnie i upraw, wszystkie z przyciągającymi wzrok waistbands.

Punkty Cena różnić, ale są uzasadnione. Niektóre trójniki można znaleźć na sprzedaż za 19,99 dolarów, ale większość blaty wynosić 30- $ 60 dolarów. Spodnie średnio 80 dolarów. Istnieje wiele opcji rozmiarów dla odzieży, od XS do XL. Rozmiary Tall są dostępne.

Marie Wright

Gdy szukasz projektanta zużycia jogi w tkanin organicznych, zwracamy się do Marie Wright. Ciekawe style i orzeźwiające kolory sprawiają, że ruch zabawy. Unitard bawełna zapewnia wolność od falujące topy i walcowanie taliowe. Jest mały, ale zróżnicowany wybór blatów, w tym pasmowych Camisoles i zbiorników ukochanej. Spodnie to capri, legginsy i spodnie jogi.

Ceny wahają się 35- $ 70 dolarów. Marie Wright ostrzega, że ​​organiczna tkanina bawełniana pasuje trochę mocniej niż inne splotów, więc uważają, że przy wyborze rozmiaru. Rozmiary pomieścić rozmiary uliczne 4-18.

Więcej Joga Odzież Opcje

Oceń te artykuły Logiki Stosowanej opcji odzieżowych dla jogi jogi więcej:

  • Trendy Yoga Wear
  • Avanti Joga Odzież
  • Green Dragon Joga Odzież